Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Godzinę temu, Dana i Muszkieterowie napisał:

Znalazłam Bajutkowy wątek :). 

 

Cieszę się:)

Forum wobec użytkowników powinno z każdą zmianą być coraz bardziej przyjazne, a nie wrogie:/

Co do nowości u zwierzaków... Tak, wiem, że fotki by się przydały, tym bardziej, że trochę u nas nasypało, ale taki jest mróz, że aż się nie chce nigdzie chodzić ani psom ani mi:( Przez te mrozy Baj, Alfred i Roger mieszkają w budynku. W pewnym sensie w domu bo to ten sam budynek:) Tylko popołudniami na kilka godzin idą na zewnątrz by nie odwykły od zimy. Żeby one tak chciały polubić koty:( A koty Rogera...i na odwrót:)

Ale ten czas leci:( W tym roku Bajutek będzie obchodził 10 lat, Roger 10, Alfred 9, Sasza 4, a Julian 3. Aresik miałby 18:(

Po Baju w ogóle wieku nie widać ani z wyglądu (bo zawsze był lekko siwy) ani tym bardziej z zachowania:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zaglądam do Maćkowa z serdecznymi pozdrowieniami :)

tiaaaaa, teraz by trafić tam gdzie chcę spędzić muszę sporo czasu na poszukiwaniu wątku :(

Niestety trzeba mieć nowe sposoby na nowe dogo:/ Ale to już chyba stało się normą...

Również pozdrawiam:)

Mam fotki porobione, ale muszę się jeszcze wziąć za wgrywanie...

Link to comment
Share on other sites

Roger śniegu nie lubi39oficer.gif

W karmniku ruch. Codziennie schodzi ponad kubek ziaren. Ptaki jedzą tyle co ryjek.gif

Muszę pochwalić nowe dogo. Dodawanie zdjęć nigdy nie było tak proste i szybkie! Zwłaszcza poprzez przeciąganie zdjęć z okna bezpośrednio w kompie do okna na dogo. Tu się wreszcie spisalioklaski.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Maciek777 napisał:

Roger śniegu nie lubi39oficer.gif

W karmniku ruch. Codziennie schodzi ponad kubek ziaren. Ptaki jedzą tyle co ryjek.gif

Muszę pochwalić nowe dogo. Dodawanie zdjęć nigdy nie było tak proste i szybkie! Zwłaszcza poprzez przeciąganie zdjęć z okna bezpośrednio w kompie do okna na dogo. Tu się wreszcie spisalioklaski.gif

Tylko że u mnie ta metoda  nadal wcale nie działa :(. Zdjęcia piękne :). Baj wygląda jak małolat :). I jaki roześmiany: http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_01/DSC_7169.JPG.6759feee0acfadab9d3e3a5747507e1e.JPG.  Wszystkie zwierzaki zadbane i w formie :).  Czy ten piękny karmnik sam  zrobiłeś ? Super, takich fajnych nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dana i Muszkieterowie napisał:

Tylko że u mnie ta metoda  nadal wcale nie działa :(. Zdjęcia piękne :). Baj wygląda jak małolat :). I jaki roześmiany: http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_01/DSC_7169.JPG.6759feee0acfadab9d3e3a5747507e1e.JPG.  Wszystkie zwierzaki zadbane i w formie :).  Czy ten piękny karmnik sam  zrobiłeś ? Super, takich fajnych nie widziałam.

Łatwo mi się mówi, ale poczekaj trochę bo po ostatniej zmianie też chwilę to trwało zanim mogłaś zacząć dodawać zdjęcia...

Dzięki za komplement:)

Karmnik był kupiony chyba z 7 lat temu, a ja tylko dorobiłem mu słupek i kij do wieszania tego wszystkiego:) Nie wiem jak w Twojej okolicy, ale u mnie to właśnie o wiele częściej można spotkać w sklepach takie karmniki z gałęzi niż z klapek.

Link to comment
Share on other sites

Czy zima czy lato to Maćkowe stadko wygląda piękniehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

A od Baja nie mogę oderwać oczu, rzeczywiście upływ czasu jest dla niego bardzo łaskawy.

Najprzystojniejszy na dogo i koniec, kropka!

 

U mnie zima podobna, mnóstwo śniegu, dzisiaj za oknem -11

Ptasia stówka za oknem wciąż czynna, Elżbietka ma zajęcie

Karmnika nie widać, bo stoi wyżej

P1190998.jpg.59492051a0402998cea237f7ca5

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy:)

Tola, u nas aż tak zimno nie jest. Mamy lekki mróz i najzimniej ma być tej nocy, czyli -9oC. Wczoraj wieczorem jeszcze dosypało śniegu. Nie wiem czy się cieszyć czy nie bo jest fajnie, ale z drugiej strony niepraktycznie przecież:/ Chyba się zestarzałem;)

A fotka świetna:) Elżbietka ma zajęcie na całe dnie:)

Link to comment
Share on other sites

Badylki trawy wystają ze śniegu to chyba nie tak wiele go napadało?

Roger na śneigu, nie wygląda na zszokowanego.

Baj cudny jak zawsze, no i koty. Chyba telewizory zaokienne je przebudziły. Tyle ptaków tak blisko w jednym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, terra napisał:

Badylki trawy wystają ze śniegu to chyba nie tak wiele go napadało?

Roger na śneigu, nie wygląda na zszokowanego.

Baj cudny jak zawsze, no i koty. Chyba telewizory zaokienne je przebudziły. Tyle ptaków tak blisko w jednym miejscu.

Śniegu chyba nie ma więcej niż 10 cm, ale jest zbity przez odwilże.

Roger jakoś specjalnie nie interesował się śniegiem, ale jak znalazł kawałek ziemi pod drzewem to już nie chciał z niej schodzić.

Dziękuję:) Koty bliski widok na ptaki mają cały rok bo wróble często lądują na rynnie przy oknie. I wtedy szybkie machanie ogonami i te dziwne dźwięki, których nazwy nie znam:) A Wy wiecie jak się ten dźwięk ("ky-kyky-ky") nazywa?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...