Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Czasem nie ma wyjścia, Ty znasz sprawę najlepiej i musisz zdecydować, osobiście jednak wychodzę z założenia, że to co nieodwracalne należy zrobić w ostateczności.

3 lata leczenia, które okazuje się być coraz mniej skuteczne i pewnie zaczyna już więcej szkodzić (np na wątrobę) niż pomagać na dziąsła, chyba już można nazwać ostatecznością :(

Link to comment
Share on other sites

Baal ma cukrzycę, od miesiąca nie mogę uregulować mu poziomu cukru, skacze niezależnie od podanej insuliny.

Drugi dzień leży, nie je, nie chodzi, sika pod siebie. Na szczęście pije.

Będę go karmić strzykawką.

:( 

Nie znam się za bardzo na cukrzycy, ale czy wet nie może czegoś wykombinować? Nie wiem - typu kroplówka czy coś. Nie ma niczego co reguluje poziom cukru w miarę "automatycznie"? Zostają tylko zastrzyki z insuliny?

Link to comment
Share on other sites

Mam kroplówkę w domu, w razie czego. 

Ale jak pisałam sam pije tylko jeść nie chce więc dostaje maleńkimi porcjami do pysia, żeby żołądek pracował.

Niestety, zbyt wysoki cukier można obniżyć tylko insuliną :(

Link to comment
Share on other sites

Mam kroplówkę w domu, w razie czego. 

Ale jak pisałam sam pije tylko jeść nie chce więc dostaje maleńkimi porcjami do pysia, żeby żołądek pracował.

Niestety, zbyt wysoki cukier można obniżyć tylko insuliną :(

Trzymam kciuki by był to tylko chwilowy kryzys. Brak słów...

Link to comment
Share on other sites

Dana, Maciek, bardzo Wam dziękuję za słowa współczucia.

Jestem zdruzgotana. Baal był kimś szczególnym w moim życiu 10icon_cry2.gif

Przecież nie ma za co.

Nie jestem dobry w dodawaniu otuchy. W pierwszych dniach po Morganie powtarzałem sobie bym nie myślał o sobie, że mi go brakuje, ale myślał tylko o tym, że on już nie cierpi i, że tak jest lepiej dla niego. Niewiele, ale zawsze coś pomogło.

Link to comment
Share on other sites

Ale nie jest to łatwe, wciąż go widzę, tu skoczy, tam się przemknie, wiem jak to wygląda, ale nic na to nie mogę na obecną chwilę poradzić.

I chyba to w tym wszystkim najgorsze... 

Chyba w takich chwilach nie ma pocieszenia. Trzeba czekać aż z czasem samo przejdzie, choć pamięć pozostanie...

Link to comment
Share on other sites

Staram się, bo przecież są inne zwierzaczki.

Ale nie jest to łatwe, wciąż go widzę, tu skoczy, tam się przemknie, wiem jak to wygląda, ale nic na to nie mogę na obecną chwilę poradzić.

Terra - bardzo współczuję :(

 Rozumiem Twój smutek i tęsknotę, która boli najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

Staram się, bo przecież są inne zwierzaczki.

Ale nie jest to łatwe, wciąż go widzę, tu skoczy, tam się przemknie, wiem jak to wygląda, ale nic na to nie mogę na obecną chwilę poradzić.

ciocia wspólczuję również :(

trzymaj się jakoś :(

Link to comment
Share on other sites

ciocia wspólczuję również :(

trzymaj się jakoś :(

Dziękuję,

staram się, chociaż nie jest łatwo :(

Wrzaskun stara się mnie pocieszać, dotąd niechętnie siedział na kolanach a głaskać mogłam tylko po głowie.

Teraz sam przychodzi i nawet pozwala się głaskać po brzuszku. Zdziwiony, bo chlipię w jego futerko. :(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję,

staram się, chociaż nie jest łatwo :(

Wrzaskun stara się mnie pocieszać, dotąd niechętnie siedział na kolanach a głaskać mogłam tylko po głowie.

Teraz sam przychodzi i nawet pozwala się głaskać po brzuszku. Zdziwiony, bo chlipię w jego futerko. :(

Wyczuwa Twój smutek i chce pomóc :(

Przytulam Cię (nie działają mi buźki)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję,

staram się, chociaż nie jest łatwo :(

Wrzaskun stara się mnie pocieszać, dotąd niechętnie siedział na kolanach a głaskać mogłam tylko po głowie.

Teraz sam przychodzi i nawet pozwala się głaskać po brzuszku. Zdziwiony, bo chlipię w jego futerko. :(

zawsze bedzie mnie zadziwiac mądrość zwierzaków

Link to comment
Share on other sites

a to ja jeszcze nigdy nic tu nie pisałam tylko podglądałam??

ta moja skleroza ;)

Może kiedyś napisałaś, ale chyba jeszcze zanim ja tu przyszedłem ;) Cieszy mnie, że podglądałaś :)

 

zawsze bedzie mnie zadziwiac mądrość zwierzaków

Dokładnie to samo pomyślałem...

 

Terra, trzymaj się...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...