Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...


Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PO pierwsze jeśli Marzena nie dostała pieniędzy a pracowała, niech zgłosi sie lun=b napisze do Państwowej Inspekcji Pracy w Krakowie lub złozy pozew do Sądu Pracy (postępowanie przed tym sądem jest dla pracownika w trudnej sytuacji wolne od opłat sądowych).
Tam pomoga wyegzekwować należność - tak zostawic nie można.
Ja mogę coś znów wysłać - tylko przypomnij adres na preiva.
Moge podesłac trochę słodyczy, może cos dla dzieci jeszcze,
I poczytam co kto ma zamiar wysłac, albo co szczególnie potrzebuje Marzena.

Link to comment
Share on other sites

Kochani ona jest naprawde dzielna i mowi ze sobie jakos musi poradzic ale ja wiem ze sobie nie poradzi.Dzis plakala jak rozmawialysmy ze nie ma grosza na swieta:-(
Ciezko im bardzo,4 dzieci,maz pracuje i to dorywczo a Marzene wykolesiowali.

To moze piszmy tutaj co kazdy wysle.Ja naszykowalam 3 rodzaje ciast w proszku,olej,margaryne,kielbase paczkowana,grzyby suszone,czekolady dla dzieci,rodzynki.

Gdyby chociaz kilka osob z nas podeslalo im co nieco to ich swieta na pewno by nie byly takie smutne:-(
A Marzena to naprawde kochany czlowiek,dobra,kochajaca zwierzeta i ludzi i przygarniajaca bidy tak jak my-choc bieda u niej.

Link to comment
Share on other sites

Remanent w szafie, znalazły się fajne ciuszki dla dzieci. Mam kilka puszek z rybkami, z kukurydzą, mam słodycze dla dzieci. Zastanawiam sie co jeszcze - wysyłam w poniedziałek prioorytetem - co mam dołożyć, Aniu - podpowiedz, bo stałam w sklepie i głupiałam. Jeszcze jutro mogę dopakować - tylko co?

Link to comment
Share on other sites

Jutro postaramy się zawieźć paczkę od Jo37 pani Marzenie. Chcielibyśmy też coś kupić, ale zastanawiam się co. Nie wiem co kto wysyłał i w końcu pomyślałam, że może kupić 10 kg karmy dla psów? Aniu co lepiej kupić?

Jeszcze się zastanawiam co ze sterylką suni (córci Azy). Na pewno by się przydała, a na to pewnie pieniążków nie będzie. Może ktoś z Krakowa mógłby pomóc. Ja mieszkam tu dopiero kilka miesięcy, nie znam żadnych wetów, ze swoim psem jak trzeba chodzę w Białymstoku do naszego weta.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim Wam w imieniu Marzeny i jej rodziny za odruch serca i pomoc :Rose:
Dzieki Wam,Kochani,ich swieta nie beda tak szare i smutne.Wniesliscie promyczek w ich zycie i wiare w ludzka dobroc.To wiecej niz najdrozszy prezent.Dziekuje Wam :buzi:
Moja paczuszka tez poszla dzis priorytetem.

BORA co do sterylki to ja doloze polowe,obiecalam Marzenie,ona bardzo pilnowala Miki jak miala cieczke i psiunia nie zaszla w ciaze-ale trzeba ja zabezpieczyc na przyszlosc.Ale wiem ze nawet polowe kwoty bedzie ciezko Marzenie uzbierac.U nich naprawde jest ciezko i to bardzo.Gdyby ktos mogl jeszcze pomoc-psina bylaby wdzieczna.To inwestycja na cale zycie.

Link to comment
Share on other sites

Jo31: paczka dostarczona :lol:

Aniu a jaki będzie cały koszt sterylki? Kiedy ma być robiona. Na sterylkę postaram się trochę dorzucić, to naprawdę ważne, bo Mika chyba dużo czasu spędza na podwórku.

Kupiliśmy też kilka konserw i trochę karmy dla psów.

Link to comment
Share on other sites

BORA nie wiem ile kosztuje sterylka w Krakowie.
Mika miala cieczke we wrzesniu,nastepna w marcu wiec sterylka musi byc najpozniej w lutym.Ile by nie kosztowalo to ja polowe dorzuce.Ja trzeba wysterylizowac.
Jo37 i BORA,supergoga-dzieki,wielkie dzieki za pomoc dla nich.

Link to comment
Share on other sites

Kacha masz pw.
Na pewno w sprawie sterylki poprosze o pomoc mar.gajko

[B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Wszystkim kochanym Dogomaniakom o goracych serduszkach,ktorzy sprawili ze swięta Marzeny nie będą pelne placzu i smutku,ktorzy wniesli promyczek nadziei w ich smutne zycie i rozjasnili mrok-za dar serca wszystkim Wam dziekuje :Rose:

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][COLOR=Black][SIZE=2]Marzena jest bardzo wzruszona Wasza dobrocia.Jej nigdy nikt nie pomagal.Mowi ze wczoraj caly wieczor plakala ze wzruszenia-ze brak jej slow zeby wyrazic co czuje.
:lol:
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

To jest naprawdę miłe, że znalazły się osoby, które pomogły. Ja wierzę, że nasza dobroć, pomoc komuś kiedyś do nas wróci i nam też ktoś pomoże gdy będziemy potrzebowali. W tamtym roku ona pomogła Mice, biorąc ją do siebie, w tym roku my jej pomogliśmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też wysłałam paczuszkę , trochę jedzenia , zeszyty , długopisy , pisaczki dla dzieci .
Ostatnio Kiwi też organizowała taką przedświateczną pomoc i łzy mi stanęły w oczach jak przeczytałam o czym dzieci z jednej z rodzin marzą na święta , Kiwi mi napisała , że dzieciaki marzyły o płatkach sniadaniowych z miodem i nutelli !

Link to comment
Share on other sites

Patia :buzi:

A ja dzis dzwonilam do mamy Pauli.Radzi sobie jakos.Mowi ze ciagnie ten wozek.Ale wigilie spedzi sama,tylko z psiakami.Dostala zaproszenie od przyjaciol,ale powiedziala ze woli byc w tym dniu sama,tylko ze zdjeciami najblizszych:-(
Paula,czemu odeszlas?:-(

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, ten świat jest niesprawiedliwy...
Odchodzą osoby dobre, pełne miłości dla innych ludzi i dla naszych mniejszych braci... Złego licho nie weźmie...
Osoby o wspaniałym sercu, takie jak Marzena muszą cierpieć biedę...
Osoby, które wiedzą co to miłość nie tylko dla ludzi, ale także dla zwierząt...
Przepraszam za tego OT, ale naszła mnie taka smutna refleksja...

Aniu, przekaż Marzenie i Mamie Pauli, że nie są same...
Że ZAWSZE mogą na nas liczyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...