Jump to content
Dogomania

To jest nieludzkie pies do zagryzania...


agnest

Recommended Posts

A dzisiaj dostałam taki mail:

[COLOR=#002060][FONT=Arial]Witam,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#002060][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#002060][FONT=Arial]Film i informację, że sprawę prowadzi Straż dla Zwierząt przesłaliśmy dziennikarzom, którzy zainteresowali się sprawą Koła Łowieckiego Jeleń Bojadła.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#002060][FONT=Arial]Mam nadzieję, że uda się nagłośnić również tę sprawę.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#002060][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#002060][FONT=Arial]Pozdrawiam![/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Ewa Rudzińska[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt - OTOZ Animals[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To ja wam dziekuję,że znajdujecie takie rzeczy i pomagacie.Ja nic nie zrobiłam,napisałam kilka słów i już.Acha ta pani z OTOZu prosiła o podpisywanie petycji dotyczącej również innych zwierząt np.niehumanitarnego przewożenia drobiu
[COLOR=#002060][FONT=Arial][URL="http://www.otoz.pl/pliki/dokumenty/listdowysy.pdf"][COLOR=#800080]http://www.otoz.pl/pliki/dokumenty/listdowysy.pdf[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#002060][FONT=Arial][COLOR=#002060][FONT=Arial]UE chce zakazać stosowania tych klatek od stycznia 2012 roku. Polska jako jedyny kraj członkowski chce odroczenia zakazu do 2017r. co oznaczałoby 5 dodatkowych lat męczarni dla setek milionów ptaków.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#002060][FONT=Arial][COLOR=#002060][FONT=Arial]Petycję mozna skopiować i mailem przesłać do kancelarii premiera ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][COLOR=#000000] Ja już wysłałam,ale to i jeszcze dodałam od siebie.Zobaczymy.Dzieki wam dziewczyny,potdtyrzymujecie mnie na duchu ,bo po tym bernardynie,to juz miałam takiego doła jakby powietrze ze mnie zeszło,już mi się nic nie chciało.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...