Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

Podkreślmy jeszcze raz - wójt lub burmistrz musi podjąć taką decyzję. W przypadku zabrania psów z art. 4.7. i odmowy wójta, pewnie, można się odwoływać i to zawiesiłoby sytuację, ale nie wyjaśniłoby jej i nie wyprostowało z prawnego punktu widzenia. Choć przypuszczam, że stosowne organy odwoławcze, weryfikując przedstawione, przecież mocne materiały, podjęłyby decyzję na korzyść strony wnioskującej.[/QUOTE]

oczywiscie masz racje, ale ja miałam na mysli odbieranie psow w trybie 7.3 wtedy najpierw sie odbiera a pozniej sklada wniosek do wojta.
Fakty ogladalam- bez komentarza!! a juz wypowiedz pt " TO sie blakalo dlugo, TO bylo chore, TO bylo jakiestam" jako argument w ogole mnie powalil.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201765-dzisiajsze-fakty-godz-19-Schronisko-Starachowice.-Mord-na-ogromn%C4%85-skale-%21%21%21?p=16265797#post16265797"][email protected] p[/URL]

piszcie prosze co o tym myslicie. Mamy tu obraz wrażliwości urzędniczej oraz sposób na wypełnienie zadania ustawowego. Możemy sobie flaki wypruwać, walczyć aby zdążyć przed śmiercią, wyć po kątach a tu taki pan w ganiturze podpisze dokument i załatwi sprawe.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201765-dzisiajsze-fakty-godz-19-Schronisko-Starachowice.-Mord-na-ogromn%C4%85-skale-%21%21%21?p=16265797#post16265797"] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kunda']
oczywiscie masz racje, ale ja miałam na mysli odbieranie psow w trybie 7.3 wtedy najpierw sie odbiera a pozniej sklada wniosek do wojta.[/QUOTE]
7.3., oczywiście. Pomyliłem się. Ale chodzi nam o to samo.

[quote name='Kunda']
Fakty ogladalam- bez komentarza!! a juz wypowiedz pt " TO sie blakalo dlugo, TO bylo chore, TO bylo jakiestam" jako argument w ogole mnie powalil.[/QUOTE]
Masakra. Mnie to też uderzyło najbardziej - weterynarz jakby nie wypowiadał się o zwierzętach, które przecież ustawowo "nie są rzeczą". Jest on więc chyba, nie na właściwym miejscu.

[quote name='pa-ttti']ma ktoś link do filmu? nie mogę znaleźc, a fakty przeoczyłam...[/QUOTE]
[url]www.tvn24.pl[/url] tam zakładka "Fakty"

Link to comment
Share on other sites

Cześć,
Już od jakiegoś czasu zbieram się, żeby napisać kilka słów. Jestem tutaj z Wami każdego dnia, mniej więcej od tygodnia. Chcielibyśmy razem z Mężem w jakiś sposób pomóc. Myśleliśmy o tym, żeby pomóc w transpotcie mniejszych piesków, ale niestety w czwartek nasz samochód zaczął szwankować. Jutro jedziemy do mechanika. Mam nadzieję, że to nic poważnego i zdążymy do czasu, gdy akcja ruszy.
Mieszkamy w Bydgoszczy, więc gdyby jakieś DT były w naszych okolicach, to możemy maluchy przetransportować :lol: Piszę "maluchy", bo mamy samochód osobowy, ale oczywiście jeden czy dwa większe pieski też by weszły.
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Sissi's Mum;16266648]Cześć,
Już od jakiegoś czasu zbieram się, żeby napisać kilka słów. Jestem tutaj z Wami każdego dnia, mniej więcej od tygodnia. Chcielibyśmy razem z Mężem w jakiś sposób pomóc. Myśleliśmy o tym, żeby pomóc w transpotcie mniejszych piesków, ale niestety w czwartek nasz samochód zaczął szwankować. Jutro jedziemy do mechanika. Mam nadzieję, że to nic poważnego i zdążymy do czasu, gdy akcja ruszy.
Mieszkamy w Bydgoszczy, więc gdyby jakieś DT były w naszych okolicach, to możemy maluchy przetransportować :lol: Piszę "maluchy", bo mamy samochód osobowy, ale oczywiście jeden czy dwa większe pieski też by weszły.
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki.[/QUOTE]

Na pewno pomoc będzie potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/201765-dzisiajsze-fakty-godz-19-Schronisko-Starachowice.-Mord-na-ogromn%C4%85-skale-%21%21%21?p=16265797#post16265797"][email protected] p[/URL]

piszcie prosze co o tym myslicie. Mamy tu obraz wrażliwości urzędniczej oraz sposób na wypełnienie zadania ustawowego. Możemy sobie flaki wypruwać, walczyć aby zdążyć przed śmiercią, wyć po kątach a tu taki pan w ganiturze podpisze dokument i załatwi sprawe.
[/QUOTE]

A mnie ciekawi, która to organizacja pozarządowa opiniowała ów "program" czy też "uchwałę" na podstawie, której ów mord miał miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Witam, śledzę wątek od soboty i zastanawiam się jak mogę pomóc... ale niestety tylko będę mogła finansowo, nie mam warunków żeby wziąć psiaka... popieram odebranie psów temu *** całym sercem!

a w sprawie Starachowic to ja jestem ciekawa czy temu pożal się Boże weterynarzowi to nie powinno odebrać się uprawnień do wykonywania zawodu, przecież eutanazję zwierzęcia powinno się wykonywać tylko w ściśle określonych przypadkach. jak z tym jest? czy ktoś wie jak to jest uregulowane w przepisach? jak ten ktoś może być lekarzem dla zwierząt jeśli mówi o psach - TO!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swagnieszka']Witam, śledzę wątek od soboty i zastanawiam się jak mogę pomóc... ale niestety tylko będę mogła finansowo, nie mam warunków żeby wziąć psiaka... popieram odebranie psów temu *** całym sercem!

a w sprawie Starachowic to ja jestem ciekawa czy temu pożal się Boże weterynarzowi to nie powinno odebrać się uprawnień do wykonywania zawodu, przecież eutanazję zwierzęcia powinno się wykonywać tylko w ściśle określonych przypadkach. jak z tym jest? czy ktoś wie jak to jest uregulowane w przepisach? jak ten ktoś może być lekarzem dla zwierząt jeśli mówi o psach - TO![/QUOTE]
za pieniądze nie jeden się sprzeda.

Link to comment
Share on other sites

dzięki wszystkim za wsparcie ..
właśnie wróciłam z tej wiochy, byliśmy z reporterami zrobić materiał .. jutro będzie wydanie gazetowe .. docelowo też kręcone ..

jak już będzie opublikowane, to wkleję link do wydania internetowego ..

jutro ciąg dalszy działań .. zabiegam o nakaz prokuratorski ..

mam też dzisiejsze fotki psiaków z zewnątrz .. widok jednej ciężarnej suni bardzo mnie przybił .. malamutek chciał przecisnąć się przez ogrodzenie na nasz widok .. lgnął do nas przez płot i zawodził żałośnie ..
później je wstawię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Przede wszystkim wydzielcie wreszcie dwa wątki, bo w całej tej akcji zaginęły dwa szczeniaki potrzebujące pomocy i wsparcia na już. Napiszcie do moda o rozdzielenie wątku.
A tak na marginesie mniej pretensji do ludzi, którzy chcą pomóc bo to zniechęca.[/QUOTE]

[B][I]Napisałam do Moda ale jak widać odpowiedzi brak...:angryy:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy. 30 ogłoszeń za 5 PLN! Do tego teksty, avatary, bannery!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/201879-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY.-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5-PLN%21-Avatary-bannery-teksty.-Do-28.02.2011?p=16273212#post16273212"]http://www.dogomania.pl/threads/2018...2#post16273212[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Przede wszystkim wydzielcie wreszcie dwa wątki, bo w całej tej akcji zaginęły dwa szczeniaki potrzebujące pomocy i wsparcia na już. Napiszcie do moda o rozdzielenie wątku.
A tak na marginesie mniej pretensji do ludzi, którzy chcą pomóc bo to zniechęca.[/QUOTE]

[quote name='Hala']"Przeleciałam" watek... i czym dalej w las tym mniej wiem. Myślałam o dt dla szczeniaka huski, ale rozumiem, ze w sumie to i tak bedzie własnosć tego gościa od pseudo?[/QUOTE]

[B][I][COLOR="red"]Żeby Wam to nie umknęło.[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, media ruszyły .. od wczoraj mam inwazję prasy, tv i radia .. dzisiaj Nowości wypuszczają serię artykułów .. potem będzie w Radio PiK około 12 krótki pilotaż (nagrany dosłownie przed kwadransem, reporterka zdeterminowana wjechała mi do domu ;)) i między 15-16 dłuższy materiał ..

śledźcie linki:

[URL]http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=1642&NrSection=1&NrArticle=195442&IdTag=38[/URL]

[URL]http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=1642&NrSection=1&NrArticle=195443&IdTag=3791[/URL]

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi:
W końcu jakieś poważne działania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie mogę doczekac się rozwiązania sprawy i kiedy będę mogła zabrać jakąś bidę.

Poprostu płakać mnie się chce jak patrze na tę suczkę błagającą o pomoc:placz:
Dobrze że ja nie uczestniczę w takich akcjach, bo jestem zbyt impulsywna, z pewnością otworzyła bym bramę i zabrała tę suczkę, a policję niech by sobie wzywał!!! Może w końcu by wyszedł.

Link to comment
Share on other sites

tutaj macie link do radio PiK na żywo .. [URL]http://www.radiopik.pl/go.php/o_nas/historia/art3.html[/URL]

przed chwilą była już zapowiedź ..

emisja w południe będzie do odsłuchania w streammingu ..i później dłużej jak już pisałam w przedziale 15-16

wieczorem jeszcze nagranie w TV Bydgoszcz

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą odezwał się też Express Bydgoski .. jutro mają zrobić dodatkowy materiał .. istny wyścig mediów ..

niestety powiadomiony jako pierwszy TVN24 olał sprawę i do tej pory nic nie zrobiił

ale ogólnopolski TVP ma zrobić materiał z samej akcji !!

tak więc dziewczyny ..

to jest tyci zwiastun tego co się szykuje, ale na chwilę obecną nic więcej nie mogę ujawnić :)

jakkolwiek ogłaszam stan gotowości .. bo Wasza pomoc i wsparcie jest na wagę złota, zwłaszcza pomoc w transporcie ..

w czwartek potwierdzę "godzinę W" ..

wójt jest pod presją, prokuratura też, teraz nie mogą postąpić wbrew oczekiwaniom społeczeństwa ..


tutaj jeszcze link do PiK

[url]http://www.radiopik.pl/go.php/wiadomosci/z_regionu/art14109.html[/url]

i przepraszam za tę chrypę, ale latam wszędzie z zapaleniem krtani ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...