Jump to content
Dogomania

3 szczeniaki - wszystkie mają domy!


kajkoowa

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy!

To są użytkownicy z Racibórz:
[url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1298707429-0be84a7dd09910215e19633a7352258ce85d521c&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Racib%C3%B3rz&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]

Link to comment
Share on other sites

dojechaliśmy już po po 13 :) Sunia zwymiotowała w samochodzie az 6 razy, biedactwo :D ale mieliśmy karton i tam ja dawaliśmy jak widzialam, że na to się zanosi ;) robiliśmy przystanki zeby chwilę zażyła świeżego powietrza i dała jakoś radę, dużo spała :) Jest cudowna, w domku czuje się już jak u siebie :) najpierw weszła do mieszkania z wielkim oporem, potem wszystko obwąchala, teraz już zachowuje się jakby tu mieszkała od lat :) no i cały czas chce być głaskana, brana na ręce, tulona, całowana :D nie przestaje merdać ogonkiem :) jest wspaniała! i prześliczna :)

Link to comment
Share on other sites

w ogóle to zrobiłyśmy sobie dzisiaj drzemke po podróży, swietnie nam się spało razem, była tak pieknie wtulona do mnie :) aha i co śmieszne - jak ktoś z Nas leży na kanapie to lubi wchodzić na klatkę piersiową i się na niej rozłożyć i spać, wygodnisia :D śmiesznie to momentami wyglada :D
dziekuje że mogłam adoptować taką cudowna istotkę :) jej imię to Kika :) Pozdrawiamy Was!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...