Jump to content
Dogomania

Czekał, czekał i się doczekał :) :) :).


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Becia66']wiesz jak to jest, pies bezpieczny to się przenoszą tam gdzie tragedia. A wy radżcie sobie sami - przerabiałam to już wiele razy.[/QUOTE]

[B]Becia: ja jestem tu wciąż... i uwierz mi, regularnie czytam wszystkie zarejestrowane wątki... bez względu na rozwój sytuacji ich bohaterów... przynajmniej się staram :)[/B]

[B]Pozdrawiam !!![/B]

[B]<D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='protzlav'][B]Becia: ja jestem tu wciąż... i uwierz mi, regularnie czytam wszystkie zarejestrowane wątki... bez względu na rozwój sytuacji ich bohaterów... przynajmniej się staram :)[/B]
[/B][/QUOTE]

ja też kochana ale sama przyznaj że nie za wiele osób tu wchodzi. No bo wiesz, psiak ładny, młody, sympatyczny, no i bezpieczny co najważniejsze, a tyle różnych tragedii na dogo że skóra cierpnie. Tam wątki rozrastają sie lawinowo.
Ja też tu zaglądam bo te bidoki z łańcuchów szczególnie leżą mi na sercu...i jeszcze do tego wydane ze schroniska.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']ja też kochana ale sama przyznaj że nie za wiele osób tu wchodzi. No bo wiesz, psiak ładny, młody, sympatyczny, no i bezpieczny co najważniejsze, a tyle różnych tragedii na dogo że skóra cierpnie. Tam wątki rozrastają sie lawinowo.
Ja też tu zaglądam bo te bidoki z łańcuchów szczególnie leżą mi na sercu...i jeszcze do tego wydane ze schroniska.:shake:[/QUOTE]

[B]Jak już to: "kochany" ... ha ha ... znów mnie wzięto za cioteczkę ... a ja wujaszej jestem ... a na imię mam Darek, miło mi : )))[/B]

[B]<D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Witamy Darka :) Wujków zawsze jest mało tym bardziej się cieszymy że do Tobiaszka trafił "rodzynek" ;)

Wszyscy zaglądamy tylko nie zawsze jest co pisać.....

Deklaracji ciągle mało......:shake:[/QUOTE]

[B]Na wątku psiaka jestem nie od dziś, ale właściwie od samego początku niemal, jak nie miał jeszcze swojego, lecz z innym kawalerem : ))) no i inaczej miał na imię ; P[/B]

[B]<D.>[/B]

Link to comment
Share on other sites

wreszcie moge tu byc. niejako ja ;)

To ja znam Tobiaszka juz dosc dlugo, odwiedzalam go regularnie w schronie, obiecalam mu,ze pewnego dnia go zabiore, pozniej przy naszym ostatnim spotkaniu za kratami mowilam mu,ze juz niedlugo, ze juz sie zbieramy, organizujemy. A pozniej zniknal... wydany...
udalo mi sie odnalezc go w tej przekletej komorce, na metrowym lancuchu (choc byl dluzszy to zaplatany specjalnie, by Tobi nie drapal drzwi i nie wychdzi na schody, moze zeby sie nie powiesil...).
Udalo sie go bezkolizyjnie odbic, zawiezc do hotelu.

Teraz, co najwazniejsze, musimy zabezpieczyc mu tyly. Musimy znalezc deklaracje stale, zeby nie bylo kolejnej tragedii, jak kasa jednorazowa sie skonczy, jak juz wiekszosc nawet slowka nie napisze, bo pies bezpieczny i sczzesliwy, zadomowiony w hotelu bedzie.

Dlatego najwazniejsze dla nas teraz, wirtualnych fanow Orzeszka (coz za przewrotnie nadane imie ;) jest szukanie deklaracji stalych. Bo piesek w tym wieku 8 lat podkreslam, szybko ds niestety moze nie znalezc, a zwlaszcza teraz, gdy tak teskni za czlowiekiem i przejawia lek separacyjny.
Prosze wiec o rozsylanie watku po znajomych, prosb o wsparcie finansowe, ale tez chocby o agitacje, bo moze te osoby nas poratuja, gdy kiedys przyjdzie ciezki czas i psia skarbonka zacznie straszyc pustka.

Chcialam podziekowac serdecznie kazdemu, kto pomagal przy Tobim, od samego poczatku, przez akcje odbijania go (glownie ekspresowo zabierajacej sie do dzilania fiorsteinbock), prowadzenia jego psich spraw na dogo (glownie Dogo07), oraz LILUtosi za przyjecie go pod swoj dach i opieke, ktora juz roztoczyla i bedzie mam nadzieje nadal (ale nie za dlugo, bo do ds ma Tobi przeciez jechac ;) i macie0731, ksiegowej orzecha.

A Tobie Tobiaszku orzeszku wszystkiego, na co zaslugujesz na tej nowej, szczesliwej wreszcie, po 4 latach za kratami, drodze zycia i obys szybko wrocil do formy i znalazl tak cudowny dom, na jaki swoja cudownoscia zaslugujesz, bo wiem,ze taki jestes :)

Link to comment
Share on other sites

pozwole sobie 1 post wkleic, by przypomniec kazdemu.

DEKLARACJE.

Stałe :

malawaszka - 20zł/mc
agata51 - 20zł/mc
tuja - 20zł/mc
kmurdz - 20/mc
kameralna - 10/mc
anonim 2 - 30zł/mc
piesia - 10zł/mc

Razem - 130zł/mc

Jednorazowe :
po starszej suczce hotelowanej co właśnie znalazła ds - 300zł
Dogo07 - coś
Tofikowa - coś
henikar - 20zł
po psim koledze - ok.100zł
fiorsteinbock - 20zł (jako częściowe pokrycie transportu)

WYDATKI.
transport z komórki do hoteliku - 60zł (z czego 20zł pokrywa fiorsteinbock)
badania



LILU, jak jego mocz? lepiej juz, czy potrzeba nadal badanie moczu zrobic? kiedy mozesz sie tym zajac? razem z kalem, tak jak sie umawialysmy, zeby dobrac leki na odrobaczenie konkretne

jaki koszt tych tabletek, ktore juz mu na robaki podalas?

do lilu trzeba bedzie przelew zrobic za te badania, gdy bedzie juz rachunek. a nie razem z oplata za hotel
za hotel placimy na koniec miesiaca hotelowania psa
wiec wplywajace teraz deklaracje czekaja na przelanie te ok 3 tyg.


za przewoz pieska trzeba przelew zrobic tez na juz. te 40zl do fiorseinbock, za benzyne. fiorka podaj na pm swoj nr konta marcie0731, ok?


dziekuje ogromnie Havance za piekny bazar na Tobiego, piekne rzeczy z jajeczek tworzysz i oddajesz :)

Link to comment
Share on other sites

Na razie jeszcze chwilę czekam. Orzeszek jak przyjechał miał cały worek mosznowy czerwony, nie dał się tam dotknąć więc nie za bardzo wiedziałam co się działo. Dzisiaj dal mi oglądnąć to co ma między nogami i widać jeszcze na wierzchu strupki. Więc albo coś tam go swędziało, bolało i lizał do krwi zdzierając naskórek, albo nie wiem co - z zimna i wilgoci? Ale to już opanowane. Rozmawiałam z doktorem i mówi że przy takim żółtym moczu od razu lepiej podać leki. Ma do nas przyjechać w czwartek.

Link to comment
Share on other sites

on mial rok temu kastracje.
moze sie zle zagoilo?

wilgoci w swojej komorce chyba nie mial, a skoro betonowa wkolo byla, z cegly.. od srodka jednak szara, jaka gladz, czy cos... ale bude mial... choc nie wiem, czym wylozona.


w czwartek wet. to super. to czekamy na wiesci z wizyty.

a poza tym, jak z nim? nadal demolka, jak jest sam? czy juz troche zaufal, ze nie zostanie sam zamkniety i czlowiek mu nie ucieknie?

a jak on chodzi na smyczy? bardzo ciagnie? czy mozna powiedziec, ze umie na smyczy chodzic?

Link to comment
Share on other sites

[B]To ja się też jeszcze przypomnę z bazarkiem ! Za trzy dni koniec ! Na razie mamy 122 zł, ale walka wciaż trwa !!![/B][B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202029-**To-i-owo-z-jaj**dla-Lestera-do-18.02-godz.22.00[/URL]

Zapraszam, bo zostały jeszcze dwa koszyczki na Wielkanoc w cenie wywoławczej!!!

Ps. Koszyczków w cenie wywoławczej już nie ma :diabloti:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Będą potrzebne badania Tobiego, trzeba je będzie zrobić możliwe najszybciej i wyleczyć psiaka.
Ale to znowu koszta :(.
A nawet deklaracji stałych na hotelik brakuje sporo :(.
Prosimy więc o pomoc i rozsyłanie wątku Niuńka.[/QUOTE]


Dogo dzięki za dane , ale gdzieś pisałam by te pilne slac mi na mail z profilu [COLOR=silver][I]( ostatnio z różnych przyczyn mniej mnie na dogo)[/I][/COLOR]
przelew dzisiaj będzie bo pojdzie on line
prześle na cito 100 zl i proponuje by przeznaczyć je na badania by nie uszczuplać skarpetki kudłacza( te badania są naprawdę konieczne)
a 50 zl prześle na hotelik
a kudłacz cudny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']Dogo dzięki za dane , ale gdzieś pisałam by te pilne slac mi na mail z profilu [COLOR=silver][I]( ostatnio z różnych przyczyn mniej mnie na dogo)[/I][/COLOR]
przelew dzisiaj będzie bo pojdzie on line
prześle na cito 100 zl i proponuje by przeznaczyć je na badania by nie uszczuplać skarpetki kudłacza( te badania są naprawdę konieczne)
a 50 zl prześle na hotelik
a kudłacz cudny :)[/QUOTE]

Dziękujęmy pięknie :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']Dogo dzięki za dane , ale gdzieś pisałam by te pilne slac mi na mail z profilu [COLOR=silver][I]( ostatnio z różnych przyczyn mniej mnie na dogo)[/I][/COLOR]
przelew dzisiaj będzie bo pojdzie on line
prześle na cito 100 zl i proponuje by przeznaczyć je na badania by nie uszczuplać skarpetki kudłacza( te badania są naprawdę konieczne)
a 50 zl prześle na hotelik
a kudłacz cudny :)[/QUOTE]

Ale się nasz Orzeszek wzbogaci :)

Link to comment
Share on other sites

jak dobrze, ze juz sie uspokoil i upewnil, ze nic mu nie grozi, ze nie bedzie zamkniety na zawsze w samotni.

czekamy niecierpliwie do jutra, do wizyty weta. moze LILU rano "nałap" od razu jego mocz, to wet zabierze ze soba na badanie od razu? pierwsze siku, srodkowy strumien ;) tak sie usmialam ostatnio z moim wetem z tego srodkowego strumienia... pozyczalam rekawiczke gumowa od niego, zeby nie dostac po rece cieplym.. strumieniem.. ;)

ah, rekawiczki oczywiscie nie umylam i nie oddalam ;)

a jak apetyt? lepiej?

Tobi chodzi na spacery z cala banda reszty psow? ile psow tak prowadzisz na smyczy na raz? az sie boje czytac odpowiedz ;)

Link to comment
Share on other sites

Dotarlam po przerwie...
poczytalam zalegle posty i rogal mi sie cieszy, bo sciagnely Cioteczki i Wujek, (ktory nie jest Ciocia, o tym dowiedzialam sie u Lisia na watku) ktorego pamietam wlasnie z dawnych czasow kudlacza i przede wszystkim oczekiwana Tuja.
Tuja, kilka słow do Ciebie! dzieki za mile slowa, ale gdyby nie Twoj upor i determinacja a przede wszystkim wrazliwosc to pies siedzialby w komorce po dzisiejszy dzien. Wiec slowa uznania naleza sie Tobie, a my to juz kolejne zebate koła machiny :diabloti:

Cioteczki, jak juz sie unormuje stan zdrowia i zaczniecie oglaszac, sluze pomoca'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...