Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

Ten filmik jest niesamowity! Nie wierzę, że ten czarny to ten sztywny ze strachu, skulony Portos z Jeziórka... A ten łaciaty to rzucający się, gryzący, uciekający Aramis... Wow :D

[quote name='dominikabankert']10zł- tyle moge zaoferowac jednorazowo:( jestem obłozona deklaracjami:( boże jak dacie rade je utrzymac:( moze allegro cegiełkowe???????[/QUOTE]

Ślicznie dziekuję :) Jakoś to będzie, mam nadzieję, że Portos szybko znajdzie dom... Ale jeśli ktoś potrafi zrobić takie allegro - będę bardzo wdzięczna!


[quote name='milena182']Może to głupie ale spróbujcie zakladania szelek,rozumiem ze w obrozy chodzi tylko jak trzeba przypiac smycz jest problem?moze jak bedzie na plecach to inaczej zareaguje nie bedzie czul sie "duszony"[/QUOTE]

Zapinanie jest chyba najmniejszym problemem, gorzej z chodzeniem, bo Aramis bawi się w tchórzofretkę i udaje martwego - sztywnieje, wywala język, oczy wyłażą na wierzch :roll: Ewentualnie rzuca się i wtedy lata w powietrzu na wysokości pasa. Może faktycznie warto spróbować z szelkami? Mam takie fajne, zapinane na górze, może to coś zmieni? Chociaż on najbardziej chyba boi się tego, że "coś" go trzyma... Tyle dobrego, że przynajmniej mam pewność, że nigdy nie wisiał na łańcuchu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milena182']Może to głupie ale spróbujcie zakladania szelek,rozumiem ze w obrozy chodzi tylko jak trzeba przypiac smycz jest problem?moze jak bedzie na plecach to inaczej zareaguje nie bedzie czul sie "duszony"[/QUOTE]

Ojej, jakże ja się cieszę jak widzę, że Płock jest aktywny :loveu: (moje i Romki miasto rodzinne :multi:)

Z karmą oczywiście pomożemy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Koosiek a nie mówiłam o naszych kochanych dogomankach łowickich zaraz pomogą ja wirtualnie one czynem i słowem i dwaj muszkieterowie już czują łowickie klimaty a za chwilę zatańczą obertasa łowickiego!!![/QUOTE]
Zrób im pasiaste ubranka zimowe :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']ogłoszenia Oskara

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11646365_mlody_mix_jamnik_oskar_szuka_domu.html[/URL]
[URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja14761_mlody-mix-jamnik-oskar-szuka-domu.html[/URL]
[URL]http://otwock.olx.pl/item_page.php?Id=171598854&g=6[/URL]
gumtree.pl
ojej.pl
ojej.pl
szerlok.pl
morusek.pl
kupiepsa.pl
animalia.pl
kupujsprzedaj.pl
adopcjapsa.pl
eoferty.com.pl
adopcjepsow.org
gablota.com
gielgaogloszen.pl
wszystkotujest.pl
przygarnijzwierzaka.pl
neeon
e-gratka.pl
hodowcy.com
nasipupile.pl
najpewniej.pl
darmobranie.pl
rozglos.pl
adin.pl
oglosili.pl
swietek.pl
bazarek.biz
oglosze.pl
pajeczyna.pl
ojoj.pl
kokosy.pl
psiamania.pl[/QUOTE]

Oskar ogłoszony
a pozostałe psiaki mają tekst do ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']portos to ten podpalany z resztka ogona, dobrze zapamiętałam?[/QUOTE]

Dobrze :) Łaciaty to Aramis, a cwaniaczek to Atos ;)

[quote name='dominikabankert']dobrato zaraz napisze dojednej cioteczki co organizuje takie rzeczy mysle ze jak znajdzie czes to zrobi[/QUOTE]

Dzięki! :)

[quote name='mamanabank']
Z karmą oczywiście pomożemy :-)[/QUOTE]

Wielkie, wielkie dzięki!

[quote name='diana79']Oskar ogłoszony
a pozostałe psiaki mają tekst do ogłoszeń?[/QUOTE]

Super, dzięki :) Aramisa na razie nie ogłaszamy, dzisiaj obejrzy go wet i dopiero jak będziemy wiedzieć, na czym stoimy, ruszymy z szukaniem DT/DS.
Natomiast Portoskowi zrobiłam gumtree: [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Psi-aniolek-Portosek-szuka-domu-W0QQAdIdZ264051904[/URL] , później zrobię cafeanimal i postaram się o allegro. Za dodatkowe ogłoszenia będę wdzięczna :)


Sylwiaso, jak maluchy reagują na dzieci? I czy masz możliwość sprawdzić je na Twoje koty (t.zn. chyba tylko Portosa, bo z racji na bezpieczeństwo kociaków lepiej by było, żeby pies był na smyczy)?

Link to comment
Share on other sites

Muszkieterzy po wizycie weta. Szczepienie p/w wściekliźnie wyniosło 38 zł. Aramis został wykastrowany - koszt badania krwi 67 zł, kastracja 120 zł, przez kilka dni zostanie w lecznicy. Miał kleszcza, strasznie jest zapchlony, dostał preparat, na oczko jakąś maść. W jednej łapce brakuje mu dwóch pazurów, jakby w coś się złapał i wyrwał je szarpiąc. Ma trochę blizn na ciele, ale ogólnie jest w dobrej formie - po zębach wygląda na ok. 4-5 lat, ostatecznie wetka daje mu ok. 6-7 (Portos ok. 2,5).
Jeśli chodzi o zachowanie, to niestety Aramis się nie popisał, musiał być na poskromie :( Natomiast Portosek był grzeczniutki :)
Sylwia na pewno napisze więcej jak pojawi się na dogo.

Podsumowując dzisiejsze wydatki:
38 zł - szczepienie
67 zł - badanie krwi
120 zł - kastracja
22.80 zł - obroża p/w pchelna dla Portosa (jeśli Aramis jest zapchlony, to on pewnie też)
A to niestety nie koniec kosztów wet.
Plus opłata za hotel za luty: 2 psy*8 dni*8,20 zł/dzień=131,20 zł
[B]Razem: 510,20 zł[/B]

Doszły wpłaty:
Rolan_de - 25 zł
Snek666 - 15 zł (bazarek)
Sylwiaso - 10 zł (bazarek)


[SIZE=3][B]Muszkieterzy są [COLOR=red]264,07 zł[/COLOR] na minusie...[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Poproszę o nr konta.[/QUOTE]

Śliczne dzięki, już wysyłam :)

I przy okazji zapraszam na bazarek na mojego innego podopiecznego, który też jest na minusie :([URL="http://www.dogomania.pl/threads/203348"]Adoptuj psiaka z porcelany, wspomóż Dingo z długiem![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...