Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

[quote name='halbina']Formica wylądowała w szpitalu, skończyło się zabiegiem, nie jestem upoważniona do pisania szczegółów, nie znam ich zresztą. Piotr zajęty sytuacją rodzinną, więc Majka nie mogła trafić w ich ręce. Taksówką podjechałam do pani, odebrałam Majkę i prosto do Młynarskich. Majka ciut wychudzona, osowiała, wymiotowała i biegunkę miała. W klinice zwymiotowała. Została zbadana, obmacana i zrobiono rentgen. Jelita wypełnione gazami, nie widać ciała obcego, ale dla pewności została na noc, zrobią małej kontrast. Jutro o 14.20 mam być. Na razie tyle wiadomo.

Nienawidzę 13 strony wątków... już wiecie, dlaczego?...[/QUOTE]

Wiemy i przewijamy

Kasia powoli dochodzi do siebie, wszystko zmierza ku lepszemu ;) wkońcu dodzwoniłam się do Piotrka.
Halbina Trzymam kciuki za Majkę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiara']Pierwsze słyszę o akcji?W Geancie?:D to nie ta akcja my mamy w Platanie i jeszcze żadnego meila nie dostałam puki co;)[/QUOTE]

Geant to właściwie Platan :D czyli jedno i to samo miejsce :D
Akcja rzeczywiście jest w ten weekend, czyli 6 i 7 sierpnia :) mi mówiła Kasia dziś :)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejną AKCJĘ ADOPCYJNĄ!
Zabrze, CH Platan w najbliższy weekend 6-7.08, godzina 15:00 - 19:00. Fundacja "Szara Przystań" w [URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100000703052006"][COLOR=#3b5998]Zabrzu[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Mnie oczywiście jak zwykle nikt nie powiadomił...Jeśli znajdę kogoś do holowania mnie z moim błędnikiem to przyjadę:)Nie wiem jak w sobote bo nie wiem o której wrócę z lotniska?[/QUOTE]

Ja się zawsze sama pytam, wiadomo że Formica ma ciągle pełne ręce roboty, teraz ten szpital jeszcze...trzeba przymknąć na to oko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']ja się nie zjawię , przynoszę pecha :D
( zapraszam - [url]http://www.dogomania.pl/threads/212317-Og%C5%82oszeniowy-bazarek-dla-westie-w-potrzebie-do-wyczerpania-)?p=17377410#post17377410[/url])[/QUOTE]

a któż to tak stwierdzil ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...