Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

Hej fajny ten Lolek ale jescze nie u mnie:) Pisałam wcześniej ale poszło w kosmos:( Chciałabym go miec jak najwcześniej bo na urlopie muszę zobaczyc i nauczyc go radzenia sobie jak bedzie sam w domu:)Moja sunia Kora jest na dworze i chcę zobaczyc jak sobie poradzi bo w domu jest kotka obrońca toleruje tylko domowników i nie wiem jak będzie z Lolkiem dlatego jestem taka niecierpliwa. Wszyscy na Lolka czekają:) Szkoda ,że nie mogę sama po niego przyjechac:( Ktos na FB miał mi wysłac jakieś dokumenty i prosim o emaila i cisza nic nikt nie napisał. Prosze nie uważajcie mnie za jaką namolną babkę ale jutro już środa:(

Edited by jobu33
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jobu33']Hej fajny ten Lolek ale jescze nie u mnie:) Pisałam wcześniej ale poszło w kosmos:( Chciałabym go miec jak najwcześniej bo na urlopie muszę zobaczyc i nauczyc go radzenia sobie jak bedzie sam w domu:)Moja sunia Kora jest na dworze i chcę zobaczyc jak sobie poradzi bo w domu jest kotka obrońca toleruje tylko domowników i nie wiem jak będzie z Lolkiem dlatego jestem taka niecierpliwa. Wszyscy na Lolka czekają:) Szkoda ,że nie mogę sama po niego przyjechac:( Ktos na FB miał mi wysłac jakieś dokumenty i prosim o emaila i cisza nic nikt nie napisał. Prosze nie uważajcie mnie za jaką namolną babkę ale jutro już środa:([/QUOTE]


Na poprzedniej stronie napisałam, że musimy zorganizować transport. Proszę cierpliwie czekać:)

Link to comment
Share on other sites

Lolek nie robi sobie nic z kotów, ale wie co znaczy ostrzegawcze prychnięcie - przekonał sie na własnej skórze, więc odsuwa się o metr i przyjmuje taktykę oszczekiwania :D

Zrobił mi solidną dziurę w palcu, kiedy go wyciągałam spod kanapy, gdzie zajmował się wypruwaniem środka z pokrowca :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja Kita nie tylko prycha ale tż bije po pysku moja kore jak za duzo od niej chce tzn Kora się chce bawić a Kotka chce odpoczywać, czekam na Lolka z utęsknieniem, zwłaszcza że w przyszłym tygodniu ma byc pogoda wię pańcia z nim byłaby na dworze:))) Czekam na Lolusia kochanego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Lolek nie robi sobie nic z kotów, ale wie co znaczy ostrzegawcze prychnięcie - przekonał sie na własnej skórze, więc odsuwa się o metr i przyjmuje taktykę oszczekiwania :D

Zrobił mi solidną dziurę w palcu, kiedy go wyciągałam spod kanapy, gdzie zajmował się wypruwaniem środka z pokrowca :evil_lol:[/QUOTE]

Mały szaleje :D

Link to comment
Share on other sites

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia, psiak jest przekochany i uroczy, mój starszy syn nie chciał go w ogóle oddawać ;)

Dziękujemy za fajny domek dla niego! i wszystkiego dobrego.

A teraz z innej beczki, do naszych fundacyjnych koleżanek.
Musimy sobie sami w tym miesiącu oplakatować autobusy i musimy to zrobić szybko - prawdopodobnie jutro wieczorem. Kto chętny - zgłaszać się, ale pilnie, bo nazwiska muszą być podane na podaniu o zezwolenie na wejście na teren zajezdni. Ale cyrk :D

PS. Acha i w tym miesiacu w Platanie mamy miejsce przy głównym wejściu - tak jak kiedyś! Nie koło KFC.

Link to comment
Share on other sites

Witam , mam chwilę spokoju od Lolka, teraz spi w domu, wychasał sie na ogrodzie ale jeszcze go nie spuszczałam z smyczy bo moja Kora , warjaci dostaje na jego widok ale Lolek juz zauważył,że jak po niej poskakał i ją pogonił to na chwile ma spokój. Teraz jesteśmy w domu Lolek spi koło mnie i pochrapuje a Kotka uciekła do góry nie wie co sie dzieje. Oczywiście zesikał się i w domu i kupsztala tez zrobił. Muszę wyczuc jego potrzeby. Jest przekochany i zna jeszcze jedna komende leżeć:) Ciekawy całego świata, w sobote mam 3 letniego wnuczka to wtedy chyba schudne chyba z 5 kg latając za nimi. Mam bardzo dużą działkę i troche boję się go wypuścić pomimo,że jest ogrodzona to boję się czy ,aluch czegoś nie wynajdzie jakiejś dziury . Nie wiem jak sie wstawia zdjęcia tutaj ale na FB mnie znajdziecie w komentarzach przy Lolku w Fundacji:)

Dalsza opowiesc jutro:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Czekam z niecierpliwością na zdjęcia, psiak jest przekochany i uroczy, mój starszy syn nie chciał go w ogóle oddawać ;)

Dziękujemy za fajny domek dla niego! i wszystkiego dobrego.

A teraz z innej beczki, do naszych fundacyjnych koleżanek.
Musimy sobie sami w tym miesiącu oplakatować autobusy i musimy to zrobić szybko - prawdopodobnie jutro wieczorem. Kto chętny - zgłaszać się, ale pilnie, bo nazwiska muszą być podane na podaniu o zezwolenie na wejście na teren zajezdni. Ale cyrk :D

PS. Acha i w tym miesiacu w Platanie mamy miejsce przy głównym wejściu - tak jak kiedyś! Nie koło KFC.[/QUOTE]

Moniko ja jestem wolna po 19 więc jak taka pora odpowiada to chętnie pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Fajny Lolek :loveu:

A to moja Sonia, pierwsze bieganie po sterylce ;)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=nps4dTjtbXI[/URL][/QUOTE]

Naprawdę pozytywne psisko :) cieszę się ,że w końcu poczuje jak to jest być kochaną :)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Sonia piekna , podobna do mojej Tiny(+), widac już wałeczki na jej grzbiecie:) A mój Lolek daje popalić,żywe srebro. Biega juz bez smyczy, podgryza Korę, która też juz ma Lolka czasami dość , uderza go łapą i podszczypuje a Lolek sie poddaje tzn kładzie na grzbiet ale i tak nie odpuści. Wyczułam już jego pory na załatwianie sie, teraz jeszcze siku mu sie zdarzy. Jednak w domu jestem jeszcze tydzien a Lolek juz znalazł tyle miejsc, które mogą byc dla niego "niebezpieczne" nie wiem jak to będzie jak pójdzę do pracy...czy zostawic go na dworze czy w domu???? Śpi oczywiście z nami w łożku:mad:jest pierwszy na nim, wkłada sie pod kołdrę i udaje nieboszczyka:crazyeye:Rano 5:30 pobudka z Lokiem na dwór a potem jedzonko i na godzine mi się jeszcze uda położyć ale to tylko tydzień:(
Pozdrawiamy Was z Lolkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jobu33']Witam
Sonia piekna , podobna do mojej Tiny(+), widac już wałeczki na jej grzbiecie:) A mój Lolek daje popalić,żywe srebro. Biega juz bez smyczy, podgryza Korę, która też juz ma Lolka czasami dość , uderza go łapą i podszczypuje a Lolek sie poddaje tzn kładzie na grzbiet ale i tak nie odpuści. Wyczułam już jego pory na załatwianie sie, teraz jeszcze siku mu sie zdarzy. Jednak w domu jestem jeszcze tydzien a Lolek juz znalazł tyle miejsc, które mogą byc dla niego "niebezpieczne" nie wiem jak to będzie jak pójdzę do pracy...czy zostawic go na dworze czy w domu???? Śpi oczywiście z nami w łożku:mad:jest pierwszy na nim, wkłada sie pod kołdrę i udaje nieboszczyka:crazyeye:Rano 5:30 pobudka z Lokiem na dwór a potem jedzonko i na godzine mi się jeszcze uda położyć ale to tylko tydzień:(
Pozdrawiamy Was z Lolkiem[/QUOTE]

Szkoda byłoby gdyby w taką ładną pogodę musiał siedzieć zamknięty w domu kiedy jest możliwość brykania na podwórku ;) może uda się zabezpieczyć te "niebezpieczne" miesjca, byłoby super, no i żeby nigdzie nie uciekł.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, po ostatniej rozmowie na akcji na temat tego, że przydałoby się fundacyjne forum...
mamy forum :) na razie pustki, nie wiem czy ono zda egzamin ale można spróbować. Może dizeki temu wszyscy będziemy jakoś bardziej na bieżąco ze sprawami fundacyjnymi.

fundacjaszaraprzystan - fora - pl.
Odnośnik znajduje się też na naszej stronie fundacyjnej w górnym menu.

Proponuję żeby każdy sobie założył wątek swojego DT w odpowiednim dziale.
Zapraszam też właścicieli naszych byłych podopiecznych do zakładania wątków swoim zwierzakom i dzielenia się wieściami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Słuchajcie, po ostatniej rozmowie na akcji na temat tego, że przydałoby się fundacyjne forum...
mamy forum :) na razie pustki, nie wiem czy ono zda egzamin ale można spróbować. Może dizeki temu wszyscy będziemy jakoś bardziej na bieżąco ze sprawami fundacyjnymi.

fundacjaszaraprzystan - fora - pl.
Odnośnik znajduje się też na naszej stronie fundacyjnej w górnym menu.

Proponuję żeby każdy sobie założył wątek swojego DT w odpowiednim dziale.
Zapraszam też właścicieli naszych byłych podopiecznych do zakładania wątków swoim zwierzakom i dzielenia się wieściami ;)[/QUOTE]

Super !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie offa,
czy jest ktoś w stanie pomóc z wizytą przedadopcyjną w Bytomiu dla bitego Lakiego? Pilne.
Dziewczyna chętna zalogowała się na dogo, ale i tak najpierw potrzebna wizyta.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228191-Laki-psiak-pobity-przez-wie%C5%9Bniak%C3%B3w-za-zagryzienie-kury-Zagl%C4%85dniesz/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228191-Laki-psiak-pobity-przez-wie%C5%9Bniak%C3%B3w-za-zagryzienie-kury-Zagl%C4%85dniesz/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Wybaczcie offa,
czy jest ktoś w stanie pomóc z wizytą przedadopcyjną w Bytomiu dla bitego Lakiego? Pilne.
Dziewczyna chętna zalogowała się na dogo, ale i tak najpierw potrzebna wizyta.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228191-Laki-psiak-pobity-przez-wieśniaków-za-zagryzienie-kury-Zaglądniesz/page3[/URL][/QUOTE]

MI nikt nie przychodzi do głowy ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']chyba ja powinnam mieć :oops: ale nie mam...
Mam za to kilka zdjęć na komórce i nie moge ich ściągnąć na kompa. Chętnie wyślę mmsem do kogoś :P[/QUOTE]

a masz kabel USB czy raczej masz problem z programem do Nokii na komputerze ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...