Jump to content
Dogomania

Dżafar już w swoim domku :) Trzymamy kciuki za 'zgodność charakterów'


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapisuję wątek na zaproszenie sylwiji. Jednorazowo mogę grosik/10zl/ po 10.02 dopiero dorzucić.Byc może systemat.,ale deklaracji nie mogę skladac.Więcej nie dam rady,niestety.
Jesli wątek rozeslny bardziej bedzie,jest szansa uzbierac na dt a yumanji może lagodniej policzy za dt.I jakoś starczy.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']nie tylko skarbnik, takze paypal, moge wplacac ok 10 eur miesiecznie narazie do czerwca, potem sie sa wakacje wiec trzeba to jakos inaczej rozwiazac, bo bede wyjezdzac.
zapisuje watek[/QUOTE]

o paypala łatwiej, grzecznościowo już korzystaliśmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękuję, że jesteście :)

poszukujemy skrabnika/księgowego(-ej) do zajęcia się finansami Dżafara

czy ktoś mógłby zrobić taki plakacik do rozwieszenia? Pomyślałam, że mogłabym podjechać i rozwiesić w tym miejscu, skąd go zabraliśmy. Kilka dni się kręcił, może ktoś się zainteresował, myśli, co z nim, może się wahał, czy go nie zabrać do domku swojego, a może jednak zaginął..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']Tylko zanim Go dacie ( jakby co), to sprawdzcie ,czy nie przeskoczy ogrodzenia w nowym domu.
No i kastarcja.......[/QUOTE]

teraz na pewno nie przeskoczy, bo mu to nie w głowie - za gruby jest..
nie wiem, jak z kastracją - trochę to kosztuje.. a bez niej.. chyba nie bardzo..

Link to comment
Share on other sites

dziekuję za deklaracje, zaraz powpisuje w pierwszym poście i za obecność na wątku :)

[quote name='yumanji']Moze domek bedzie,trzeba zrobic przedadopcyjna w ok Sochaczewa.[/QUOTE]

Pan się wydawał konkretny przez telefon, dobre wrażenie zrobił. Tylko w ogłoszeniach jest, że Dżafar ma 5 lat, a wet ocenił na 8..
Pan szuka towarzysza, bo miał sunię ONkę, ktora odeszła po chorobie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Tak dokładnie
I że zobowiązuje się min raz w tygodniu podawać zestawienie wpłat. Nie wiem jak ze wstawianiem na pierwszą stronę. Zaraz puszcze Ci priva z kontem.[/QUOTE]
Napiszcie do moda, żeby księgowa dostała drugiego posta w wątku, by mogła sama edytować. Cmoki dla wielkopsa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...