Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Ewuniu, wstaw jak najwięcej informacji z tej ulotki, OK?
Ja wogóle nie widziałam tych ulotek...:crazyeye:
Pzdr.[/quote]
Ojej, wczoraj wieczorem w domu zapomnialam :oops: Dzisiaj postaram sie poprawic.
Ulotki byly wylozone na stoisku ... Slowencow w hali 5. Trafilam na nie przypadkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już są pełne wersje informacji o marcowym Wilnie na litewskiej stronie również w wersji angielskiej

Choć dalej jest ten "krzak" z początkowymi miesiącami i nie ma stycznia, lutego i kwietnia :shake: w wersji angielskiej.

No i mam zagwozdkę, bo nas sędziuje ta sama sędzina w oba dni, Polka, i do tego raczej specjalizująca się w sznaucerach a nie dogach:razz: . Czy możliwe żeby na takiej dwudniowej (2xCACIB) wystawie jeden sędzia sędziował daną rasę w oba dni, czy to jakaś pomyłka?

Link to comment
Share on other sites

Eh
już jakis czas temu ogladałam rozpiske wystaw na litwie na następny rok i cały mój piękny plan legł w gruzach ;(

mamy CACa z Wilna 5.08.2006, wiec potrzebujemy jeszcze dwoch wystaw <w moich wypadku tylko lipiec-wrzesień wchodzi w gre>.. myslałam, że bedzie coś tydzień po tygodniu żeby pojechać na tydzień na Litwe i 2 wystawy obskoczyć
a tu se zrobili Palange 2 CACIB 3-4.08., 5.08 klubówki, ale grupy V nie widze
czyli nic mnie z tego nie ratuje.. a nastepna wystawa na początku wcześnia... grrrr jestem zła!!!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']z papierowej rozpiski
I termin 3/12/06, II termin 28/1/07, III termin 4/2/07; za 2 wystawy pierwszy pies odpowiednio 55, 95 i 150 euro

rzeczywiscie w oba dni dogi ma sedziowac Viva Maria Solecky Szpunar

baski: Markku Mahonen (Fin) i Galina Zhuk (Bialorus).[/quote]
Piękne dzięki za baski!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ I termin na marcowe Wilno upływa już za dwa tygodnie więc założyłam nowy temat pod linkiem
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34877"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34877[/URL]

a jakby ktoś jeszcze poszukiwał informacji o Panevezys 18.02.2007 (Litwa CAC) to też ma osobny wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33936"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33936[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Hmm, no właśnie do Kowna chciałam jechać tylko kurka nie mam z kim:shake: Jestem zgłoszona ale jak tak dalej będzie to muszę się wycofać:placz:[/quote]


Ehh zazdroszcze mi do zagranicznych wojaży dlaeko :shake:
Zgłosiłaś Teske?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Hmm, no właśnie do Kowna chciałam jechać tylko kurka nie mam z kim:shake: Jestem zgłoszona ale jak tak dalej będzie to muszę się wycofać:placz:[/quote]

Hey! Dawno sie nie słyszałyśmy! Wybieramy się na CAC-ową na Litwe, ale dopiero po 15 marca, bo wtedy możemy kończyc championat.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Czy ma ktos moze namiary na tani hotel w Rydze? Please :D[/quote]

Martyna, zapomnij, albu zbierz w sobie duzo cierpliwosci.
Łotysze maja fisia na punkcie przyjmowania na noclegi polaków z psami, mnie poszukiwała noclegu przyjaciółka łotyszka, w 4 hotelach/motelach odmawiali jak sie dowiadywali ze z psami, a to tylko charciki włoskie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

No niezle :-) Bedziemy z 3 flatami - wiec beda jaja :D Jedziemy do Helsinek na Finish Winner (sobota), a w niedziele jak nam wyjdzie to skoczymy na wystawe 8 gr w Rydze i chceilismy tam z soboty na niedziele przenocowac :D

Heh i zmienili mi sedziego ;-) Oj dostaniemy po tylku - mamy 18 psow w klasie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...