Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

[quote name='warg2003warg']dorotal bardzo proszę o podanie sędziów na szetlandy ( Palanga) i jakie są w Palandze klubówki .Dziękuje z góry.[/quote]
03.08
Collies, Welsh Corgi, Border Collies, Belgian Shepherds, shelties, PON, Podhalan Shepherd - Chwalibog
Pozostale rasy - Matias (Slowacja)
Beagle - Richard McCoy -Irlandia
Inne rasy - Jose de Melho - Portugalia
04.08
Collies, Welsh Corgi - Luis catalan(Portugalia)
Border Collies, Belgian Shepherds, ON, Dutch Shepherds, Białe owczarki szwajcarskie, Bobtails - Denis Kuzelj(Słowenia)
Inne rasy - natalia Sedykh(Rosja)
Tu masz spis klubowek w Palandze [URL]http://www.kinologija.lt/dogsen/show_list.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piotrjan']dorotal , a mi te ulotki nie wpadły w ręce , więc jak możesz podaj V (siberian husky )

Pzdr[/quote]
03.08
German Spitz, Sibeian Husky, Alaskan - Kuzelj (Słowenia)
Nikolaj Sedykh(Rosja) - tu przy nim jest pusto, a dodatkowo jest jeszcze cala pusta linijka
04.08
German Spitz - Chomasuridze(Rosja)
Samojed - Natalia Sedykh(Rosja)
Inne rasy - Nikolaj Sedykh(Rosja)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']OOO to jak bys jeszcze znalazla moment przepisac sedziow na flaty - cacibowki i klubowke :D Please :D[/quote]
03.08
Labrador, Flat - Luis Catalan(Portugalia)
Goldeny - Resko(Finlandia)
Inne rasy - Istvan Nagy(Węgry)
04.08
Labrador, Flat - richard McCoy(Irlandia)
Goldeny - Berchtold(Austria)
Inne rasy - Jose de Melho(Portugalia)
05.08
Klubowa retriverow
Goldeny - Kipps(Anglia)
Inne - Berchtold(Austria)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']03.08
Beagle - Richard McCoy -Irlandia
Inne rasy - Jose de Melho - Portugalia
04.08
Beagle - Chwalibog
Inne rasy - Kazmierski
05.08
Klubowa beagle - Resko - Finlandia[/quote]

Dziekuje :loveu: i jeszcze jedno pytanie - sedzia Kazmierski to Andrzej Kazmierski? Pytam, bo w Polsce jakos nigdy do tej pory nie zetknelam sie, by sedziowal grupe VI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Dziekuje :loveu: i jeszcze jedno pytanie - sedzia Kazmierski to Andrzej Kazmierski? Pytam, bo w Polsce jakos nigdy do tej pory nie zetknelam sie, by sedziowal grupe VI.[/quote]


tak, na spisie napisali Andrzej Kazmierski

Link to comment
Share on other sites

mam jeszcze pytanie:Tam piesze [B][COLOR=red][FONT=Arial]Payment at the show [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=Arial]!!!!! [/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#6f6f6f][COLOR=#005600][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#6f6f6f][COLOR=#6f6f6f][B][SIZE=2][COLOR=#005600][COLOR=red][FONT=Arial]60[COLOR=#000000][FONT=Arial]. [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#6f6f6f][COLOR=#005600][FONT=Arial][SIZE=1][FONT=Verdana][COLOR=#6f6f6f][COLOR=#6f6f6f][B][SIZE=2][COLOR=#005600][COLOR=red][FONT=Arial][COLOR=#000000][FONT=Arial]Czyli nawet jak zgłoszę sie w 1 terminie to jeżeli będę płaciła na wystawie to muszę zapłacić 60e?[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#6f6f6f][COLOR=#6f6f6f][B][SIZE=2][COLOR=#005600][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='QISSI']Czy ktoś może wie czy na Litwie i Łotwie można używać kosmetyków, tzn. chodzi mi o upiększanie łapek sznaucerkom za pomocą pudru lub lakieru.[/quote]

Co prawda my nie sznaucaerki, ale też różne specyfiki stosujemy (Husky).
Ani na Litwie, ani na Łotwie nikt się nie czepiał. :roll:
Zresztą, tam przyjeżdża sporo wystawców z Rosji, a oni są pod względem stosowania kosmetyków, chyba jednym z najbardziej "nieznośnych" narodów ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki NigdyNigdy za odpowiedz. Wybieramy się do Alytusu w maju a pózniej może też na Łotwę, więc chciałam się upewnić jak tam jest, bo ostatnio w Berlinie(była to nasza pierwsza zagraniczna wystawa) trochęsię zdziwiłam zakazem używania kosmetyków. Na szczęście w porę zostałam ostrzeżona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Co prawda my nie sznaucaerki, ale też różne specyfiki stosujemy (Husky).
Ani na Litwie, ani na Łotwie nikt się nie czepiał. :roll:
Zresztą, tam przyjeżdża sporo wystawców z Rosji, a oni są pod względem stosowania kosmetyków, chyba jednym z najbardziej "nieznośnych" narodów ;)[/quote]
Z moich obserwacji na wystawach, a szczegolnie wystaw balkanskich to Wlosi bija wszystkich pod wzgledem koloryzowania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='QISSI']Dzięki NigdyNigdy za odpowiedz. Wybieramy się do Alytusu w maju a pózniej może też na Łotwę, więc chciałam się upewnić jak tam jest, bo ostatnio w Berlinie(była to nasza pierwsza zagraniczna wystawa) trochęsię zdziwiłam zakazem używania kosmetyków. Na szczęście w porę zostałam ostrzeżona.[/quote]

W Alytaus nikt nam problemów nie robił- zresztą wystawa na dworze, na nieogrodzonym, trudnym do ogarnięcia terenie, więc nawet gdyby się zaczęli czepiać, to myślę, że musieliby spasować, bo ludzie zaczęli by się po lesie chować ;)

dorotal, no o Włochach zapomniałam- racja.... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...