Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja w tym roku bylam w Kownie, ale żadnego potwierdzenia nie dostałam. Po prostu dzwoniłam do nich i potwierdzałam ustnie. I wystarczyło.

A w momencie opłaty to przeżyłam miłe zaskoczenie. Otóż przed opłatą dowiedzieliśmy się, że katalogi są płatne (nie pamiętam ceny). Ja nie miałam żadnych luźnych pieniędzy i w związku z tym postanowiłam nie kupować katalogu. Ale w momencie dokonywania opłat, pani wręcza mi kwitek + katalog. Ja na to, że ja nie opłacałam katalogu. A na to ona: przy tej ilości psów, katalog GRATIS! (dla wyjaśnienia - do Kowna zgłosiłam 5 basków).
Miłe, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Zglosilam burki przed chwila do Kowna - czy ktos zglaszal mailem i dostal jakies potwierdzenie mailowe?

Moze byc wesolo, bo sedzia z Irlandii ;-)

Niestety zabieramy 4 psiaki, wiec nie damy rady nikogo zabrac :(([/quote]

Ja zgłaszałam mailem wczoraj i też nie dostałam potwierdzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']A Kowno kiedy jest i kto ma oceniać husky?[/quote]

Kowno jest 28 stycznia - zgłoszenia Iszy termin do dzisiaj; sędziowie ogólnie:

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]I grupė [B]Lidija Okleščen[/B] ( Slovenija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]II grupė [B]Tatjana Romanovskaja[/B] ( Baltarusija) – vokiečių bokseriai, dobermanai, rotveileriai, kaukazo aviganiai, vidurinės Azijos aviganiai, šnauceriai, juodieji rusų terjerai, vokiečių dogai.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [B]Lidija Okleščen[/B] ( Slovenija) – likusios veislės[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] III grupė [B]Tom Hehir[/B] ( Airija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] IV, V, VI grupės [B]Miodrag Vreteničič[/B] ( Serbija & Juodkalnija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] VII grupė [B]Anatolij Žuk[/B] ( Baltarusija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] VIII grupė [B]Seamus Oates[/B] ( Airija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] IX grupė [B]Tatjana Romanovskaja[/B] ( Baltarusija )- grifonai, kinų kuoduotieji šunys, mopsai, pekinai, pudeliai.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [B]Anatolij Žuk [/B](Baltarusija) – likusios veislės [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] X grupė, FCI nepripažintos - [B]Anatolij Žuk ([/B]Baltarusija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] Jaunųjų vedlių konkurse teisėjaus – [B]Anatolij Žuk[/B] ( Baltarusija)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja w tym roku bylam w Kownie, ale żadnego potwierdzenia nie dostałam. Po prostu dzwoniłam do nich i potwierdzałam ustnie. I wystarczyło.[/QUOTE]

Nie no, ja pamietam ze na krajowki nie przychodza potwierdzenia raczej, ale lubie jak mi na maila skrobna chociaz "przyjete" czy "ok" to przynajmniej wiem, ze dostali/odczytali mail :-)

[QUOTE]
A na to ona: przy tej ilości psów, katalog GRATIS! (dla wyjaśnienia - do Kowna zgłosiłam 5 basków).
Miłe, prawda?
[/QUOTE]

Nooo to rewelacja :-) na serio!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Nie no, ja pamietam ze na krajowki nie przychodza potwierdzenia raczej, ale lubie jak mi na maila skrobna chociaz "przyjete" czy "ok" to przynajmniej wiem, ze dostali/odczytali mail :-)



Nooo to rewelacja :-) na serio![/quote]
Mała rzecz a cieszy, prawda?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jest juz lista wystaw na 2007 rok na Litwie [URL]http://www.kinologija.lt/dogslt/show_list.php[/URL] oczywiscie pierwsza jest wersja litewska :razz: Dokladne informacje sa o wystawie w Panevezys 18.02.2007 [URL]http://www.kinologija.lt/dogslt/show_details.php?ID=103[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czy Wam też na stronie litewskiego związku w wersji angielskiej wyświetlają się tylko wystawy w grudniu a potem odrazu w maju (brak tych z okresu styczeń-kwiecień):razz: ? W wersji litewskiej wszystko jest ok. :razz: .
No i jeszcze jedno pytanie, czy tylko w wileńskim związku można sie dogadać telefonicznie po polsku, czy generalnie w innych miastach gdzie są wystawy też nie ma z tym problemu :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Słuchajcie czy to na Litwie na wystawach krajowych nie ma klasy pośredniej? ;)[/quote]

podobno tak :-) ale z tego co pamietam w Alytus posrednia byla, no i rok temu na zimowej babka z Finlandii zglosila suke do posredniej i przezucili ja do otwartej, gdzie byla moja Afera :) Kobitka poleciala do sekretariatu i suka byla oceniania w posredniej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Czy Wam też na stronie litewskiego związku w wersji angielskiej wyświetlają się tylko wystawy w grudniu a potem odrazu w maju (brak tych z okresu styczeń-kwiecień):razz: ? W wersji litewskiej wszystko jest ok. :razz: .[/quote]

u mnie tez tak jest :-)

[quote name='simbik']
No i jeszcze jedno pytanie, czy tylko w wileńskim związku można sie dogadać telefonicznie po polsku, czy generalnie w innych miastach gdzie są wystawy też nie ma z tym problemu :lol: ?[/quote]

a tego nie wiem, zawsze wszystko zalatwiam mailowo po ang :D

Link to comment
Share on other sites

Są już terminy na marcowe Wilno 2xCACIB (strona tylko w wersji litewskiej dla angielskiej nie ma wogle tych miesięcy :shake: )

I termin: I pies następny szczeniaki/weterani

do 2006-12-03 30(55)euro 25(45)euro 15(25)euro

II termin:

do 2007-01-28 50(95)euro 45(85)euro 25(45)euro

III termin:

do 2007-02-04 100(150)euro 100(150)euro 100(150)euro

W nawiasie oczywiście cena za 2 dni wystawiania

Obsady sędziowskiej na stronie nie ma, ale podobno były ulotki na Światówce czy ktoś taką ma ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...