Jump to content
Dogomania

Osiołeczek DUSIA znalazła wspaniały dom !!!


Andzike

Recommended Posts

Z tego co wiem to Czaputkowie zawieszają tymczas... mam nadzieję, że jeszcze do tego wrócą bo są rewelacyjnym domem tymczasowym, c'nie? ;)

Mada, wielkie gratulacje !!! :) :) :)
Cieszę się, że Duska ma w końcu idealny dom

PS. Ze zmianą tytułu też się chwilę wstrzymam ... :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Akrum']jakieś wieści z nowego domku Dusi są??[/QUOTE]

Na szczęście jeszcze nie ;) Umówiłam się z Danielem że jak będą problemy to będą dzwonili, jeżeli nie to odezwą się za tydzień, dwa, zdać relację... Wygląda na to że Duśka nie wykombinowała niczego specjalnego ;) Ale z niepokojem patrzę na telefon... uraz po Pani Ewie mi został ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']a może by ich poprosić, by się na dgm zarejestrowali i na wątku przywitali??
żeby choć wiedzieć, czy piszczy za Wami, czy wręcz na odwrót - jest odstresowana :)[/QUOTE]
To że tęskni za nami to pewne :( zresztą tak samo jak my za nią :(
Jak nie odezwą się do soboty to sama zadzwonię (długo nie wytrzymam) ale wiem że muszę im dać czas... Tym bardziej że wiem, że na 100% nikt tam Dusi krzywdy nie zrobi :)

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiem!!! przeprowadziłam najmilszą i najlepsza rozmowę telefoniczną w tym roku!!
Duśka ma idealny dom gdzie jest kochana, szanowana a przede wszystkim zrozumiana :D :D
Nie będę tu relacjonowała całej rozmowy telefonicznej bo trwała chyba z godzinę ale jedyne co mogę powiedzieć to że....
Wszystko układa się super :D Nowy dom Duśki zachwycony, zakochany i baaaardzo wyrozumiały i świadomy :)
Duśka szybko się zadomowiła, podbiła serce każdego zwłaszcza Damiana o którym wam już pisałam wcześniej, jest najgrzeczniejszym pieskiem pod słońcem, relacje z Karolkiem (jamnikiem) układaja się super (Karolek to prawdziwy dżentelmen), ma wszystko o czym każdy pies może tylko marzyć; wielki dom z ogrodem, działkę weekendową, długi spacery po Kampinosie, ciągłe smakołyki, ciągłe głaskanie przytulanie i... dozgonną miłość własnej rodziny!!! :D :D
Zostaliśmy zaproszenie na wiosnę na Duskową działkę :D
Jestem szczesliwa!! Duska też :D Nawet Czaputek nie ma takiego luksusu ;)
Jak tylko prześlą zdjęcia od razu wklejam na razie idę dlalej świętować Duski sukces :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czaputkowa']Już wszystko wiem!!! przeprowadziłam najmilszą i najlepsza rozmowę telefoniczną w tym roku!!
Duśka ma idealny dom gdzie jest kochana, szanowana a przede wszystkim zrozumiana :D :D
Nie będę tu relacjonowała całej rozmowy telefonicznej bo trwała chyba z godzinę ale jedyne co mogę powiedzieć to że....
Wszystko układa się super :D Nowy dom Duśki zachwycony, zakochany i baaaardzo wyrozumiały i świadomy :)
Duśka szybko się zadomowiła, podbiła serce każdego zwłaszcza Damiana o którym wam już pisałam wcześniej, jest najgrzeczniejszym pieskiem pod słońcem, relacje z Karolkiem (jamnikiem) układaja się super (Karolek to prawdziwy dżentelmen), ma wszystko o czym każdy pies może tylko marzyć; wielki dom z ogrodem, działkę weekendową, długi spacery po Kampinosie, ciągłe smakołyki, ciągłe głaskanie przytulanie i... dozgonną miłość własnej rodziny!!! :D :D
Zostaliśmy zaproszenie na wiosnę na Duskową działkę :D
Jestem szczesliwa!! Duska też :D Nawet Czaputek nie ma takiego luksusu ;)
Jak tylko prześlą zdjęcia od razu wklejam na razie idę dlalej świętować Duski sukces :D[/QUOTE]
Czaputkowa - właśnie na takie wieści czekalam :) jak to przeczytałam, to łza znów się w oku zakręciła :)
Wczoraj byłam u weta, to wspominał osiołka, zresztą nie raz już się podpytywał, co u osiołka, czy już ma nowy domek, czy jest szczęśliwa :)
Dusia potrafiła podbić serca ludzi :)
Kojce, w których była m.in. Dusia,Nesia,Nutka są szczęśliwymi kojcami dla psinek, dlatego mam nadzieję, że nasza nowy lokator, który zajmuje ten kojec od kilku dni równie szybko znajdzie nowy domek, bo na prawdę kudłaczek na to zasługuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Akrum']Czaputkowa, masz może jakieś wieści o Dusieńce??
Może jakieś zdjęcia??

Bardzo jestem ciekawa co u naszej małej flądry słychać :)[/QUOTE]

Zdjeć jeszcze nie ma, wiadomości płyną wartkim strumieniem - Pani Duśkowa nie może się jej nachwalić.
Obiecała zdjecia, więc jak Czaputkowa je dostanie to na pewno wklei i opisze ze szczegółami co u osiołka słychać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...