Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

[quote name='diuna_wro']aj, sysko się Wam dziouchy pomerdało, a raczej my namieszałyśmy...

Balbina jest jeszcze jedna, tzn. Barbie alias Klucha

a Tosiek to nie ten tosa inu, który wciąż widnieje na boksie. Nazwałam Tośkiem tego staffika, bo ma właśnie ten napis[/QUOTE]

aaa:))

Bo to kartka po tosaku z imieniem Tosiek:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wszystkie media mówią dzis o zagryzieniu przez 3 psy (nieznanej rasy) 5letniego pozostawionego bez opieki chłopca. Zaraz po tym wspomina się o małej Włoszcce pogryzionej przez amstaffy. Obie informacje mieszają się odbiorcom tych newsów i już pare osób do mnie powiedziało: słyszałaś? amstaffy znów zagryzły dziecko!

nadjedzie martwy okres w adopcji TTB:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']wszystkie media mówią dzis o zagryzieniu przez 3 psy (nieznanej rasy) 5letniego pozostawionego bez opieki chłopca. Zaraz po tym wspomina się o małej Włoszcce pogryzionej przez amstaffy. Obie informacje mieszają się odbiorcom tych newsów i już pare osób do mnie powiedziało: słyszałaś? amstaffy znów zagryzły dziecko!

nadjedzie martwy okres w adopcji TTB:shake:[/QUOTE]

to niestety racja...
Diunka, najlepiej przyjdź do schroniska, daleko nie masz:) bo taki młyn ma Gosia w biurze, ze głowa mała!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']demi,

a jakbym przygotowała nowe kartki, z aktualnym info o każdym? myślisz, że pozwoliliby wywiesić?[/QUOTE]


Myślę, że bez problemu, tym bardziej, że w poniedziałek przyjdzie już Pani Lidka, ktora na tą współprace pójdzie i jak ona sie zgodzi, to reszta siłą rzeczy też:cool3:
ale podejrzewam, że Pan Krzysiek bez problemu wrzuci nowe kary:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']demi,
gdybym nie pracowała do tej, do której pracujecie Wy, to ja bym w tym schronie codziennie siedziała. Kurde, może zmienię pracę. Nie ma u Was naboru?

w tygodniu tylko telefonicznie mogę cokolwiek. Dobra, przyjdę z gotowymi kartkami w sobotę, zaryzykuję[/QUOTE]

Dziś też Gosie olśniło, że miała do Ciebie zadzwonić, jak zaraz miała już wychodzić...
Może ja Ci jakiś info udziele?
No tak, w sumie pod tym kątem to nie popatrzyłam. Postaram sie Gosi jutro o Tobie przypomnieć:)

Link to comment
Share on other sites

wszystko juz zalatwione. pojechałam, z Gosią pogadałam, mamy info o psiakach i zgode na rozwieszanie kartek:multi:
Kartki beda sensowanie powypełniane informacjami rzetelnymi o psiakach. wyszczególniłysmy kategorie, wszystko pieknie w tebelke i wsio na boks. kazdy potencjalny własciciel bedzie miał pierwsze wiadomosci o psie juz patrzac na niego przez kratki i będą to (postaramy sie diunką) informacje jak najprawdziwsze. typu rekacje na koty,dzieci,ludzi itd. posprawdzamy w miare mozliwosci opcje wchodzenia do autobusu!( diunka- wlasnie to wymyśliłam:D) i wchodzenia do auta!taki dodatkowy news na temat psiaka. co wydaje mi sie na prawde fajna sprawa to kategoria pt. preferowany rodzaj zabaw. jak wiadomo niektore asty na prawde uwielbiaja skakać i to jest ich zyciowa pasja. uwzglednimy to. bedzie wzmianka o temperamecie psa oraz stopniu posłuszeństwa,tudzież karności,krnąbrności itp. niektóre ttb u nas, jak np Balbinka,są w schronie tak dlugo,ze na prawde mamy sporo informacji na ich temat. Wiekszosc psiaków jednak poznajemy regularnie wiec mysle,ze do wiosny weterani znajda nowe domy! kurcze,takie marzenie na koniec lutego!

Link to comment
Share on other sites

po weekendzie odnowię Larze ogłoszenia
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11601009_lara_piekna_sunia_czeka_na_dom.html[/url]
[url]http://www.eoferty.com.pl/lara_piekna_sunia_szuka_domu_233826.html[/url]
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lara-piekna-szuczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ263341518[/url]
[url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=73743[/url]
dziś tylko tyle mi się udało zrobic ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]kam.[/B] Dzięki!

[B]demi,[/B] wywiesiłam wizytówki znanym mi astom na kratach. Gdybyś słyszała jakieś negatywne komentarze, albo że coś się nie zgadza - daj proszę znać, będę zmieniać.

a [B]Lara[/B]:loveu: dziś poszalała w lesie. Spotkaliśmy jorka i bardzo go polubiła. Grube gałęzie i konary znikają w jej szczęce w mig. Ma dziewczyna siłę!

Link to comment
Share on other sites

[U][B]i nowo osadzeni:[/B][/U]

nazwałam go [SIZE=3][B]LOTOS[/B][/SIZE] (uzupełniam o nie i wszystkie ważne info wpisuję w pierwsze posty)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_or9e03hE3yQ/TWGHpzW1IaI/AAAAAAAAJKk/nmIeB97NQtE/s800/DSC_0570.jpg[/IMG]

i[B] [SIZE=3]AMOR [/SIZE][/B]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_or9e03hE3yQ/TWGGJDDTfMI/AAAAAAAAJKk/HulMxUGjQHk/s800/DSC_0676.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']

[B]demi,[/B] wywiesiłam wizytówki znanym mi astom na kratach. Gdybyś słyszała jakieś negatywne komentarze, albo że coś się nie zgadza - daj proszę znać, będę zmieniać.

a [B]Lara[/B]:loveu: dziś poszalała w lesie. Spotkaliśmy jorka i bardzo go polubiła. Grube gałęzie i konary znikają w jej szczęce w mig. Ma dziewczyna siłę![/QUOTE]

Widocznie Lara na początku, moze ze stresu tak sobie podwarkiwała panienka:roll:


jeśli ktoś zauważy, ze są nowe kartki, to już bedzie SUKCES:razz::cool3: a o błędzie w tej kwestii u Ciebie raczej nie bedzie mowy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...