Jump to content
Dogomania

Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)


ocelot

Recommended Posts

oboje są mnie, nawet nie wiem z wrażenia o której dotarli, bo napewno było już po 1 w nocy a może przed drugą, musiałam ich bardzo cichutko wnieść by moja sfora milczała, bo byłaby awantura, ale się udało!!!

Oczka jest bezpieczna i pojadę ją zawieżć do Krakowa, jest bardzo fajna,od razu mnie zaakceptowała, nie duża, zadbana i grubiutka, bardzo spokojnai ufna, była bardzo spragniona po podroży, piła bardzo dużo aż do chwili kiedy jadełko było gotowe, pojadła czanieckiego makaronku cieniutkiego, podgrzanego z mięskiem i oliwką z oliwek oraz jajeczka na puszysto na maśle i mleku, potem się zwinęła na przygotowanym posłanku i zasnęła, jutro ją wykąpię i wyczeszę, do połysku,nie ma żadnych problemów skórnych any insektów, nie widzę tez śladów alergii śliczne ma te oczy i cudne umaszczenie, będzie ktoś miał niej pociechę, sprawdzę na koty,z psem koegzystuje idealnie, śpią z Guciem na sąsiednich posłankach/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Czyli Oczka jest u Pani Teresy? Czy jeszcze dalej jedzie?
Taka fajna sunia- po opisie widzę że zmieniła się bardzo, zaufała już nie jest wycofana tak jak to było na początku roku... Domku! Gdzie domek dla Oczki??? :sad:[/QUOTE]
jedzie dalej do krakowa

Link to comment
Share on other sites

Tak Tereniu, napisałam to nawet na wątku poświęconym Zuzce(*) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a....%28*%29-%28*%29-%28*%29/page8"]http://www.dogomania.pl/threads/214940-Nasza-kole%C5%BCanka-zuzka-odesz%C5%82a....%28*%29-%28*%29-%28*%29/page8[/URL]
że patrzy z góry i wie, że jej Skarby są szczęśliwe...
Właśnie teraz jest Jej pogrzeb... Śmierć nie ma litości, najczęściej zabiera tych Najlepszych....
Bardzo się cieszę, że Oczka choć na chwilę trafiła do Ciebie!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...