Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Javena']Jesli o mnie chodzi ,to wydaje mi sie ,że możecie 20 zł odbić od hoteliku i bedzie to tak ,jakby DIF wpłaciła na bazarek. Ja tak myśle ,a Wy już sobie same musicie uzgodnić.[/QUOTE]

Tak,tak,też tak myślę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Jesli o mnie chodzi ,to wydaje mi sie ,że możecie 20 zł odbić od hoteliku i bedzie to tak ,jakby DIF wpłaciła na bazarek. Ja tak myśle ,a Wy już sobie same musicie uzgodnić.[/QUOTE]

Kochane!
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam odcięty net.
No i zapomniałam o tym zakupionym przeze mnie kogucie ;)
Można odjąć tę kwotę od hoteliku, nie ma problemu. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Wpłynęło:
70zł -Dangos (maj i czerwiec + 30zł jednorazowo)
235zł - Javena bazarek - już potwierdzam i bardzo dziękuję za pomoc również ja :loveu:[/QUOTE]

Zapisane,dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dangos19']Trzymaj się Pimpuś zdrowo, [U][B]zażywaj radości u DIF[/B][/U][/QUOTE]

:ghost_2::painting::bigcool:


Dzisiaj była piękna pogoda! Chciałam zrobić Pimpkowi ładne fotki na tle zielonej trawy i żółtych mleczy, ale się nie wyrobiłam. Przyjechała do nas Sara po wypadku ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225080-Sara-potr%C4%85cona-przez-samoch%C3%B3d-pozostawiona-na-%C5%9Bmier%C4%87-pom%C3%B3%C5%BC-w-op%C5%82aceniu-%C5%BCycia/page5"][U][B][COLOR=#0000cd]KLIK[/COLOR][/B][/U][/URL]) i musiałam ją "obrobić" w pierwszej kolejności....
Ale jutro też ma być ładnie i mam nadzieję, że będą ładne zdjęcia, chociaż też nie mogę obiecać, bo jutro jadą dwie dziewczynki z mojego hotelu do domu i muszę jedną z nich wykąpać tuż przed wyjazdem, żeby nie zdążyła się utytłać na szaro:evil_lol:.
Aha ... i mam próbę przedkomunijną, bo moja córcia za tydzień ma Pierwszą komunię... Ja się :grab:chyba!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']DIF,mam pytanie ;)

Myślisz,że Pimpek w nowym domku dogadał by się z innym samcem?[/QUOTE]

Spokojnie! To naprawdę bezkonfliktowy psiak i niezaczepny.... W tej chwili mamy łącznie z Pimpkiem 5 samców i jedyny problem jaki jest to [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222579-Spajki....-%C5%9Aliczny-rudy-lisek-katowany-przez-quot-swojego-quot-psychola...?p=18577288#post18577288"]Spajki[/URL], który wykazuje agresję lękową do innych psów, ale tylko w domu. Pimpek i Spajki są w jednej grupie i razem wychodzą do ogrodu i NIGDY nie było między nimi problemu. Jak Spajki zawarczy na Pimpka, żeby odgonić go od jakiegoś swojego kija, którym akurat się bawi Pimpek spokojnie odpuszcza i idzie w swoją stronę.
Także spoko.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Spokojnie! To naprawdę bezkonfliktowy psiak i niezaczepny.... W tej chwili mamy łącznie z Pimpkiem 5 samców i jedyny problem jaki jest to [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222579-Spajki....-Śliczny-rudy-lisek-katowany-przez-quot-swojego-quot-psychola...?p=18577288#post18577288"]Spajki[/URL], który wykazuje agresję lękową do innych psów, ale tylko w domu. Pimpek i Spajki są w jednej grupie i razem wychodzą do ogrodu i NIGDY nie było między nimi problemu. Jak Spajki zawarczy na Pimpka, żeby odgonić go od jakiegoś swojego kija, którym akurat się bawi Pimpek spokojnie odpuszcza i idzie w swoją stronę.
Także spoko.:p[/QUOTE]

Ok,dzięki Aniu :)

Edited by Beatkaa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...