Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przelałam skromną kwotę z[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228735-*Ca%C5%82a-dogomania-CZYTA-BAJKI-%21%21%21-*Jedyny-taki-bazar%21-Dla-Pere%C5%82ki-i-Pimpusia-do-1-07"] bazarku [/URL]- 22,5zł. Proszę o potwierdzenie jak będziesz mieć Olu na koncie :)

Link to comment
Share on other sites

W związku z pewną zaistniałą,nieprzyjemną sytuacją,nie mam już przyjemności prowadzić wątków psów z Psitula,a więc może je ktoś przejąć,ponieważ nie biorę już na siebie [B]żadnej[/B] odpowiedzialności za psiaki na tych wątkach,ich stan finansowy,rozliczenia itd.
Jeśli ktoś chce przejąć wątek proszę napisać do moderatora.Od tej pory wszystkie pytania,wątpliwości proszę kierować do schroniska zabrzańskiego i jego wolontariuszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']W związku z pewną zaistniałą,nieprzyjemną sytuacją,nie mam już przyjemności prowadzić wątków psów z Psitula,a więc może je ktoś przejąć,ponieważ nie biorę już na siebie [B]żadnej[/B] odpowiedzialności za psiaki na tych wątkach,ich stan finansowy,rozliczenia itd.
Jeśli ktoś chce przejąć wątek proszę napisać do moderatora.Od tej pory wszystkie pytania,wątpliwości proszę kierować do schroniska zabrzańskiego i jego wolontariuszy.[/QUOTE]

O matko, co sie stalo ? Kto przejmie watek ? :(

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?
Tak sobie myślę, że lada chwila KAŻDY się wycofa z pomocy Pimpkowi! Z tych czy innych powodów....:(
A co wtedy stanie się z Pimpkiem??!!

Pimpek przebywa w naszym hotelu już 1 rok i ponad 3 miesiące!
Pewnie każdy deklarowicz myślał, że psina szybko znajdzie dom.
Ja też tak myślałam przyjmując go do naszego hotelu.
Przecież pies nie jest brzydki, jest wręcz reprezentacyjny uważam;).
Nie jest głupi a jedynie niedosłyszy i niedowidzi w związku z tym ma charakterek.
Pewnych zachowań się psio-ludzkich się boi, pewnych nie toleruje.
Charakter zawsze można "naprostować" odpowiednim traktowaniem psa i zrozumieniem JEGO potrzeb a Pimpek jest naprawdę w porządku psem. Po roku mogę śmiało tak powiedzieć....

Tylko co z tego?!

Co z tego skoro powoli, pomału WSZYSCY go opuszczają.....
MAŁO KTO zagląda na wątek, z kasą problem, Beatkaa z nie wiadomo dlaczego rezygnuje z prowadzenia wątku, który do tej pory był prowadzony, moim zdaniem REWELACYJNIE! Wszytko jasno przejrzyście, rozliczenia w porządku, komunikacja dobra!

[B]Co będzie dalej z Pimpkiem??!! Jaki jest status tego psa na [U]TĘ[/U] chwilę?! [/B]

Link to comment
Share on other sites

Ingrid44, oj wydarzyło się, poleciały niepotrzebne bluzgi i oskarżenia, ludzie, którzy pomagali dotychczas razem podzielili się na dwa obozy i toczą wojnę... bardzo przykre :(

Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Bi%C5%BCuteria-zabawki-gad%C5%BCety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ingrid44, oj wydarzyło się, poleciały niepotrzebne bluzgi i oskarżenia, ludzie, którzy pomagali dotychczas razem podzielili się na dwa obozy i toczą wojnę... bardzo przykre :(

Zapraszam na bazarek na pomoc Pszczyniakom: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229507-Biżuteria-zabawki-gadżety-na-ratunek-Pszczyniakom!-Do-29-06-2012-godz-22-00?[/URL][/QUOTE]

Dziekuje za wyjasnienie. Niech sie wojny tocza ale dlaczego maja na tym cierpiec niewinne zwierzaki ?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem.. ok czasem sa konflikty ale normalni ludzie jakoś powinni to wyjaśnić, przynajmniej wyznaczyć kogoś zastępczego do prowadzenia wątków jeśli Beata już nie może. Ja z chęcią pomogłabym Pimpkowi ale nie mogę, nie jestem w tej chwili w stanie wziąc na siebie odpowiedzialności, mogę jedynie dalej udostępniać konto do wpłat tak jak było do tej pory. Uważam że ktoś stojący na kierowniczym stanowisku w tym schronisku powinien wyznaczyć/znaleźć jakiegoś wolontariusza do prowadzenia wątku..

Link to comment
Share on other sites

Smutne to jak człowiek z człowiekiem nie potrafi się dogadac....takie sytuacje nie powinny mieć wpływu na psiaki, co one są winne.
Głaski dla Pimpusia, myślę o tobie psiaczku.
Ostatnio jestem z doskoku...............ale sytuacja rodzinna..........wybacz Pimpolu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...