Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Beatkaa'][FONT=georgia]Ehh nie wiem co robić...
A więc na koncie Pimpka jest 120zł,a jest połowa kwietnia :(
Boję się już nie na żarty.
Większość ciotek płaci regularnie,ale przez "dodatkowe wydatki" (niezwiązane z opłatą hoteliku),które są niezbedne(arthoflex,ogłoszenia,karma) bierzemy z tej kasy no i ona się właśnie kończy/skończyła.:-(
Urszula G już nie płaci od hoho...jakiegoś czasu.Chciałam napisać PW do 26Asia ale jej nie było od lutego na dogo,więc kicha.

Niestety ze swojej kieszeni wyłożyć nie jestem w stanie,ani zorganizować bazarku w najbliższym czasie.
[B]Proszę o pomoc!!![/B] [/FONT][/QUOTE]

Też się bardzo o to martwię, bo wiecie jak jest u nas...
Z wpływów hotelowych utrzymujemy rodzinę i pies bez opłat po prostu nie może u nas zostać.
Nie można dopuścić do sytuacji, że pies trafi z powrotem za kraty po roku przebywania w warunkach domowych.

Beatko! Trzeba chyba regularnie robić bazarki cegiełkowe. One zawsze mają wzięcie na dogo. Wiesz typu dogo-kawiarenka, dogo-kwiaciarnia na których dogomaniacy wzajemnie sobie kupują kwiaty czy "stawiają" kawkę czy taki jak zrobiłaś "balonikowy".
No i trzeba się postarać o nowe deklaracje na pw. Trzeba opisać całą sytuację i żebrać chociaż o 10 zł.

Tak myślałam, że niektórzy deklarowicze odpadną... Niestety takie jest życie, wszystko jest drogie jak diabli i chyba wszyscy cienko przędą:( Ja sama zrezygnowałam z deklaracji na niektóre psiaki, bo po prostu nie mam. Muszę myśleć o moich dzieciakach. Wczoraj odmówiłam i jednemu i drugiemu wycieczkę do kina z klasami, bo nie ma kasy. Ryk i płacz był na cały dom! :(

Ogromnym wsparciem dla Pimpali jest winter7, która płaci od samego początku połowę hotelu. I ona na pewno go nie zostawi na lodzie, bo już zbyt dużo dla niego zrobiła. Nie zapomnę jak na sesji foto w zeszłym roku latała w skwarze z płachtą odbijającą światło, żeby pięknie zdjęcia wyszły.
O resztę kasy trzeba żebrać.

Edited by DIF
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']aha i jeszcze jedno aktualne jest cały czas to konto, które było?[/QUOTE]

Tak,tak konto cały czas to samo.

[quote name='DIF']Też się bardzo o to martwię, bo wiecie jak jest u nas...
Z wpływów hotelowych utrzymujemy rodzinę i pies bez opłat po prostu nie może u nas zostać.
Nie można dopuścić do sytuacji, że pies trafi z powrotem za kraty po roku przebywania w warunkach domowych.

Beatko! Trzeba chyba regularnie robić bazarki cegiełkowe. One zawsze mają wzięcie na dogo. Wiesz typu dogo-kawiarenka, dogo-kwiaciarnia na których dogomaniacy wzajemnie sobie kupują kwiaty czy "stawiają" kawkę czy taki jak zrobiłaś "balonikowy".
No i trzeba się postarać o nowe deklaracje na pw. Trzeba opisać całą sytuację i żebrać chociaż o 10 zł.

Tak myślałam, że niektórzy deklarowicze odpadną... Niestety takie jest życie, wszystko jest drogie jak diabli i chyba wszyscy cienko przędą:( Ja sama zrezygnowałam z deklaracji na niektóre psiaki, bo po prostu nie mam. Muszę myśleć o moich dzieciakach. Wczoraj odmówiłam i jednemu i drugiemu wycieczkę do kina z klasami, bo nie ma kasy. Ryk i płacz był na cały dom! :(

Ogromnym wsparciem dla Pimpali jest winter7, która płaci od samego początku połowę hotelu. I ona na pewno go nie zostawi na lodzie, bo już zbyt dużo dla niego zrobiła. Nie zapomnę jak na sesji foto w zeszłym roku latała w skwarze z płachtą odbijającą światło, żeby pięknie zdjęcia wyszły.
O resztę kasy trzeba żebrać.[/QUOTE]

Wiem DIF,jak wygląda sytuacja,doskonale wiem i w zupełności to rozumiem :-(
Zrobię co mogę w miarę możliwości,niestety sama i tak tego nie ogarnę.
Rozsyłanie wątku,bazarki.Coś pokombinuję i będę działać!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Figu tu bywa?
ma zapchana skrzynkę,a ja nie moge pisac info w profilach (wyskakuje mi info, że bb code font nie jest dozwolony i nie wiem, o co kaman) [/FONT]
[FONT=Verdana]potrzebuje info o Rico. w jakim jest wieku? ile wazy, jak duzy jest? co mozesz o nim napisac?
chdzi o ten wątek:
[/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224911-WZNAWIAMY-POSZUKIWANIA!-Szukany-pies-podobny-do-tego-w-1-poście?p=18864178&highlight=Rico#post18864178[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widział-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00?p=18982194#post18982194[/URL]


[FONT=arial black]Bazarek na Pimpusia . Bardzo prosze rozsyłajcie po znajomych. Mnie juz chyba ludzie mają dosć[/FONT].:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widzia%C5%82-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00?p=18982194#post18982194"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widział-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00?p=18982194#post18982194[/URL]


[FONT=arial black]Bazarek na Pimpusia . Bardzo prosze rozsyłajcie po znajomych. Mnie juz chyba ludzie mają dosć[/FONT].:)[/QUOTE]


Javenko serdeńko!!!! :loveu::loveu::loveu:Dziękuję z całego serca :iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Pokazujemy Pimpusia i przypominam o bazarku :

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widzia%C5%82-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00?p=18982194#post18982194"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226053-Takiej-KURY-i-takich-JAJEK-nikt-nie-widział-Zajrzyj-do-5-05-2012-22-00?p=18982194#post18982194[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Helou! Witam po małej przerwie.... ;)

U Pimpka wszystko ok. No może poza tym, że mi się sfilcował troszkę! :diabloti: Czeka nas wielkie czesanie. Wszystkie psiaki teraz gubią sierść i nie nadążam ich wyczesywać oraz sprzątć domu. Odkurzacz chodzi prawie bez przerwy.

Wczoraj Pimpek ugryzł mojego synka. Rana niewielka a ryk był jakby mu łapę odgryzł. Łukasz chwycił znienacka Pimpka za obrożę chcąc go wyprowadzić do ogrodu, pies się przestraszył i chapnął. A tyle razy mówiłam, że takie numery z Pimpkiem nie przechodzą..... :shake:

A tak poza tym je ładnie, ładnie chodzi i nie widzę żeby coś go bolało. Tylko ten pychol coraz bardziej siwy się robi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Helou! Witam po małej przerwie.... ;)

U Pimpka wszystko ok. No może poza tym, że mi się sfilcował troszkę! :diabloti: Czeka nas wielkie czesanie. Wszystkie psiaki teraz gubią sierść i nie nadążam ich wyczesywać oraz sprzątć domu. Odkurzacz chodzi prawie bez przerwy.

Wczoraj Pimpek ugryzł mojego synka. Rana niewielka a ryk był jakby mu łapę odgryzł. Łukasz chwycił znienacka Pimpka za obrożę chcąc go wyprowadzić do ogrodu, pies się przestraszył i chapnął. A tyle razy mówiłam, że takie numery z Pimpkiem nie przechodzą..... :shake:

A tak poza tym je ładnie, ładnie chodzi i nie widzę żeby coś go bolało. Tylko ten pychol coraz bardziej siwy się robi....[/QUOTE]
Wczoraj chciałam pogłaskać na dobranoc mojego Timusia ,a on tak sie wystraszył ,że byłby mnie chapnał .

Dif ,Timek ma 2,5 roku ,a już mordka zrobiła sie siwa ,nie wiem ,czy to normalne?

Link to comment
Share on other sites

Siwe są przeurocze :) Tylko im więcej przyprószonego bielą pyszczka, bardziej uświadamiamy sobie, że są to ostatnie lata naszych pupili... Moja Perełka ma juz 13 lat (podobnie jak Pimpek) i całym sercem kocham każdy jej włosek. Życzę Pimpalowi wspaniałego człowieka, bo niewątpliwie na niego zasługuje! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Helou! Witam po małej przerwie.... ;)

U Pimpka wszystko ok. No może poza tym, że mi się sfilcował troszkę! :diabloti: Czeka nas wielkie czesanie. Wszystkie psiaki teraz gubią sierść i nie nadążam ich wyczesywać oraz sprzątć domu. Odkurzacz chodzi prawie bez przerwy.

Wczoraj Pimpek ugryzł mojego synka. Rana niewielka a ryk był jakby mu łapę odgryzł. Łukasz chwycił znienacka Pimpka za obrożę chcąc go wyprowadzić do ogrodu, pies się przestraszył i chapnął. A tyle razy mówiłam, że takie numery z Pimpkiem nie przechodzą..... :shake:

A tak poza tym je ładnie, ładnie chodzi i nie widzę żeby coś go bolało. Tylko ten pychol coraz bardziej siwy się robi....[/QUOTE]

Starzeje się chłopak....a domku brak :(
No i przyszli właściciele też muszą mieć ciągle na uwadze żeby przy Pimpku nie robić gwałtownych ruchów:roll:..tak bym chciała żeby ktoś go wypatrzył ..:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...