Jump to content
Dogomania

Szczeniak po amputacji przedniej łapy [*]


CoolCaty

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To cudna wiadomość, że psiak nie jest już w schronisku tylko u Ciebie nowa, tymczasowa opiekunko Pikusia. :multi:
To piękny gest jaki zrobiłaś przygarniając tego trzyłapka, pomagając mu by doszedł do siebie po tym wszystkim co go spotkało. Ja również mam u siebie na tymczasie trzyłapka ze schronu - Lucjana, który w porównaniu z Pikusiem jest wielkopsem. Jakbyś potrzebowała albo miała ochotę zawsze możesz do mnie napisać to sobie pogadamy o naszych trzyłapkach ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pannadrops']yyyy...to sa platne????!!! Ludzie biora za to pieniadze...?

A Pitus obecnie spi pod moimi nogami a glowe ma na mojej stopie:)ach...rozplywam sie:)[/QUOTE]

Jak robisz to pierwszy raz to uważaj żebyś przypadkiem nie została DS (dom stały) :eviltong: Bo rozstać się jest ciężko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gdybym mogla-od razu zostalabym domem stalym.Ale nie moge.ucze sie dziennie i pracuje a do tego nie mieszkam "na swoim".Zdecydowalam sie go zabrac bo dla takiego malucha po tak ciezkiej kontuzji schronisko to nie jest dobre meijsce.Nie ukrywam,ze jest to dla mnie ogromna radosc.Staram sie pomoc ile moge,ale dobrze zeby znalazl sie inny DT.A najlepiej DS.I to jak najszybciej..

Link to comment
Share on other sites

Pituś jest u mnie. Dlaczego? Rana mu się mocno sączy, odchodzi martwica, trzeba to dokładnie pielęgnować. Ugryzł pannadrops - nie wiem czy mocno czy nie. Nie ukrywam, że nie jest to dla mnie prosta sprawa. Gdyby mogła go wziąść do siebie nie szukałabym mu DT, tylko stałego. W tej chwili malutki czeka u mnie na dom stały. Rana, która się rozeszła, będzie wymagała długiego gojenia - około miesiac czasu. Ma również przepuklinę pourazową po lewej stronie siusiaka, co wiąże się z kolejną operacją.
Nie wiem co dalej, ale mam nadzieję, że będzie dobrze i Pituś odnajdzie się mimo tego, że nie będe mu mogła poświęcić zbyt wiele czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...