Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

No coś kurczę kiepsko jednak się modliłam...

 

Zamawiałam w pewnym sklepie paczuszkę. Najpierw chciałam pewien gryzak, po składzie Ciapkowi powinien przypasować. No i towaru nie było, jak po kilku dniach się upomniałam to dowiedziałam się, czemu paczka ma takie opóźnienia. Później okazało się, ze gryzaka nie ma to wybrałam inne smaczki i ciut dopłaciłam. Jako gratis dostałam smaczki, za to, że tak długo czekałam. Czyli super sprawa i sklep do polecenia? otóż chciałam go polecić publicznie, ale jak otwarłam paczkę to zagotowało mi się. Zamówiłam 3 obroże Sabunol, a dostałam 2razy Max i raz happs.

No co ja mam ostatnio takiego pecha, co do moich zamówień? normalnie od października ciągle coś z moimi paczkami jest nie tak...

Link to comment
Share on other sites

U, ale sprawy... A możesz napisać jaki to sklep? ;)

dopóki nie rozwiąże się ta sprawa, podam na pw ;)

 

Wniosek jest jeden: za dużo kupujesz.

 

A tak poważnie... to współczuję.

Oczywiście ;)

 

Zawsze miałam mega zaufanie do kupowania przez neta, ale ostatnio coraz mniej mi się to podoba.

 

Z optymistycznych akcentów to suka nie słyszy jak ja wołam, ale perfekcyjnie słyszy jak zamykam uliczkę na ogród. Od razu przybiega i płacze pod uliczką, abym ją wpuściła. I to jest właśnie Owczar,  wszędzie dobrze, byleby z swoim człowiekiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Uff, jakby inny sklep to bym znowu coś kupiła ;)

 

Edit: Ala, zamawiałaś w krakvecie? Chciałam zamówić jedną rzecz i nie mogę wybrać darmowej dostawy...

Nie, ja nic nie zamawiałam ;)

bladego pojęcia nie mam na jakiej zasadzie to jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja kurze łapki i rogza pomarańczowego :)

wow ;)

na szczęście mi się rozgy nie podobają :D

 

Suszone śmierdziele! W ilości 3,5kg. 
Wariactwo. 
Jutro wór karmy zamówię. 
I chcę jeszcze zabawki, ale to z koleżanką wspólnie i frizbiacze jak się ogarnę finansowo. 
A jak będę miała nadmiar kasy to dwie nowe obroże i smycz.

Wariactwo.

Co za szaleństwo :D

Ale same dobre rzeczy, także psiaki zadowolone będą.

Jednak psy to skarbonki bez dna, ZAWSZE znajdzie się coś, czego brakuje i jest potrzebne :)

 

 

właśnie wpadłam na szatański pomysł... jak jutro nie będzie padać to mój pies mnie za to znienawidzi... a raczej cała trójca... aż się nie mogę doczekać jutra. Bylebym tylko o tym nie zapomniała, tak jak ostatnio :lol:

Link to comment
Share on other sites

Co kombinujesz? :D

już mi się odechciało :|

 

Jak w końcu rozwiązała się sprawa tego sklepu i felernej paczki?

Mów szybko, co wykombinowałaś, bośmy ciekawe :D

odesłałam i cisza...

Już nic... schowałam piłkę Gandzi to pierdzołek nie potrafił znaleźć, po czym się wkurzył i gwizdnął Soniuli :P

za to Ciaposław tak mnie nastraszył, że prawie na zawał padłam...

I byłam na dworze z psiakami, zachmurzyło się, mówię, spoko... ale zaczęło pizgać gradem... siedziałam z Soniulą w budzie... bez komentarza...

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, daleko mialas do domu?

nie, ale sprzątałam kojec.. stwierdziłam, że na pewno jeszcze chwilę wstrzyma się ta pogoda.. a tu jak się rozhulał grad, wsio w kilka chwil było białe...
I mina suki, że to tylko coś pada i Pańcia weź na luz :lol: po czym ona wyszła z kojca... śnieżna potworzyca...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...