Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Cena lekko zabija, ale patrząc na to, ile ma wytrzymać to chyba watro :) Dzięki za linka :P

no trochę sporo, ale jak pisałam tyle samo dałam za 2 pluszowe i piszczące zwierzaczki i same się praktycznie darły :P

dla porównania to szarpak z dingo, materiałowy przy pierwszym szarpaniu z Sonią się rozpadł,  a ona ledwo go do pyska wzięła. A znowu sznury, które są wytrzymałe nie były atrakcyjne dla niej ;) A zdjęcia i filmik to chyba  jest z 4 spotkania i na serio go nie oszczędzaliśmy. Także może u Was podoła.

Link to comment
Share on other sites

Ja b sie bala ze by mi w ryjo strzelilo :D

ee w te strone to raczej nie poleci :P

 

Fajnie się szarpią.
Szarpak podoba mi się, ale to nie dla nas... :(

nadejdzie czas, że i Ty będziesz mieć psa najaranego na zabawki ;)

 

 

Niech mnie ktoś pocieszy, że nie tylko ja mam pizgnięte psy... :P

np.Soniuli dzisiaj nasmarowałam ranę i założyłam bandaż. Była na spacerze i omijała każdą kałużę, co było dużym wysiłkiem u niej. Później biegała za piłeczką... po czym wpakowała się do oczka :lol: no i tyle zostało z opatrunku...

albo miała piszczącą zabawkę, które kocha i wielbi... i zamieniła na gumową piłkę StarMark, która nie piszczy i wg mnie nie jest jakaś nadzwyczajna...

a po skończonej zabawie idzie z zabawką i leży pod drzwiami, potem ją wołam do kojca. Dzisiaj zabrałam piłkę i położyła się pod drzwiami, a tam leżał bandaż. Na hasło, że sprawdzamy uliczkę, czyli wszyscy biegną w około domu, suka chciała wziąć bandaż, bo jej się pierdziulnęło.

 

Albo Ciap stał na brzegu wody i szczekał na piłkę, że mu odpłynęła. Gandzia zamiast wejść do wody, wolał ją wypić, tiaaa i tak nie dał rady... no i przez to jedna zabawka została w oczku...

Tudzież wzięłam smycze w ręce, Ciapowi ubrałam szelki i poszłam po Gandzię. No i Ciap zaczął szczekać to Gandzia wlazł do budy i wyjść nie chciał (Pańcia jak wyjdę to Ciap zachowuje się jak dupek, a ja tego tak nie zostawię)... Sonia w takim momencie ma Ciapulca w d*** i albo go omija, albo taranuje, przecież się pchiełką nie będzie przejmować. Gandzia to całkiem inny wymiar.

 

ehh no to wylałam swoje żale... idę szukać normalnych psów :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czas na czwartego psa :P

mówisz?

czwarty piesek będzie ten naaaaj, grzeczniutki, wszystko kochający i normalny :P

taaa, patrząc na moje szczęście to na pewno trafi mi się jakiś pierdziulnięty, bardziej niż ta cała trójka razem wzięta...

już mi się odechciało :lol:

 

Hahahaha, aż się chce powiedzieć: jaki pan, taki kram :lol:

Ej nooo, szukałam pocieszenia...

 

Jakaś droga piłka to była? Tzn pływałaś na tym spacerze czy nie? :D

Niee, na szczęście... poza tym pływa sobie w naszym oczku, więc kiedyś ją wyłowimy.

U nas nie ma w okolicy normalnej wody, a do tej co jest nieopodal psa w życiu nie wpuszczę...

Hihi, świetnie się czyta takie 'żale' :D No i czasem się można pocieszyć, że nie tylko ja mam psychiczne psy :P

ej no to jest z jednego dnia, tj. z dzisiejszego.

no i to jest jakieś pocieszenie :D

Link to comment
Share on other sites

Haha no może akurat trafiłabyś na normalnego :P

Uwierz, że ja wiem jakiego chce... więc wiem, że to będzie gorsze :P


Paczkę odesłałam 2 tygodnie temu, coś czwartek/piątek. No nie pamiętam. Także już powinna dojść do sklepu, a tu cisza. Dopiero jak się zapytałam to się dowiedziałam, że paczka przyszła, a pieniądze po week będą. Mimo, że obiecali mi napisać, jak paczka dojdzie.

 

 

Czy kogoś jeszcze pies pluje jedzeniem, jak dostanie coś innego? Najlepiej wychodzi plucie ugotowanym, całym jajkiem :lol: po półgodzinnym mieleniu pół jajka, wylatuje ono nienaruszone :D albo podawać 5 klusek śląskich, takich malutkich, suce pojedynczo a na końcu podać pół jajka ugotowanego, minę miała jakbym ją otruć chciała... to co, że wczoraj na kolację dostała całe jajo z ręki i sobie pięknie odgryzała kawałeczkami i połykała...

Link to comment
Share on other sites

mówisz?

czwarty piesek będzie ten naaaaj, grzeczniutki, wszystko kochający i normalny :P

 

 

 

Jasne :D 

 

 

taaa, patrząc na moje szczęście to na pewno trafi mi się jakiś pierdziulnięty, bardziej niż ta cała trójka razem wzięta...

już mi się odechciało :lol:

 

 

w tą wersje bardziej wierzę :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Jasne :D

 

 

w tą wersje bardziej wierzę :D :D :D

no ja też, niestety :P

Patrząc chociażby na ostatnie psy to Barry, czyli psi ideał, Dżeki , czyli spokojny pies z jedną wadę, Barry II nieszkodliwy szaleniec, Ciapek pies z wysokim ego z pozoru buntownik, Soniula ma napady wredności a Gandzik to chodzący odchył jest. Serio chcecie abym sprawiła sobie czwartego psa, skoro każdy następny jest tylko gorszy? ludzie miejcie litość :D

 

 

Monotematyczny Ciapulec ;)

11150434_1646101902278103_54356204949673

Link to comment
Share on other sites

Monotematyczny, ale wcale nie nudny :D

Na co/kogo się on tak z uwielbieniem patrzy?

nudny... ale ostatnio coś go w dekielek walnęło i gwizdnął Sonii jej działającego Konga, tenisową piłeczkę i piszczał nią. Ale mnie poraziło z zdziwienia. Bo głupek się boi się piszczałek.

Także, jeśli myślisz, że wszystko wiesz i znasz psa jak własną kieszeń to możesz się pomylić. Później śmigał z funny.

 

A nie wiem, podejrzewam, że siostra z którymś z Owczarów szarpakiem się bawiła.

Link to comment
Share on other sites

Ale mokradełki :D

śmierdziele :P

 

Ależ latem zajechało :) wesołe, słoneczne kurki :P

no u nas lato, na krótki rękawek śmigam...

 

Dobra myśl :)

 

Ja dziś widziałam 2 dogi niemieckie :loveu: Jaki cudny widok :)

 

 

Moja suka też już zaliczyła kąpiel w tym roku ;)

Jasne...

prędzej powinien u Ciebie drugi ONek się pojawić :lol:

 

buuu nie podobają mi się dogi :P

choć przypomina mi się akcja z wystawy jak chciałam jednemu psu zrobić zdjęcie i na widok aparatu bał się. Na serio taki strach w oczach, że no nie tak powinien zachowywać się dog.

 

U mnie Gandzia znowu wody się boi, przerabiamy to co roku... a jak znam życie to pokocha ją pod koniec sezonu... ehh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...