Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

No cooo :lol:

 

to tak dla niewtajemniczonych, nasze piłeczki :)

http://www.ukalyny.blogspot.com/2015/03/piki-pieczki-piuuuunie.html

 

 

i tak sobie myślę... zawsze czytałam MP i PP, ale znudziło mi się...a teraz jednak mi brakuje czegoś takiego do poczytania... myślę nad dog&sport. Ktoś ma i poleca? do empika mam 35km, więc nie opłaca mi się, lepsza jest prenumerata...

 

ogólnie to jak jest taka pogoda to psy na podwórko wypuszczam i niech się dzieje wola  nieba... no to się działo... Gandzia roznosił drewno do komina :lol: suka stała koło niej i paczała. No przecież księżniczka pracować nie będzie. Do tego psi dywan wyemigrował spod balkonu na środek podwórka i cały zgnojony.  Kolejnego nie kupię, więc psy mają problem :P A przywiozłam dzisiaj ponad 11kg ścinków wieprzowych dla psów, plus ponad 5kg różnych części kurczaka. No to jesteśmy gotowi na święta. Najpierw Ciap zaglądał tam, gdzie części kurczaka były, a to szczelnie zapakowane, więc nic mu nie skapnęło. To wydłubał dziurkę koło zawiązanego wora z ścinkami i się poczęstował. Jeszcze się nie drapie :P

 

 

i dostałam bardzo fajnego e-maila dzisiaj... jak się dowiem czegoś więcej to się pochwalę.

Link to comment
Share on other sites

O pułkach czytałam :)

Haha twoje psy potrafią się sobą zająć :D
Zwłaszcza pan dywanowy i ścinkowy :D

Czekam na więcej info :)

:)

Taaa i jakie się twórcze i pomocne :D

Z tym dywanem zastanawia mnie czy to jeden czy dwa osobniki zrobiły. Lekki to on nie był, ale znowu jak się Gandzia uparł to dałby radę. Sonia sama na pewno nie zrobiłaby tego, zbyt haniebny czyn jak na jej łapy. Ale rodzicom wcisnęłam kit, że to na pewno przez wiatr :P (tiaaa zadaszone miejsce i lżejsze rzeczy nie zostały ruszone, ale ciiii)

A ścinkowy to przynajmniej mniej roboty miałam, byleby mu nic nie było. A tfu, tfu nadal jest suchutki i niepodrapany, a teraz śpi, czyli może, może od czasu do czasu się zlituję i kostkę dostanie jakąś. O ile nadal utrzyma się taki stan, ale jak na moje to już powinno wczoraj coś mu być.

Link to comment
Share on other sites

Masz fajnie że cokolwiek możesz za tą cenę dostać... ;)

No w sumie tak ;)

mostki do max 1,50, ogony wahają się od 0,82 do 2,20, w ciągu roku tak się zmieniają...

 

Juz wiem czemu chcesz d&s :D widzialam! Graty :D

Hahaha a to nie dlatego ;)

Mam inne przesłanki :P

Hihihi to tak przy okazji, dzięki :D

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie zrobiłam krok do przodu...

filmik z zabawy szarpakiem :lol:

ekhym w roli zaklinacza psów, moja siostra, także proszę o wybaczenie niedociągnięć :P

I Soniula, która się nie przeciąga :P

 

https://youtu.be/adN6Ud8KwqE

 

 

 

 

A u nas po świątecznym lenistwie, najpierw Panowie na spacerku były, potem trójeczka piłeczkowała, chwila odpoczynku i zabawa szarpakiem... odpoczynek i suka na spacer poszła i potem do upadłego rzucałam im piłki. I to ja skapitulowałam. Psy nadal nie były zmęczone... a już mi się nie chciało iść na jajo z nimi...

Haa ale jak Gandzik oddaje pięknie piłkę, jak ona nie ma sznurka! no ślicznie do ręki, bez negocjacji, aż się zdziwiłam. Ale w zamian była mega obśliniona. I teraz to lepsze ręce skąpane w ślinie czy popalone od sznurka...

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie nakręcone, one tak zawsze same z siebie się szarpały? :D

Gandi tak, a Soniula miała z tym problem. Zawsze puszczała jak dotykałam zdobyczy, no bo jak Pańcia chce to lepiej oddać i coś dostać. I od dawien, dawna z tym walczyłam i na serio dopiero na ten szarpak tak poszła ;) odezwał się w niej jakiś zew natury czy coś :D

Link to comment
Share on other sites

Zachęcasz do tego szarpaka :P

Zwłaszcza że moja uwielbia futerko, ale zazwyczaj kończy poszarpane...

Bo jak widziałam jak Sonia była zacięta na niego to myślałam, że nic z niego nie zostanie. Ekhym z mopa w takim momencie nic nie zostało :P

 

moje do takiego poziomu nie doszły z tymi futerkowymi zwierzakami z piszczałkami... tamten w porównaniu z tym to darł się od samego patrzenia :P A cena porównywalna, bo tam za dwa zwierzaki zapłaciłam tyle, ile ten kosztuje ;)

 

Skąd właśnie ten szarpak? Wygląda na solidny, więc przy moim psuju powinien wytrzymać :P

patrząc co Owczary z nim wyprawiały to jest trwały...

 

o tutaj: http://joy4paws.pl/zabawki-dla-psa/112-szarpak-okragly-z-futrem-sztucznym-joy4paws.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...