Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Może tylko tak go ustawiają do fot. Trzeba zobaczyć jak sie rusza ;)

Edit
https://www.youtube.com/watch?v=wT15K6GvHPg

to jest właśnie kwintesencja. Do zdjęcia pies jest ustawiony, a mimo to ma prosty grzbiet.

U psa ma filmiku widać ruch, pracę i prosty grzbiet.

Eksteriery na serio wyglądają inaczej, tzn. jest punkt na grzbiecie, gdzieś na środku, gdzie pies zaczyna mieć opadający zad :P

Link to comment
Share on other sites

Na nocnej wystawie w bydgoszczy mieliśmy ring obok ONków. To było coś strasznego, wieczne gwizdy, krzyki, bieganie wokół ringu i wołanie psa. Dużo psów z grupy 7 i 8 było zestresowanych i zdekoncentrowanych z tego powodu. 
A same psy... Powiem tak, u niektórych ONków te koślawe łapki kojarzą mi się tylko z psiakiem ściągniętym z wózka, który ma sparaliżowany tył. 

Link to comment
Share on other sites

Na nocnej wystawie w bydgoszczy mieliśmy ring obok ONków. To było coś strasznego, wieczne gwizdy, krzyki, bieganie wokół ringu i wołanie psa. Dużo psów z grupy 7 i 8 było zestresowanych i zdekoncentrowanych z tego powodu. 
A same psy... Powiem tak, u niektórych ONków te koślawe łapki kojarzą mi się tylko z psiakiem ściągniętym z wózka, który ma sparaliżowany tył. 

to co się dzieje na ringu ONków to jest jak jest.

dużo hałasu, szumu i ogólny styl wystawiania psów.

Owczary dają radę ;)

Dlatego już napisałam, że Gandzia to pierwszy i ostatni pies z linii eks.

Też bywam na wystawach i wiem jak te psy wyglądają, poruszają się...

Tylko jakikolwiek wyrażenie krytyki,spotyka się z wyśmianiem czy oburzeniem.

 

Wiooooooosna....

11001906_920045174706965_110652559148358

 

 

ps. na profilu FB świrniętej trójcy udostępniłam 2 konkursy, także pospieszcie się i bierzcie udział, waaaarto ;)

 

 

A my od jutra jedziemy z remontem w domu, najchętniej wyprowadziłabym się na ten czas... zwłaszcza, że w sobotę mam oddać rozdział pracy, a mam oszałamiające 3 strony :P

Link to comment
Share on other sites

Ja musze jechać do sklepu po wykonczenia do listw przypodłogowych. Merida wczoraj je zjadła, a rodzice wrócili z wakacji i sa przekonani, że wciągnęłam je do odkurzacza. Przecież nie będę ich szukać w worku wiedząc że ich tam nie ma :) 

Link to comment
Share on other sites

Owczary się kochają jak widać :D

Sesja... Kiedy to było :P

Bardzo :D
 

no mi został do oddania rozdział, żeby mieć zaliczony semestr. No, ale kompletnie mi nie idzie pisanie.... tzn. idzie tylko nocami...

 

Nie zazdroszczę remontu :/

U mnie Bodzian walczy z korytarzem na piętro.

A że czas tylko w weekendy, to będzie go robił i robił :(

A weź, urwali się u mnie z tym jak z choinki.

My mamy taki duży pokój, wielkościowo odpowiada dwóm normalnym. I tam ma być kominek. O tym mówiło się od momentu jak się wprowadzaliśmy. No i teraz się za to wzięli. I jak kominek to od razu cała wykończeniówka pt. półki robione, ściany z bajerami, barek i ***** wie co tam jeszcze. Oczywiście owy pokój nie ma drzwi, tylko półkole i cały dom w kurzu. Plus jest taki, że fachowiec to robi, no ale pewnie z tydzień mu zejdzie. I potem pół roku będziemy sprzątać dom.

Chyba nie muszę wspominać, jak bardzo ten pomysł mi się nie podoba :D

 

Ja musze jechać do sklepu po wykonczenia do listw przypodłogowych. Merida wczoraj je zjadła, a rodzice wrócili z wakacji i sa przekonani, że wciągnęłam je do odkurzacza. Przecież nie będę ich szukać w worku wiedząc że ich tam nie ma :)

 

Hahahaha dobrze! Jak Ciap był mały to też to poobgryzał. I żeby tata się nie skapnął to mamuśka zrobiła awanturę, że miały być przymocowane i nie były i się przez to zagubiły :lol:

Spoko, my wczoraj na pół godziny przed zamknięciem sklepu, kupowałyśmy płytki, kleje, fugi itp.

Link to comment
Share on other sites

Kominek powiadasz ;)

U nas też jest w planach, ale... Nie możemy się nim podpiąć pod ten komin co już jest, więc trzeba wypuścić komin przez ścianę.

No i ten nowy komin musi się kończyć nad ostatnimi oknami, żeby był zgodny z prawem.

Więc potrzebujemy prawie 10m komina, a to są straszne koszty :/

Tak więc kominek miał być 5 lat temu, a pewnie jeszcze 5 minie zanim go postawimy :D

Link to comment
Share on other sites

Kominek powiadasz ;)

U nas też jest w planach, ale... Nie możemy się nim podpiąć pod ten komin co już jest, więc trzeba wypuścić komin przez ścianę.

No i ten nowy komin musi się kończyć nad ostatnimi oknami, żeby był zgodny z prawem.

Więc potrzebujemy prawie 10m komina, a to są straszne koszty :/

Tak więc kominek miał być 5 lat temu, a pewnie jeszcze 5 minie zanim go postawimy :D

Pocieszę Cię... my wprowadzaliśmy się w 1998 roku i od tego czasu ten kominek robią :lol:

No ale zawsze jakieś ważniejsze wydatki, coś bardziej potrzebnego. No i nie oszukujemy się, tanie to to nie jest.

Tu jest ten plus, że rodzice sami się budowali, więc wszystko robili pod te późniejsze plany.

Link to comment
Share on other sites

Aj siwe psie pyski to taki przykry widok ;) Poczwar też już ma pysk siwy, a w czerwcu 4 lata kończy. Po Miczce też już widzę, że jej zaczyna morda siwieć...

http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2065/DSC_0137_zpsecphph8s.jpgtyleee miłości na jednym zdjęciu :lol:

 

Nie rozumiem, jak można narzekać na remont, przecież potem jest tak pięknie! Ja zawsze remonty lubiłam :D

Link to comment
Share on other sites

Czemu nie mogę znaleźć waszego fp? :(

https://www.facebook.com/ukalyny

 

bo odnośnik do FB mam tylko na blogu :)

Aj siwe psie pyski to taki przykry widok ;) Poczwar też już ma pysk siwy, a w czerwcu 4 lata kończy. Po Miczce też już widzę, że jej zaczyna morda siwieć...

http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2065/DSC_0137_zpsecphph8s.jpgtyleee miłości na jednym zdjęciu :lol:

 

Nie rozumiem, jak można narzekać na remont,  potem jest tak pięknie! Ja zawsze remonty lubiłam :D

W ogóle Soniula to ma tak zjechane zęby, że poważnie zastanawiam się nad jakąś suplementacją...

to jest bardzo ciężka miłość :D

 

Taa zwłaszcza jak człowiek jest po 3 godzinach snu i non stop wiercą... i siedzi się nad książkami...

pewnie jeszcze chwilkę i śmignę na spacerek, bo nie wyrobię...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...