Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Widzę, że nie tylko mnie męczy brak papiego :P a ja juz mam nawet imiona! :P

Też chcem szczylusia, ale nie mogę :P

no i tu kłóci się rozum z sercem :lol:

 

Priorytetem jest dla mnie powiększenie ludzkiego stada ;)

spoko za ponad rok pojawi się u Ciebie małe zawiniątko... do tego czasu spokojnie ogarniesz szczeniaka :P

Link to comment
Share on other sites

Coś czuję, że szczylek pojawi się dopiero jak zabraknie Tory :/

Ale nie ukrywam, że wtedy będę naciskać na 2 sztuki :D

Buuuu :P Tora sporo pomogłaby Ci wychować szczeniaka. I jednak pies młodnieje przy dzieciaku w stadzie.

Ogarnąć od razu dwa szczeniaki to nie takie proste. Zwłaszcza, że szczeniakom trzeba poświęcać dużo czasu, a wtedy to trzeba razy dwa.

Już widzę jak Bodzian zgadza się od razu na dwa szczeniaki, skoro ma problem przy dorosłym psie zgodzić się na szczeniaka :P

 

Ja na razie mam taką sytuację, że na razie nie mowie przy tacie na ten temat;) ale za dwa miesiące? Kurde no, mógłby jakoś chodzić szczenior ahah

hahahaha 2 miesiące, co to jest :P u mnie to minimum 2 lata i więcej :P

ale już wiem co chcę, także już coś :P

Link to comment
Share on other sites

Buuuu :P Tora sporo pomogłaby Ci wychować szczeniaka. I jednak pies młodnieje przy dzieciaku w stadzie.

Ogarnąć od razu dwa szczeniaki to nie takie proste. Zwłaszcza, że szczeniakom trzeba poświęcać dużo czasu, a wtedy to trzeba razy dwa.

Już widzę jak Bodzian zgadza się od razu na dwa szczeniaki, skoro ma problem przy dorosłym psie zgodzić się na szczeniaka :P

 

Ja sama mam na tyle zdrowego rozsądku, że wiem, że TERAZ nie mam czasu dla szczylka. Więc to nie jest tak do końca wina tylko Bogdana ;)

Link to comment
Share on other sites

Fajne siwe mordy :D

 

Patrzaj, jaki szczylek:

http://www.scrato.nysa.pl/szczenietas.htmlserce.gif

 

Choć z miotu wybrałabym Elfe serce.gif

:lol:

 

A widziałam gdzieś ogłoszenie o tej suczce ;)

 

No a ja nie chcę srebrnego ONka ;)

Ahh ja wiem, ale nie powiem co chcę ;P

 

Moja też siwa :)

Ciap najlepiej pozuje :D

Ale chyba nie tak, jak te moje owsiki :P

 

Ciap to nie pies, to jakiś kosmita :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2064/DSC_0018_zps5l54qlhz.jpgo bosz, jaka mina :lol:
Arni też siwy, a dopiero 4lata ma ;) 

a ja bym mogła mieć czarnego uzytka, o! Tylko jeszcze nie wiem, czy chcę aż tak dużego psa, ale może jakaś drobniejsza suczka zza granicy?

Taaa jak dama nie ma humoru to choćby się stawało na głowie i tak nie za pozuje dobrze...

Coś nerwowi są Ci Panowie :lol:

 

eee czarnego niet...wilczasty lub bi-color :)

W PL też można trafić na fajnego czarnego szczeniaka użytka :P

 

No to bierz :P

Sama bierz :P

Ja mam jasno sprecyzowane plany :P

jedno jest pewne żaden więcej eksterier.

Przyczłapałam się i ja do poczwarzej ekipy :D

oo witamy w naszych skromnych progach ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja może nie aż tak siwa, ale wiele nie brakuje :P

Wilczasny onek też ładny :) Czarny u kogoś, zbyt skrajne emocje wywołuje :D

:D

pssst u mnie już gorzej być nie może.... albo :lol:

 

Jak wy tu takie w temacie jesteście, to może podrzucicie jakieś fajne hodowle ONków użytków? :P

uuu Ty szukasz?

hmm teraz będą w PL bardzo fajne mioty, w sumie to na pewno 3.

Szczeniaka na teraz szukasz, bo z tego co się orientuję, fajna suczka szuka domu :)

kolor ma znaczenie? no i są jeszcze inne, których nie śledzę na bieżąco, więc może są zapowiedzi miotów. Jak chcesz to poszukam ;)

ahhhh to jest mój temat :lol:

 

edit. i pod jakim kątem szukasz?

Link to comment
Share on other sites

Owczarki to ogólnie nie moja bajka, ale ciekawa jestem użytków. Nie wiem, czy kiedyś odważę się na kolejnego ONka, ale rozejrzeć, pooglądać hodowli nie zawadzi :P

 

 

http://fidecanem.eu/

http://rosapolo.o11.pl/

http://zrudzkiejwatahy.pl/

 

Atropos,Alta Escuela, red-dog, Lupus Frater, chyba Dorplant.

 

i jeszcze jest trochę innych, ale to nazwy tak z marszu nie pamiętam. Także jest trochę hodowli użytków w PL ;)

 

A interesują Cię jeszcze Owczarki Staroniemieckie?czyli długowłose z prostym grzbietem.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :P Jak owczarek to tylko i wyłącznie prosty zad, nie podoba mi się nawet najmniejsze kątowanie :)

 

Co do staroniemieckich. Nie wiem, może to tylko moje wrażenie, ale jak na nie patrzę, to wydają mi się takie krótkołape, krępe i zbyt ofutrzone. Tu np. przypadkowe zdjęcie z google. W tych też jest podział w eksterierze? Bo jeśli wszystkie są tego typu, to raczej nie dla mnie...

 

img0444_01.png

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :P Jak owczarek to tylko i wyłącznie prosty zad, nie podoba mi się nawet najmniejsze kątowanie :)

 

Co do staroniemieckich. Nie wiem, może to tylko moje wrażenie, ale jak na nie patrzę, to wydają mi się takie krótkołape, krępe i zbyt ofutrzone. Tu np. przypadkowe zdjęcie z google. W tych też jest podział w eksterierze? Bo jeśli wszystkie są tego typu, to raczej nie dla mnie...

 

img0444_01.png

 

Nie ma w tych podziału. W PL są obecnie 3 hodowle OSów i nie są uznawane w zk tylko w pkpr.

no właśnie przez futro one tak wyglądają. Tak samo jak porównasz sobie ONka z DONkiem to jest na tej samej zasadzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...