Jump to content
Dogomania

Urodziła i wyleciała na bruk -ruda sunia w typie staffika SZUKA NAJWSPANIALSZEGO DOMU


Canaveral-staff

Recommended Posts

[quote name='ruda76']Pysia zaginęła na ul. Bierawka ( jesli dobrze to napisałam)
Jesli mogę prosic wszystkich o pomoc w rozwieszaniu ogloszen to bardzo, bardzo proszę.

Pysia tak jak piszecie najwidoczniej nie podoba się adoptujacym, bo problemow wraz z hamletem z tego co wiem nie ma więc nie widze innego wytłumaczenia. Ja szukam jej cały czas domu ale wsrod znajomych, bo mam dosc tych "dziwnych" adopcji. Tutaj było zachwycanie sie Pysia, wyczekliwanie i potem nagle im sie odwidzialo. Nie dorosli nawet aby miec chomika takie jest moje zdanie.

Bardzo proszę wszystkich z okolic o pomoc[/QUOTE]

zrobie ogłoszenia na Pysie dzis wieczorem i zawioze do Pilchowic tylko jaki nr kontaktowy napisac na tym ogłoszeniu. moja kolezanka tez obiecała popytac o suczke bo jest z tego rejonu.

Ludzie sa podli i tyle, moze miala zginac takie mam mysli

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czesc Julka!!!
To ja Marzena.

Zrobie dzisiaj ogłoszenia ze zdjeciem, zebys nie musiała tu przyjezdzac i je porozwieszam jak najszybciej po Pilchowicach a i na ul. Bierawka ma rzut beretem.

Tylko wlaśnie jaki mumer kontaktowy mam napisać na ogłoszeniu?

Link to comment
Share on other sites

Biedne to suczydło , non stop z deszczu pod rynnę i na deszcz :(

staram się nie wyciągać pochopnych wniosków ... ale przypomniała mi się historia pewna , z mojego życia ....
moja własna babcia , jak jechaliśmy na wakacje , zaoferowała się , że zaopiekuje się naszym psem ... dziwne to było , bo babcia jakoś nie wielbiła psów , do tego zawsze zadawała pytania , po co nam psy , to tylko kłopot etc .. no i pies został u niej ..
wróciłam z rodzicami z wakacji , pojechaliśmy po psa ... okazało się że Kajtuś zwiał babci ... był to pies włóczęga , to prawda.
Kolejne kroki , to schronisko na paluchu - dodam że pies był rasowy , PON , dostaliśmy w schronisku info , że owszem był taki pies , przywiozła go starsza pani :) został od ręki adoptowany , to było w tych czasach , że rasy polskie miały księgi wstępne , jakieś tam cuda wianki , więc był to smaczny kąsek , bo był to przepiękny przedstawiciel swojej rasy ...
na pytanie skierowane do babci , czemu oddała psa , czemu nas okłamała .... odpowiedź była jedna - powinniście być wdzięczni , pozbawiłam was kłopotu :)

tutaj wnioskując po odpowiedziach , tymczasowego opiekuna Pysi .. rzecz jest podobna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maszyna23']Czesc Julka!!!
To ja Marzena.

Zrobie dzisiaj ogłoszenia ze zdjeciem, zebys nie musiała tu przyjezdzac i je porozwieszam jak najszybciej po Pilchowicach a i na ul. Bierawka ma rzut beretem.

Tylko wlaśnie jaki mumer kontaktowy mam napisać na ogłoszeniu?[/QUOTE]

kochanie własnie czekam na nr od dziewczyn, zaraz na PW napisze jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Biedne to suczydło , non stop z deszczu pod rynnę i na deszcz :(

staram się nie wyciągać pochopnych wniosków ... ale przypomniała mi się historia pewna , z mojego życia ....
moja własna babcia , jak jechaliśmy na wakacje , zaoferowała się , że zaopiekuje się naszym psem ... dziwne to było , bo babcia jakoś nie wielbiła psów , do tego zawsze zadawała pytania , po co nam psy , to tylko kłopot etc .. no i pies został u niej ..
wróciłam z rodzicami z wakacji , pojechaliśmy po psa ... okazało się że Kajtuś zwiał babci ... był to pies włóczęga , to prawda.
Kolejne kroki , to schronisko na paluchu - dodam że pies był rasowy , PON , dostaliśmy w schronisku info , że owszem był taki pies , przywiozła go starsza pani :) został od ręki adoptowany , to było w tych czasach , że rasy polskie miały księgi wstępne , jakieś tam cuda wianki , więc był to smaczny kąsek , bo był to przepiękny przedstawiciel swojej rasy ...
na pytanie skierowane do babci , czemu oddała psa , czemu nas okłamała .... odpowiedź była jedna - powinniście być wdzięczni , pozbawiłam was kłopotu :)

tutaj wnioskując po odpowiedziach , tymczasowego opiekuna Pysi .. rzecz jest podobna[/QUOTE]


Tez mam takie odczucia co do Pysi. jak mozna bylo jednego psa zabrac a drugiego nie. :mad: ja lepiej nic wiecej nie pisze bo by wiazanka poszła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajusza']biedna pysia, przeszła tyle w swoim życiu, dt... A teraz to.... Ehhh nie ma szczęścia w swoim życiu :-( mam nadzieje, że sie odnajdzie i w końcu znajdzie szczęśliwy dom ...[/quote]

kurde dlaczego niektóre psiaki mają takiego pecha?pysiu daj się znależć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maszyna23']Czesc Julka!!!
To ja Marzena.

Zrobie dzisiaj ogłoszenia ze zdjeciem, zebys nie musiała tu przyjezdzac i je porozwieszam jak najszybciej po Pilchowicach a i na ul. Bierawka ma rzut beretem.

Tylko wlaśnie jaki mumer kontaktowy mam napisać na ogłoszeniu?[/QUOTE]

dziekuję Ci serdecznie za pomoc.

[B]Dzwonilam dzis do Rybnika Pysi tam nie ma.[/B] Jest 1 amstafffka z naroślą na nodze ale bez chipa itd.
[B]Rowniez do schroniska w Gliwicach dzwonilam[/B] -tam panie znają sprawę ( z dogo) :)
[B]Do hotelu w Smolicach dzis wyslalam informacje-[/B] dostałam odpowiedz, ze Psia Kraina ma na uwadze juz zaginięcie Pysi i dadzą znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Ada tylko z Pilchowic to spory kawałek , może jeszcze Żory ...ale Racibórz już raczej odpada[/QUOTE]

Jutro sie tym zajmę mam niestety ograniczony dostep do netu :( trzymajcie kciuki aby ta bida sie odnalazła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']Jutro sie tym zajmę mam niestety ograniczony dostep do netu :( trzymajcie kciuki aby ta bida sie odnalazła[/QUOTE]

dałam znać Figasi i Chalimali , one bywały w azylu w Żorach

Kombinuję kto byłby ewentualnie z Raciborza ...ale póki co nie kojarzę

Ani nie myślę co ona biedna sama w obcym miejscu :( o ile naprawde uciekła.....:(

Link to comment
Share on other sites

Żory sprawdzone nie ma Pysi :( jest Amstaff piesek z kopiowanym uszkiem,który był przywiązany do drzewa w Świerklanach kole Żor :( :( :(
Ale przekaze Chalimali,bo ja wyjezdzam,wiec bedzie zaglądać do Azylu.jak coś napisze smska Alicji,a ona Wam na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figasia']Żory sprawdzone nie ma Pysi :( jest Amstaff piesek z kopiowanym uszkiem,który był przywiązany do drzewa w Świerklanach kole Żor :( :( :(
Ale przekaze Chalimali,bo ja wyjezdzam,wiec bedzie zaglądać do Azylu.jak coś napisze smska Alicji,a ona Wam na forum.[/QUOTE]

dzięki Asiu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia Wielogorska']Jak nikogo nie znajdziecie kto moze sprawdzic Raciborz to ja pojade. tylko w tym tyg nie dam rady . moge dopiero we wtorek . mam nadzieje ze sie znajdzie. A co bedzie jak oni jej nie beda chcieli. co z dziewczynka. a ci wlasciciele wiedza ze zaginela[/QUOTE]

[B]Julia , właściciele :roll: wracają podobno w sobotę i [U][COLOR=red]oni [/COLOR][/U]pojadą sprawdzić po kolei WSZYSTKIE schroniska , to [U]do nich należy ta czynność [/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Ada tylko z Pilchowic to spory kawałek , może jeszcze Żory ...ale Racibórz już raczej odpada[/QUOTE]
To zalezy jaki hycel obsuguje ten rejon. Jest osoba o nicku Kropek z Rybnika, chodzi do tego schroniska, o ile to schroniskiem nazwac mozna. Pamietasz ze tam krotko byl Quatro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']To zalezy jaki hycel obsuguje ten rejon. Jest osoba o nicku Kropek z Rybnika, chodzi do tego schroniska, o ile to schroniskiem nazwac mozna. Pamietasz ze tam krotko byl Quatro.[/QUOTE]

ja dałam linka na wątek rybnicki ...tam jest Zerduszko i Agucha ...Agucha obiecała ze spojrzy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...