Jump to content
Dogomania

Piegusia już w domku w Warszawie. Trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Bonsai

Recommended Posts

Widzę, że dzielna Akrum samotnie stawia czoła opustoszałemu wątkowi. :)
Ja jak w podpisie - mam sesję, do tego od tygodnia nie mam internetu - tylko w telefonie, a to upierdliwe, stąd moja mała aktywność u Piegusi. Ale jestem spokojna, bo mała jest pod dobrą opieką. A po sesji na pewno się zaktywizuję u gryzonia. :)
Też mnie ciekawi - czy Piegusia miała już kontakt z innymi psiakami?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 855
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktoś musi pilnować wątku :)
A że mi Piegusi los leży na sercu (pamiętasz, że sama chciałam jej dać DT, tylko Kropcia tak się zasiedziała, że nadal jest z nami i opuścić naszego gniazdka nie chce...) to jestem tu częstym gościem i obserwuje co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Mnie mozna poganiac, nie jestem strachliwa:evil_lol:

U Piegusi wszystko dobrze, jakos a dniach bedziemy poznawac sie z Promocja.
Musimy tez zaczac wychodzic do ludzi, dziewczyna normalnie przyklejona do nogi.
Plusem jest to ze jak sie czegos przestraszy to w wiekszosci przypadkow nie ucieka gdzies przed siebie tylko leci do mnie.
Trzeba uzupelnic szczepienia, myslalam ze moze w przyszlym tygodniu jakos z nia podskocze? Co Wy na to? Beda ja zabierac ze soba przy okazji wizyt kontrolnych Bastera zeby troszke poznala gabinet i personel. Moze chociaz troszke zmniejszy to stres przy szczepieniu.
Dzisiaj byla bardzo zdziwiona...zaba, zaluje ze nie mialam kamery bo mozna bylo boki zrywac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A calkiem dobrze, w pierwszym momencie Piegusia zdziwiona...ze jak to, ze inny pies? Skad, po co i dlaczego taki duzy:evil_lol: Promocja jak to Promocja, pomerdala i poleciala przed siebie. Piegusia podbiegla za nia ale stwierdzila ze tak daleko bez Pani sie nie ruszy jeszcze. Wiec zawolalam Promynie moja zeby szla jak czlowiek przy nodze, za nia dreptala Piegusiowa pannica i wachala wachala wachala. Piegusia widac nieco niepewna byla, Promcia to taki sredni pies znacznie wiekszy od naszej dziewczynki. Promocja nie zwracala w ogole uwagi na Piegusie. Ciekawa jestem reakcji Piegusi gdyby Promci zachcialo sie blizej poznac...moze nastepnym razem do tego dojdzie.
Jutro tez wspolny spacerek bedzie a za pare dni zobaczymy jak beda wygladac relacje w domu. W srode robimy pierwsza wycieczke w nieznane miejsce:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Kiedy jest matki pieniężnej dla Piegusi?[/QUOTE]
przypominam się z pytaniem , bo nie wiem kiedy mam wpłacić kolejną miesięczną dolę.
Bardzo się cieszę z postępów dziewczynki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']przypominam się z pytaniem , bo nie wiem kiedy mam wpłacić kolejną miesięczną dolę.
Bardzo się cieszę z postępów dziewczynki.[/QUOTE]

Na razie jeszcze nie ustaliłyśmy czy wpłata będzie szła z dołu czy z góry. Na razie jest opłacony maj. Przed chwilką zaktualizowałam pierwszy post dot. wpłat i wypłat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...