Jump to content
Dogomania

Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 728
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, jest to bardzo przykre, gdyby psy były przymusowo czipowane, można by choć tej babie zrobić sprawę za porzucenie, a tak to nawet nie można jej znalezć żeby jej obić mordę. Ja też mam taką sunię, wiem co odczuwa taki psiak, nagle zawala mu się całe życie. Biedna, kochana sunia, żeby Bóg dał jej pożyć do końca swoich dni w bardzo, bardzo dobrym domu. Ja jak to wszystko widzę to już nie daję rady, ale muszę się podnieść i brnąć dalej, bo co było by z moimi bidami? Trzymaj się suczko, może znajdzie się ktoś z dobrym serduchem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajk21.']Tak, jest to bardzo przykre, gdyby psy były przymusowo czipowane, można by choć tej babie zrobić sprawę za porzucenie, a tak to nawet nie można jej znalezć żeby jej obić mordę. Ja też mam taką sunię, wiem co odczuwa taki psiak, nagle zawala mu się całe życie. Biedna, kochana sunia, żeby Bóg dał jej pożyć do końca swoich dni w bardzo, bardzo dobrym domu. Ja jak to wszystko widzę to już nie daję rady, ale muszę się podnieść i brnąć dalej, bo co było by z moimi bidami? Trzymaj się suczko, może znajdzie się ktoś z dobrym serduchem.[/QUOTE]

Jola, ta baba jest znana, bo była sąsiadką Dogomaniaczki, która rozpoznała sunię w schronisku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Paulo95,czy wiesz jak to babsko traktowało Szakirkę.Ile mniej więcej waży sunia i czy jest wysterylizowana?[/QUOTE]


Baba traktowała ją dobrze... Sunia mieszkała w domu... Wychodziły na spacery, na których Szakirka była bardzo szczęśliwa... Szakirka jest już po strylizacji. Hmm... myślę, że ok. 15... Ale nie jestem pewna, nie umiem tak na oko określać.;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...