Jump to content
Dogomania

Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!


magda222

Recommended Posts

[B]BARDZO PROSZĘ OSOBY, KTÓRE ZALEGAJĄ O WPŁATY.
WPŁACAM ZA DT ATOSA "Z GÓRY" I WYKŁADAM SWOJE PIENIĄDZE.
DZISIAJ JEST JUŻ 28.09. A W DALSZYM CIĄGU NIE MAM WPŁAT OD 6 OSÓB.
NIE LICZĘ AMIŚKI, KTÓRA DEKLAROWAŁA 30 ZŁ/M-CZNIE I WPŁACIŁA RAZ.
[/B]

WPŁATY JEDNORAZOWE:

20 zł yunona
20 zł muza_51
10 zł ihabe
20 zł JamniczaRodzina
50 zł Hanna K.
15 zł Mika 31
500 zł p.Justyna B. Warszawa
100 zł AMIŚKA
50 zł p.Rafał K. (Koza)
* 50 zł megi winters/bazarek (bezpośrednio do DT)

1 MIESIĄC POBYTU (18.03.-17.04.) ZASPONSOROWAŁA JAMNICZA SKARPETA
DZIĘKUJEMY

KWIECIEŃ:

15 zł case
20 zł pajda67
20 zł muza_51
15 zł Tomek
20 zł kasia77
15 zł tanitka
30 zł AMIŚKA
10 zł ihabe
15 zł Mika 31
20 zł JamniczaRodzina
10 zł Hanna K.
20 zł magda222
20 zł yunona
* 20 zł danka1234 (do DT)
10 zł Isadora7

MAJ:

15 zł case
20 zł pajda67
20 zł muza_51
15 zł Tomek
20 zł kasia77
15 zł tanitka
10 zł ihabe
15 zł Mika 31
20 zł JamniczaRodzina
10 zł Hanna K.
20 zł magda222
20 zł yunona
20 zł danka1234
10 zł Isadora7

CZERWIEC:

15 zł case
20 zł pajda67
20 zł muza_51
15 zł Tomek
20 zł kasia77
15 zł tanitka
5 zł ihabe
15 zł Mika 31
20 zł JamniczaRodzina
10 zł Hanna K.
20 zł magda222
20 zł yunona
20 zł danka1234
10 zł Isadora7

LIPIEC:

15 zł case
20 zł pajda67
20 zł muza_51
15 zł tanitka
10 zł ihabe
15 zł Mika 31
20 zł JamniczaRodzina
10 zł Hanna K.
20 zł magda222
20 zł yunona
20 zł danka1234
10 zł Isadora7
20 zł kasia77
15 zł Tomek

SIERPIEŃ:

20 zł JamniczaRodzina
10 zł Hanna K.
10 zł Isadora7
15 zł tanitka
20 zł magda222
20 zł muza_51
15 zł mika31
20 zł yunona
20 zł danka1234
15 zł case
10 zł ihabe
20 zł kasia77
15 zł Tomek
20 zł pajda67

WRZESIEŃ:

20 zł JamniczaRodzina
10 zł Hanna K.
20 zł muza_51
15 zł mika31
20 zł pajda67
20 zł magda222
15 zł tanitka
20 zł danka1234
20 zł yunona


PAŹDZIERNIK:

20 zł JamniczaRodzina
10 zł Hanna K.
15 zł tanitka


WYDATKI:

97 zł (25.03. - badania,krople,epato)
10 zł (27.03. - pakiet ogłoszeń)
240 zł (DT 18.04.-17.05. / 60 zł przelano bezpośrednio do DT )
205 zł (wizyta u weta+leki)
150 zł (10.05. wizyta u weta,badania,krople)
20 zł (23.05. - pakiet ogłoszeń)
200 zł (DT 18.05.-17.06.)
260 zł (18.06.-17.07.)
260 zł (18.07.-17.08.)
15 zł (wypisanie recepty - pomyłka - do zwrotu 5 zł)
50 zł (30.07. - leki)
260 zł (18.08.-17.09.)
65 zł szczepienia
260 zł (18.09.-17.10.)
46,20 zł leki

*rytka wpłaca deklarację bezpośrednio na konto DT


[U][SIZE="5"][B]SALDO: 6,80 zł[/B][/SIZE][/U]

Link to comment
Share on other sites

miałam dzis tel.ws.adopcji Atosa pani z Łodzi dzieci dorosle -corka sie wyprowadziła i zabrala psa z soba wiec pani szuka dla siebie ,wszystko fajnie miala jamniki wczesniej ale jak usłyszała o wizy.przedadopcyjnej to mowi kurcze ,ze odstraszamy chetnych w ten sosób( czyli juz musiala pytac o innego psa i sie zraziła).w sumie udalo mi sie ja przekonac ,ze wizyta to dla dobra psa bo w jakim stopniu zmiejsza ryzyko,ze pies trafi w nieodpowiedzialne rece w sumie stwierdzila,ze nie ma nic do ukrycia,ma zadzwonic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']miałam dzis tel.ws.adopcji Atosa pani z Łodzi dzieci dorosle -corka sie wyprowadziła i zabrala psa z soba wiec pani szuka dla siebie ,wszystko fajnie miala jamniki wczesniej ale jak usłyszała o wizy.przedadopcyjnej to mowi kurcze ,ze odstraszamy chetnych w ten sosób( czyli juz musiala pytac o innego psa i sie zraziła).w sumie udalo mi sie ja przekonac ,ze wizyta to dla dobra psa bo w jakim stopniu zmiejsza ryzyko,ze pies trafi w nieodpowiedzialne rece w sumie stwierdzila,ze nie ma nic do ukrycia,ma zadzwonic...[/QUOTE]

Odstraszamy tych, którzy mają coś najwidoczniej do ukrycia.
Z reguły szukamy domów dla psów po przejściach i ludzie powinni to rozumieć, że nie chcemy, żeby po raz kolejny cierpiały.

Rytka, jakiś czas temu pisałaś do mnie o ponowieniu ogłoszenia w gazecie.
Finanse Atosa są takie jak widać powyżej, więc chyba w tym momencie takie ogłoszenie odpada...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Odstraszamy tych, którzy mają coś najwidoczniej do ukrycia.
Z reguły szukamy domów dla psów po przejściach i ludzie powinni to rozumieć, że nie chcemy, żeby po raz kolejny cierpiały.

Rytka, jakiś czas temu pisałaś do mnie o ponowieniu ogłoszenia w gazecie.
Finanse Atosa są takie jak widać powyżej, więc chyba w tym momencie takie ogłoszenie odpada...[/QUOTE]

no tak tez tłumaczyłam to tej Pani ale rozumiem tez takie osoby,ktore procedury 'dziwią' bo nigdy sie z tym nie spotkały...zreszta pewnie nie zadzwoni...


a ile takie ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']
a ile takie ogłoszenie?[/QUOTE]

[I]Koszt ogłoszenia tzw. fotooferty (tekst + zdjęcie, cały zasięg śląski) wynosi:
32,60 brutto (wydanie codzienne do 2 linii)
105,78 brutto (wydanie piątkowe do 2 linii)

39,36 brutto (wyd. codz. do 4 linii)
127,31 brutto (wyd. piątkowe do 4 linii)

46,13 brutto (wyd. codz. do 6 linii)
147,60 brutto (wyd. piątkowe do 6 linii)

Ogłoszenia za dopłatą brutto 2.02 mogą się ukazywać dodatkowo w internecie przez 7 dni od 1-szej emisji w gazecie.

Od wyżej wymienionych cen możemy udzielić 50% rabatu w przypadku ogłoszeń zlecających przez fundację
lub 70% w przypadku osób prywatnych. Rabaty dotyczą tylko treści, które wyraźnie wskazują na adopcję lub przekazanie za darmo (nie dotyczą sprzedaży, hodowli itp.).
[/I]

Np. ogłoszenie w wydaniu piątkowym (wtedy wychodzi też dodatek tv, więc teoretycznie sprzedaż jest większa), do 6 linii + ogłoszenie na internetowej stronie "DZ" - rabat =[B] 46,30 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

Brak jest mojej wpłaty z dn. 13.09.2011 za miesiąc wrzesień. Bardzo proszę o uaktualnienie pierwszej strony :). Za październik wpłacę ok. 10-tego ponieważ wtedy jest wpływ na konto i tak cały czas wpłacam. Teraz nie ma siły, Atos nie jest jedynym psiaczkiem, którego wspieram. Troszkę cierpliwości. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Brak jest mojej wpłaty z dn. 13.09.2011 za miesiąc wrzesień. Bardzo proszę o uaktualnienie pierwszej strony :). Za październik wpłacę ok. 10-tego ponieważ wtedy jest wpływ na konto i tak cały czas wpłacam. Teraz nie ma siły, Atos nie jest jedynym psiaczkiem, którego wspieram. Troszkę cierpliwości. :)[/QUOTE]

[quote name='danka1234']moja wpłata za wrzesien była wysłana 13 września

[LIST]
[*] Potwierdzenie
[/LIST]




dla Atosa-danka1234
-20,00 2011-09-13[/QUOTE]

Zaraz wszystko jeszcze raz dokładnie sprawdzę.
[B]Danka, czy możesz wykasować z postu moje dane?[/B]

Edit. Yunona i danka1234 przepraszam za niedopatrzenie.
Prowadzę zeszyt, w którym wpisuję wszystkie wpłaty i tam Was wpisałam a tu przeoczyłam.
Już poprawiłam post rozliczeniowy.
Moja pomyłka nie zmienia stanu salda, bo te wpłaty były uznane na papierowym rozliczeniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']
Atos raz juz był w DZ ale w wydaniu poniedziałkowym(to było bodajze pierwsze ogł. Tyszków i gratisowe) i byl tylko jeden tel.moze wydanie sob.niedz przyniesie wiecej szcześcia.[/QUOTE]

Rozmawiałam z Sylą, która także zamieszcza psie ogłoszenia w "DZ" i mówi, że szanse psiaka czy w wydaniu weekendowym czy w codziennym są takie same. Syla ma dużo większe doświadczenie w tym temacie, bo ogłasza od dawna a ja od miesiąca dopiero, więc nie mam jeszcze rozeznania. To może narazie spróbujemy jeszcze raz w wydaniu codziennym? Jest sporo tańsze.

Link to comment
Share on other sites

Wpłate za wrzesień ureguluje dziś, opłacę również październik, ale wiecej w najblizszym czasie nie dam rady:sad:
przepraszam:sad:,ale ostatnio sama bardzo potrzebuje pomocy- strasznie chorują moje psy, te własne i tymczasowa Pineska:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/140645-%C5%BBycie-Pinesi-wisi-na-w%C5%82osku-ale-jest-szansa-pom%C3%B3%C5%BC-z-niej-skorzysta%C4%87-!/page22[/url]
Mam duże długi za leczenie, ogromne wydatki przede mną, bo tych chorób nie zatrzymam:(
Przepraszam,ale nie dam na razie rady wpłacać swojej deklaracji, będe płacic za Tomka, bo on na Atosa przekazuje bez zmiennie swoje 15zł,
tyle ze te opóźnione wpłaty to moja wina.
Jeśli ktoś zajrzy na wątek Pineski i kilka ostatnich postów,mam nadzieje zrozumie:sad: Strasznie mi głupio,
ale moje psy same bardzo mocno potrzebują w tej chwili pomocy a ja nie daje rady... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Czemu w pierwszym poście jest kontakt na schronisko zamiast na dt ??? I czemu w ogóle z pierwszego postu wynika, że jamnik jest w schronisku? Jak ktoś może to niech ktoś to poprawi, bo nie trzeba będzie przebijać się przez wszystkie posty, dla osób nowych.
Poszedł przelew za wrzesień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...