Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

Czy ona się zgodzi z innym psem- samcem wykastrowanym, podobnym do niej? (też taki chartowaty). Bo miałaby miejsce w pokoju ze Spajkiem.
Ale- dziewczyny pamiętajcie, że to nie są żarty. Nie wiadomo, jak długo potrwa odkręcanie jej schizy do obroży. Może szelki zaakceptuje. Nie wiemy. Wyciągnięcie jej ze schronu obliguje do znalezienia jej domu, nie można będzie jej zwrócić, jeśli się np. okaże, że ona nadaje się tylko do domu z ogrodem. A każdy miesiąc kosztuje.
Przemyślcie to.
Ja nie robię ogłoszeń i nie szukam domu. Tz. informuję ludzi, że jest taki pies do adopcji, nie ukrywam go, ale nie zajmuję się ogłoszeniami w necie. Mogę udzielać informacji na watku, co się dzieje i jak pies się zachowuje. Zdjęcia też się znajdą.
Natomiast tu sprawa może potrwać.
Więc zastanówcie się dobrze dwa razy.
Pozdrawiam-

Link to comment
Share on other sites

Jak Tattoi wejdzie na Wasz wątek, to Wam napisze, bo to ona ustala cenę za pieski, a mi nic do tego :). Tak więc nie mogę pomóc w kwestii finansowej hoteliku, no i transport też troszku kosztuje. Tattoi "przyjdzie" na wątek pewno późnym wieczorkiem, bo ma dużo pracy u siebie w Centrum :).
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.
Mogę dac stałą deklarację - 20 zł. Tak na dobry początek.

No i reklamować trzeba sunię na DGm i FB. Mam koleżankę Ingę, która ma sporo rzeczy na bazarek, ale ktoś musiałby się tym bazarkiem zająć. Zaraz do Ingi wyslę maila z linkiem do wątku.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salo']
A więc Nordi jedzie do hoteliku, tam, do Tattoi??[/QUOTE]

Ja bym bardzo chciała, ale jak widzisz małe zainteresowanie wątkiem :(
Nie wyciągnę kolejnego psiaka bez deklaracji, sama nie dam rady jej utrzymać :(
Mam nadzieję że jednak ktoś jeszcze się dołoży i wyciągniemy ją ze schroniska do Tattoi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...