Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

:loveu::thumbs::tree1:witam sie u Nordusi , jakaz cudna jest , nieprzecietna ponad wszystko:loveu:troszke charcikowa? [COLOR=darkorange]Szczesliwych chwil jak najwiecej zycze cioteczkom Nordinkowym [/COLOR][COLOR=olive], nadziejki ktora nie odchodzi i spelnienia wszelkiego dla was i dla zwierzunkow:loveu:zaprosze cioteczke jadna , ktora robi ladniusie allegro juz lece[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Niki. W tej chwili zapisuje watek; zaglądać będę.
Widzę, że Nordi ma juz trochę ogłoszeń i Metro i chyba Alelegro się szykuje- adjęcia?- albo juz jest. To bardzo dużo i szybko ! Dzielne ma cioteczki i będzie dobrze.
Potem porozsyłam też trochę zaproszeń na wątek.
[B]Przydałby sie ładny banerek, zeby chodził z nami po dogo. Kto umie zrobić?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']
Widzę, że Nordi ma juz trochę ogłoszeń i Metro i chyba Alelegro się szykuje- adjęcia?- albo juz jest.
[B]Przydałby sie ładny banerek, zeby chodził z nami po dogo. Kto umie zrobić?[/B][/QUOTE]

Metro miała, ale ani jednego telefonu ! :(
Allegro robiła jej olivetshka, ale nie wiem czy jeszcze ma.
No właśnie, jakiś banerek by się przydał... Kto potrafi zrobić jakiś ładny ???

[B]greatmadwomen[/B], jak się da, to zrób to i to, tak jak mówi Szarotka :)
Kurcze, sunia po takich przejściach już dawno powinna grzać doopkę na kanapie w nowym domku :(

Dziękuję za zaglądanie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Metro miała, ale ani jednego telefonu ! :(
Allegro robiła jej olivetshka, ale nie wiem czy jeszcze ma.
No właśnie, jakiś banerek by się przydał... Kto potrafi zrobić jakiś ładny ???

[B]greatmadwomen[/B], jak się da, to zrób to i to, tak jak mówi Szarotka :)
Kurcze, sunia po takich przejściach już dawno powinna grzać doopkę na kanapie w nowym domku :(

Dziękuję za zaglądanie :loveu:[/QUOTE]
Nika, allegro było, ale już nieaktualne. Na razie nie mogę zrobić, bo najpierw muszę rachunek wobec nich uregulować :)
Ale poogłaszałam sunię 2 dni temu bodajże na wielu portalach - może w końcu coś się ruszy?
No bo sliczna jest...
I taka smutna... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Nika, allegro było, ale już nieaktualne. Na razie nie mogę zrobić, bo najpierw muszę rachunek wobec nich uregulować :)
Ale poogłaszałam sunię 2 dni temu bodajże na wielu portalach - może w końcu coś się ruszy?
No bo sliczna jest...
I taka smutna... :([/QUOTE]

No właśnie... Ja też nie mam uregulowanego rachunku na allegro, a poza tym nawet nie wiem jak tam się zdjęcia wstawia :roll:
[B]Może teraz ktoś inny zrobi allegro ?[/B]
Albo poczekajmy, spróbuję wziąć ją na spacer, żeby jakieś ładniejsze zdjęcia były to tych ogłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Musisz zdjecie podlinkowac. Link to ten globus. Olietshaka masz pieknego kota w awatorze. Banerek jest dobry i ma jeszcze dobre haslo.[/QUOTE]

Dziękuję za instrukcje - zaraz będę działać.
A to kocisko to moje osobiste 5-letnie już futro :) Ragdoll czystej krwi, przywieziony ze Stanów, otrzymany na rocznicę ślubu od małża - Adaś :)
I przy okazji dziękuję w jego imieniu.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki tu jest link do wydarzenia na FB [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=172119132827212&num_event_invites=183[/url]
dołączajcie, zapraszajcie znajomych i udostępniajcie, niech o Nordi się dużo ludzi dowie! Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do wydarzenia to piszcie i to zmienię :) Ja już wysłałam wszystkim swoim znajomym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...