Jump to content
Dogomania

Nordi-sunia po tragicznych przejściach,już bezpieczna w Fundacji EMIR_ wspomóż.


nika28

Recommended Posts

Poprosiłam o zrobienie małej zdjęć, ale dowiedziałam się że nie da rady wyprowadzić ją na spacer, bo panicznie boi się smyczy, obroży już w ogóle nie da sobie założyć :(
Ktoś był nią nawet zainteresowany, ale ze względu na to zrezygnował.

[B][SIZE="3"]Może jednak ktoś weźmie ją na DT ? Ona nie ma szans w schronisku[/SIZE][/B] :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salo']Może by się znalazł pokoik w Józefowie, ale na razie tam "moje szczeniaczki" przybywają, a nie wiem czy Tattoi ma drugi pokoik wolny. Dużo ma tam ruchu ;). Popytam później.[/QUOTE]
:multi:cioteczko a czy jestes z Lodzi? czy bylby to tymczas platny? o matenko ziemio ale byloby cudnie!:multi::multi:Gisuniu dzieki ze jestes:loveu:sunia cudenko nad cudenkami:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salo']A w jakiej miejscowości znajduje się owe schronisko, w którym suczka przebywa?[/QUOTE]

To jest w Głownie. Ale transport zawsze da się zorganizować.
Byłoby super :loveu:, tylko jaki koszt ?

giselle4, Nordi jest piękna, a jaką ma figurę ;)
ewa gonzales, dziękuję za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

melduje sie na watku
Nordi to dzielna sunia - bardzo dużo przeszła. Z charta nie ma wiele, co nie zmienia faktu że jest słodka.
Wisi u nas na stronie, ktoś kto ją wypatrzył w schronisku w połowie czerwca dał o niej znać. Tylko że nie mieliśmy żadnych innych danych kontaktowych, więc wisiała informacja o schronisku jedynie. Teraz mogę dorzucić dane kontaktowe które były podane na wątku.

Co do DT, to nie jesteśmy w stanie pomóc. Możemy pomóc w ogłoszeniach. Może to pomoże?
aisai

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisai']
Co do DT, to nie jesteśmy w stanie pomóc. Możemy pomóc w ogłoszeniach. Może to pomoże?[/QUOTE]

Ogłoszenia ma, na wielu stronach, ale zero odzewu :(
No i w sumie się nie dziwię, bo oprócz tego że jest łagodna, ale nieufna do obcych, nic o niej nie wiadomo... Jak zachowałaby się w mieszkaniu, czy załatwia się na dworze, jak reaguje na koty, minus jest taki że w ogóle nie potrafi chodzić na smyczy i jak tylko ją widzi to wpada w panikę (to chyba z powodu tego sznura...)
aisai, jeśli możesz, zmień dane kontaktowe na stronie :)
Wolę jednak żeby domek był sprawdzony zanim do niego pójdzie (jeśli taki się znajdzie) :(

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem z Łodzi. Aktualnie Poznań, a hotelik jest w Józefowie pod Warszawą, ale nie mnie tu decydować, muszę podpytać właścicielki - szefowej :) . Na razie w jednym pokoiku przebywają "moje" cztery szczeniaczki i jeden szczeniaczek z Wołomina do nich doszedł, a pozostałe pokoiki nie wiem czy są wolne. Muszę się zapytać. A koszty pokoiku to już właścicielka ustala nie ja. Na transport musicie jakąś kasę uzbierać, nie ma bata. Ale to nic pewnego; jak się dowiem, to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...