Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...


Wiedźma

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']a u mnie nie włazi baner, HTL czy jakoś tak mam w profilu na "NIE" i nie wiem jak zmienić na "TAK":help1:[/QUOTE]
Zaznacz ordynarnie na niebiesko, kopiuj, wejdź w ustawienia, potem edytuj sygnaturę, wklej i zatwierdź sygnaturę. Powinno działać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Sprostowanko - zarejesterowałam się już wczoraj bo [B]szukałam kogoś ze schroniska w Żywcu[/B] - ale rzeczywiście Bruno to pierwszy psiak któremu tu pomagam.. przelew już idzie. Dzielne jesteście dziewczyny[/QUOTE]

Kochana...skontaktuj się z BUDRYSEK...na dole ma podany nr telefonu do siebie.

Link to comment
Share on other sites

No i jest!

Przyszły następne wpłaty:

[LIST]
[*]Mysza2 - [COLOR=red]20 zł[/COLOR]
[*]jostel5 - [COLOR=red]50 zł[/COLOR]
[*]marta0731 -[COLOR=red]20 zł[/COLOR]
[*]sylwia637 - [COLOR=red]20 zł[/COLOR]
[*]Aldrumka -[COLOR=red]20 zł[/COLOR]
[/LIST]
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

[B][COLOR=red]Przypominam, że rozliczenie jest w 24. poście.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Jestem, wpłace pare grosików, ale dopiero po nowym roku.:oops:
Poprosze o nr konta na pw.[/QUOTE]

[quote name='izabela1234']Proszę o konto przeleje 25 zeta - biedny maluszek...[/QUOTE]
[IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/3.gif[/IMG] pięknie dziękujemy...


[quote name='Mysza2']Zaglądam do biedaka.
Tyle kochanych ciotek się odezwało, że jakoś małymi kroczkami do przodu będzie:lol::lol:[/QUOTE]

....Myszko....nie spodziewałam się, tak się cieszę że nasze studentki nie zostały same...[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_15.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kochane ciotki dziękuje:) Byłam dziś u psiny czuje się znacznie lepiej:) Na razie wstrzymamy się z vetmedinem - ten lek trzeba podawac przed posiłkiem i 2 razy dziennie - póki mnie nie będzie w schronie to kupuje mi enarenal - tego nie trzeba podawac przed posiłkiem i daje się tylko raz dziennie. Po tych feriach jestem umóeiona z lekarzem na konsultacje Bruna - zrobimy reszte badań ( potwierdzimy bądz wykluczymy Cushinga) i ustalimy leczenie dla Brunusia już pełno - kompleksowe :)Tak się cieszę, że dzięki wam moje marzenie o lepsze jutro dla Bruna się spełnia:) DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...