Jump to content
Dogomania

SOS! KRAKÓW Kamelia ZAGINĘŁA!!!! Czy to ona w PARKU przy AWF???!!! POMÓŻCIE szukać!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']tak mnie korci żeby zadzwonić do dziewczyn, ale boję się, że dźwięk telefonu wystraszy Kamelię i zrobi się ostrożniejsza :mdleje:[/QUOTE]
masz racje lepiej nie...chociaz czekaja niecierpliwie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']a czy to ten sam domek z ktorego im zwiala ?[/QUOTE]

tak za pierwszym razem jak ją widzieli tam na działkach - ona w nim dostaje jeść od tej karmicielki i tam sypia

[quote name='Felka z Bagien']Ja już też siedzę na szpilkach,(dzwoniłam,kilka razy, ale teraz nie mam odwagi)[/QUOTE]

lepiej nie dzwonić bo jakby to miało zaszkodzić to bym sobie nie wybaczyła, dziewczyny się poświęcają i tam siedzą w ciemnościach to my chociaż tyle, że poczekajmy cierpliwie na wieści... w nocy dźwięk telefonu niesie się daleko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']a czy to ten sam domek z ktorego im zwiala ?[/QUOTE]
Tak, ten sam.Dziewczyny siedzą w bezpiecznej odległości.Mała jest wyjątkowo czujna,zachowuje się jak dzikie zwierze,rozgląda się,wie gdzie może czaić się niebezpieczeństwo.Ma alternatywne "lokum do spania", bo już tam się zbierała,ale udało się ją "przekierować".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Tak, ten sam.Dziewczyny siedzą w bezpiecznej odległości.Mała jest wyjątkowo czujna,zachowuje się jak dzikie zwierze,rozgląda się,wie gdzie może czaić się niebezpieczeństwo.Ma alternatywne "lokum do spania", bo już tam się zbierała,ale udało się ją "przekierować".[/QUOTE]

dzwoniłaś????!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...