Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :)

Drogie Cioteczki mające facebooka  zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych   :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania"    :)

 

Oto ono:

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

Obiecuje, że do weekendu się poprawie, ostatnio małe zamieszanie :( Dziś Roman uciekł mi spod kiosku, miałam smycz w ręce tylko mi się wyślizgnęła, mimo długiej smyczy nie mogłam go złapać, tak pruł jak zając przez zaspy :) Małego tego wczoraj podszedł na przystanku do Pani, która miała dużo zakupów, zaczął ja obwąchiwać, Pani go chwaliła i mu opowiadała że ma w domu dwa staruszki, Romek zaczął szczekać dał nura w torbę i porwał 2 lachy kiełbachy......

Link to comment
Share on other sites

Romano w Sylwestra przesiedział do rana, był grzeczny, o północy zaszczekał i tyle. On się złościł jedynie na na takie pojedyńcze wybuchy parę dni wcześniej :) Wcale Romana nikt nie głodzi, je kulki i czasem dostaje warzywa lub kawał mięsa. Sporadycznie ,,babcia'' przynosi wnuczkowi rosołek z kurką ;) Wstyd z tymi zdjęciami ale coś się pstryknęło. Królewicz nie bardzo ustoi przy zdjęciu :)  :)

 

07c0a9d363cb4b9dgen.jpg

d2ab96088cc437cdgen.jpg

a787dc8d134dc5aagen.jpg

0d91f78cac1a4abcgen.jpg

dac4fd3ffa34f5d3gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...