Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

[quote name='Maciek777']Ale śmiesznie wyszedł z tymi krótkimi łapkami:D[/QUOTE]
króciutkie i mięcunie:)

Swoją drogą Romek umie się zachować. Wczoraj zabrałam go na chwilę na ognisko Skawińskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierząt. Bałam się, że jak będą inne psy trzeba będzie uciekać;) Jednak Romani zobaczył kaszankę i tym samym zapomniał o Bożym świecie.........

Link to comment
Share on other sites

Roman jest na diecie, dostaje i tak mniej niż normalnie, ta kaszanka to taki drobny poczęstunek. A tak na poważnie to nie wiem, chyba po tej kastracji tak zpulchniał, bo karmy dostawał według tabeli;) dlatego mu ciut zmniejszyłam. Niedługo mamy zakończyć hepatic to się o jakimś light pomyśli:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

W końcu Romi ma Alat 64 U/L, bo już myślałam że ta karma nic nie zmieni... no i kawalerka schudła co prawda 0,5 kg, waży 12,5 kg. Pani vet stwierdziła, że trzeba mu karmy dawać 3/4 tego co dostaje, tak też zrobimy. Romuś z tego odjęcia nic sobie nie zrobił, poszedł do konta gabinetu gdzie stała micha z woda i druga z royalem dla szczeniaków. Zjadł śniadanie i wyszedł... ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o zagłosowanie w konkursie krakvetu na fundację Nero z Sochaczewa. Do walki o karmę podchodzą już po raz trzeci. Może teraz uda się dzięki Waszej pomocy. Nero nie jest bogatą fundacją a ma wielu podopiecznych którym trzeba napełnić brzuszki.

Po zalogowaniu trzeba napisać jeden post. Może być w dziale powitalnym.Po zagłosowaniu przyjdzie kod weryfikacyjny który należy wpisać. Dopiero wtedy głos bedzie ważny.

Link do głosowania

http://www.krakvet.p...wforum.php?f=18

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

456f2701d23702d9gen.jpg                                                                                                     Jutro mija rok odkąd Romek jest z nami, doskonale pamiętam ten dzień jak pojechaliśmy z ciocią Malgoska po niego :) jak ten czas leci!!! Zobaczcie jaki królewicz zadowolony :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...