Jump to content
Dogomania

XXI wiek, tragedia ludzi i zwierząt


olgaj

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny jestem stale pod telefonem, na necie w wekeend moge byc teraz sporadycznie ponieważ próbujemy zoraganizować sie i ogarnąc temat pomocy dla psiaków z Torunia, wiec jesli ktos chciałby cos osobiście przekazać to prosze mnie łapac pod numerem 665-219-777.

Link to comment
Share on other sites

Paczka dziś poszła. Są w niej buty - nowe, takie typu roboczego, bo z przydziału dla pracowników załatwiłam ;) Oby tylko były dobre. Są grube swetry i kilka letnich koszulek dla kobiety, parę ręczników oraz bielizna - zupełnie nowa, chociaż nie wszędzie są metki!. Dałam też kilka mydełek, pastę do zębów i czekoladę :)
Mam nadzieję, że rzeczy się przydadzą i ci państwo będą zadowoleni. Jeżeli coś się dla nich nie będzie nadawało to zawsze jakiś psiur może mieć z tego posłanko.

Link to comment
Share on other sites

zgodnie z obietnicą wysłałam dzisiaj paczkę dla tych Państwa - przeważnie spożywka, są tez ubrania, kilka mydeł no w każdym razie paka wyszła myślę że fajna ;) nie zniechęcajcie się dużą ilością gazet na wierzchu ale ja tak zawsze muszę konkretnie popakować ;) daj znać jak paczuszka dojdzie
gorąco ściskam i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]olgaj [COLOR=indigo]masz zapchaną skrzynkę ...

pisałaś że ten pan nie bierze czasem insuliny bo nie ma na nią pieniędzy - u nas jest jedna apteka w której insulinę można dostac za darmo (znajoma cukrzyczka powiedziała) więc jak coś to napisz do mnie na PW i tam Ci podam adres ;) na który ewentualnie wyślesz mi receptę - co Ty na to?
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Agni
Narazie Pan bierze insulinę, ale bardzo ci dziekuje, bede miala na uwadze twoja propozycje.
Mam równiez pytanie odnośnie pieniedzy ktore były przeznaczone na uregulowanie pradu.
Na moim koncie pozostała kwota 190 złotych ( chyba sie nie pomyliłam co do kwoty )

Mam zatem pytanie do osób ktore wpłacały pieniadze z przeznaczeniem na ten cel.
Poniewaz nie jestesmy w stanie w tej chwili zalatwic tej sprawy, poprostu nie mamy takich możliwości, mam pytanie do tych osób czy zycza sobie zwrot na konto, czy mozemy te pieniadze przeznaczy na pomoc 2 onkom z Torunskiej pseudohodowli, ktore przyjechały do nas i sa obecnie pod nasza opieką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']
Mam równiez pytanie odnośnie pieniedzy ktore były przeznaczone na uregulowanie pradu.
Na moim koncie pozostała kwota 190 złotych ( chyba sie nie pomyliłam co do kwoty )

Mam zatem pytanie do osób ktore wpłacały pieniadze z przeznaczeniem na ten cel.
Poniewaz nie jestesmy w stanie w tej chwili zalatwic tej sprawy, poprostu nie mamy takich możliwości, mam pytanie do tych osób czy zycza sobie zwrot na konto, czy mozemy te pieniadze przeznaczy na pomoc 2 onkom z Torunskiej pseudohodowli, ktore przyjechały do nas i sa obecnie pod nasza opieką?[/QUOTE]

Czy to są te pieniądze, które zbierała na swoje konto ilon_n? Moja siostra dała na prąd 50 zł. Zapytałam ją o tą kasę i ona prosi żeby za te jej pieniądze kupić coś dla tych ludzi np. jedzenie /makaron, mąka, kasza, dżemy itp. / lub np. środki czystości. Jednak, żeby to było konkretnie dla tych ludzi. Jeśli to kłopot to prosimy o zwrot kasy a my zrobimy zakupy i wyślemy gotową paczkę.

Link to comment
Share on other sites

Szczescie, ze nie wywaliłam śmieci. Wyjełam go z foli, zeby odczytac miejscowosc z ktorej była paczka. :) Potem położyłam luzem na paczce, a na koncu po 2 dniach doszłam do wniosku, ze ciagle go pies zwala, jak przechodzi wiec ciepnęłam do smieci :),
ale mam go, co prawda moze nie pierwszej swieżosc,i ale wszystko da sie odczytac. :)
Mozesz dzwonic 665- 219-777
Jest zanaczone doreczenie sobota.

za 50 zotych zakupię żywnosc, ewentualnie to co bedzie im potrzebne, zapytam przy wizycie.

Link to comment
Share on other sites

basiu- na potwierdzeniu odbioru nie ma godziny ani daty, sąsiadka nie podpiasała, to starsza osoba.
Podpis kuriera wygląa jak "Cimak " albo cos podobnego.

Agni- twoja paczka prawdopodobnie jest na poczcie bo dzis po powrocie znalazłam awizo, jutro odbiore dziś już niestety nie zdarzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']basiu- na potwierdzeniu odbioru nie ma godziny ani daty, sąsiadka nie podpiasała, to starsza osoba.
Podpis kuriera wygląa jak "Cimak " albo cos podobnego.

Agni- twoja paczka prawdopodobnie jest na poczcie bo dzis po powrocie znalazłam awizo, jutro odbiore dziś już niestety nie zdarzę.[/QUOTE]
Dzięki. Złożyłam reklamację, bo zawalili kilka paczek a te buce mi na to, że nic się nie stało, bo paczki finalnie doszły. Szlag mnie trafi z tymi firmami kurierskimi. Za co się im niby płaci! :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']Agni
Narazie Pan bierze insulinę, ale bardzo ci dziekuje, bede miala na uwadze twoja propozycje.
Mam równiez pytanie odnośnie pieniedzy ktore były przeznaczone na uregulowanie pradu.
Na moim koncie pozostała kwota 190 złotych ( chyba sie nie pomyliłam co do kwoty )

Mam zatem pytanie do osób ktore wpłacały pieniadze z przeznaczeniem na ten cel.
Poniewaz nie jestesmy w stanie w tej chwili zalatwic tej sprawy, poprostu nie mamy takich możliwości, mam pytanie do tych osób czy zycza sobie zwrot na konto, czy mozemy te pieniadze przeznaczy na pomoc 2 onkom z Torunskiej pseudohodowli, ktore przyjechały do nas i sa obecnie pod nasza opieką?[/QUOTE]

Ja też wpłacałam na prąd.
A jaki jest problem z tym prądem? Czy oni dalej są bez światła? Wydaje mi sie, że to kwestia uregulowania rachunku......................Wolałabym, żeby te pieniądze poszły na ten cel lub na psy tych państwa.

Link to comment
Share on other sites

niestety nie moge na forum pisac o szczegółach dlaczego nie jestesmy w stanie uregulowac tego pradu na dzień dzisiejszy.
Dlatego było moje pytanie, poniewaz uwazam ze kazdy z wpłacających powinien sam zadecydowac co stanie sie z jego pieniędzmi.
Pieniadze mogą wrócic do ciebie na konto, badz mozesz sama zdecydowac czy chcesz jej przezaczyc na inny cel.
Wydatków jeszcze troche bedzie , wiosna mam nadzieje, juz za pasem, wiec zaczniemy sterylki.

Link to comment
Share on other sites

Trochę to dziwne z tym prądem bo skoro go mieli kiedyś to nie ma takiej opcji aby prądu im nie podłączyli po spłacie rachunku. Nawet jeśli pan nie che podać danych do wpłaty czy sumy do zapłaty to można zapłacić podając ich nazwisko i adres + info że to za zaległości. Nawet jeśli ta suma to za mało to i tak jest to jakiś początek.
Nie rozumiem tego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...