Jump to content
Dogomania

XXI wiek, tragedia ludzi i zwierząt


olgaj

Recommended Posts

Dziewczyny, bez obaw, wszystkie wpłaty opałowo-prądowe szły na moje konto i wszystkie wpływy odnotowywałam na bieżąco na wątku ..
olgaj miała je przeklejać do pierwszego postu, ale w tej pomocowej bieganinie, myślę, że rozumiecie, nie zostały tam jeszcze uwidocznione ..


:BIG::BIG: HAPPY NEW YEAR WSZYSTKIM :BIG::BIG:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tragedia :( ludzie stracili wszystko ,zwierzeta w tragicznym stanie :( potrzebna pomoc !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie#top"]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie#top[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milosnicy zwierzat']dziewczyny dodalam na nk wasz apel o pomoc
zgłosiła się do mnie pani która chce wysłać paczkę dla tej pani i tego pana
ale na jaki adres ??[/QUOTE]
Ja wysyłałam na adres Fundacji, podany chyba w I lub II poscie.
Moja paczka doszłą:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No niestey nie mam zadnych nowych wiadomości prócz tych które uzyskałam przez telefon.
Mozna powiedzieć ze z grubsza wszystko w porządku.
Niestety bnie udało mi sie dojechac w wekend z powodu pogody, musze poczekac az troche po obecnej odwilży obeschnie, bo obawiam sie ze zakąpę sie samochodem.
Jeżeli ktos jeszcze chce wysłać cos to proszę wysyłać na adres fundacji.
Zabiore to za jednym zamachem, my mamy jeszcze do zawiezienia kasze, wiec pojedzie wszystko razem.
Planuje wybrac sie tam w wekend, psiaki musi obejrzec weterynarz, wiec jak tylko bedzie troche suszej albo zimniej bedziemy jechac.

Link to comment
Share on other sites

od srody zapowiadaja przymroski wiec palnuje wizyte na sobote rano.
spróbuje wtedy ustalic wiecej szczegółów dotyczących pradu

Narzaie weszlam przed chwila w posiadanie labladora wywalonego prosto pod nogi na ulicy z auta, czy moze ktos zechciałby zaadoptowac to cud na cito bo zamieszkam w szałasie :) ? :/

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale i mnie ten los by spotkał gdybym jeszcze labradora przyprowadziła :(

Zapraszam na bazarek, który ma pomóc mniejszym zwierzaczkom niż labek, ale też w pilnej potrzebie :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200509-BAZAREK-CIUSZKOWO-GEOGRAFICZNY-NA-5-KOLOROWYCH-KOCIAK%C3%93W-u-Bajk21-do-2-.02-godz.-22?p=16138678#post16138678[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgaj']od srody zapowiadaja przymroski wiec palnuje wizyte na sobote rano.
spróbuje wtedy ustalic wiecej szczegółów dotyczących pradu
Narzaie weszlam przed chwila w posiadanie labladora wywalonego prosto pod nogi na ulicy z auta, czy moze ktos zechciałby zaadoptowac to cud na cito bo zamieszkam w szałasie :) ? :/[/QUOTE]
Naisz, jakie tam nowości i jak sobie dają radę...

Co do labka - może jest jakieś forum labkowe, gdzie można ogłosić psiaka, nie wiem...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]Dziewczyny błagam zajrzyjcie na ten wątek o podpalonym żywcem piesku Kubusiu :-(
Piesek jest leczony, jego stan jest ciężki, sprawcy zdarzenia nie są znani :-([/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200481-Pies-podpalony-%C5%BCywcem!!!!!!pilne[/url]!!!

Rozsyłajcie też wątek gdzie możecie...

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku labek juz ogloszony, moze uda sie zorganizowac jakis tymczas
Rozglądajcie sie prosze za ds, pies mozę mieszkac na działce na zewnątrz, wygląda na to, ze tak mieszkał do tej pory, pazurki poscierane, brudny jak nieboże stworzenie.
Generalnie lepiej jest mu na zewnątrz niz wewnątrz

Link to comment
Share on other sites

moja mama pracuje w miejscu gdzie były dwa labki (psy), ale przeszkadzały i jednemu załatwiła miejsce u naszej rodziny w Niemczech. z tego co wiem to pies ma tam jak pączek w maśle, jest już długo u nich, a dzwonili i pytali czy nie ma jeszcze jednego labka bo bardzo by chcieli.
jeśli chcesz to zapytam mamę jak sprawa wygląda i czy dalej chcą psa i czy by wzięli tego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...