Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

dramat:(
Mamy w schronisku sunię shi tzu, ok 7-8lat. Strasznie zaniedbana:( znaleziona na ulicy, zeby ponoś fatalne, filc taki, ze skóry nie mogłam dotknąć aby zobaczyc czy jest chuda. Jest bardzo malutka, znacznie mniejsza niż te psy co na co dzień widuję. Trzeba jej znaleźć natychmiast jakiś dt ale w okolicha Łodzi bo musi wrócic do schroniska na sterylkę, tylko pod takim warunkiem wydadzą mi psa na kwarantannie.W schronisku mogliby ją ogolić, ale taka nagusieńka nie może trafić do boksu bo zmarznie:( zdjęcia brzydkie bo ona cały czas krąży wzdłuż krat:(
oto ona:(
[IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080786.jpg[/IMG] [IMG]http://i1216.photobucket.com/albums/dd374/piechcia15/P1080787.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!
Po 2 miesiącach walki o życie i 3 operacjach musiałam uśpić swojego yorka, 2-letniego synka:(
Ból jest wielki, ale pustka w domu jeszcze większa. Zanim ew. kupię psa (z rejestrowanej hodowli) szukam pieska, którego mogłabym zaadoptować i dać dobry dom. Ze względu na alergię i miłość do maluszków poszukuję "psa z włosami", bardzo chętnie Shih Tzu.
Jestem z Warszawy, mogę odebrać psa z terenu województwa mazowieckiego.
Dom spokojny, stabilny, dwoje dorosłych, bez dzieci, bez innych zwierząt.
Jestem w kontakcie z Mikropsami, ale nie mają "włochaczy".

Będę śledziła wątek - z góry dziękuję za info!

Pozdrawiam,
Magda

Link to comment
Share on other sites

Gdzie ta sucz jest? W jakim schronie?
Dzwoniłam do Łodzi i dziewczyny z wet. twierdzą że nie mają biało czarnej shih- tzu na kociarni.Co prawda nie rozmawiałam z Panią dyrektor bo to niedziela i jej dzisiaj nie ma.
Szkoda że nic konkretnego nie wiem np. numeru schroniskowego - Figu dzisiaj wraca z Katowic to zabrałaby ją do Wa-wy.
Nic nie rozumiem...:confused:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Gdzie ta sucz jest? W jakim schronie?
Dzwoniłam do Łodzi i dziewczyny z wet. twierdzą że nie mają biało czarnej shih- tzu na kociarni.Co prawda nie rozmawiałam z Panią dyrektor bo to niedziela i jej dzisiaj nie ma.
Szkoda że nic konkretnego nie wiem np. numeru schroniskowego - Figu dzisiaj wraca z Katowic to zabrałaby ją do Wa-wy.
Nic nie rozumiem...:confused:[/QUOTE]

Ta sunia jest w schronie w Pabianicach. Chyba o niej czytałam na ich wątku ogólnym.

Link to comment
Share on other sites

Aaaacha...
Dzięki - już piszę do Piechci.
Na razie trzeba jej transport zorganizować do Warszawy.
Jeśli chodzi o DT to w tym przypadku nie ma takiej potrzeby.
U Kasi w [B]Plaskatym Azylu[/B] są domowe warunki
no i [B]epc[/B] chce dać jej DS ale dobrze widzieć na przyszłość że jest taka możliwość bo czasami DT jest potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

celowo nie napisałam miejscowości bo wiedziałam, że rozdzwonią się telefony po schroniskach:) a nasze tego nie lubi:( a poza tym wystarczy spojrzeć na moją miejscowość w profilu:) dowiem się jutro co i jak z tą sterylką czy wydadzą ją czy nie. A kto to jest kasia z azylu? to jest epc czy ktoś inny?

Link to comment
Share on other sites

shih- tzu występują w każdym umaszczeniu a pseudo zrobiło swoje miniaturyzując rasę która miniaturowa nigdy nie była. Bozia wie z czym krzyżują dla uzyskania karłowatości - przeważnie z czinami japońskimi lub pomeranianami aby zachować płaską kufę.
Oki - damy znać co i jak:)
[B]epc[/B]- jesteśmy w kontakcie:)

Link to comment
Share on other sites

wszystko jest ustalone. Ja jutro trochę namieszałam w pracy aby jechać na 10:) więc punkt 9 stawiam sie w schronisku po sunię i zabieram ją ze sobą do Łodzi a pani Beata będzie już czekała pod moją pracą i przejmie małą:) całkiem nieźle to wykombinowałam:) ciekawe tylko czy zrealizuję:) dobrze, że maleńka będzie już bezpieczna. Mam tylko nadzieję, że nie boi się dzieci i nie ma do nich urazy bo pani Beata ma 3.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Pana, aby coś więcej napisał o pieskach. Napisałam również, że jak są do oddania za darmo (zgodnie z ogłoszeniem) to chętnie je przygarnę. Zobaczymy co odpisze.

Ja za to znalazłam ciekawe ogłoszenie [URL]http://tablica.pl/oferta/shinese-IDVDV1.html#8987ea03[/URL]

Edited by ysmay
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ysmay']Napisałam do Pana, aby coś więcej napisał o pieskach. Napisałam również, że jak są do oddania za darmo (zgodnie z ogłoszeniem) to chętnie je przygarnę. Zobaczymy co odpisze.[/QUOTE]
Poczekamy, ja dzwoniłam pod wskazany numer... A wieści przekazałam. Masakra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...