Jump to content
Dogomania

mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)


marzenawtf

Recommended Posts

Sunia idzie na DT do zaprzyjaznionego hoteliku, pod opieke Fundacji Noga w Lape :)

Abra :loveu:, a zapytasz Pani Ewy czy moglaby zamiast mlodej wziac Szarika do siebie???
Nie bedziemy mieli co z nim zrobic :( mru obiecala, ze Pawek ustawi Blackiego :) wzgledem Szarika... Szarik juz chyba kastrowany...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ktoś się znalazł od młodego, podobno ma na imię rocky ( sprawdzę jutro, dziś padam na ryjek, mam 4 km do weta a nie miałam z kim jechac). idę spac jutro wielki dzień suni, dziś musiałam jej zamknąc drzwi, bo mała lata za nami jak głupia.

Link to comment
Share on other sites

Awit, tak to te... Wspomoge je karma... Tylko to moge jak na razie...

Dziewczyny z Tarczyna :), trzeba transport kroic na po 15.00!!! Miejsce wspaniale, czeka, ale musicie tam byc po 3 po poludniu, nie wczesniej... Sluchajcie, blagam o telefon :) Wszystko juz nagrane - dajcie tez te leki, ok? Zeby Pani wiedziala jak podawac i co podawac...

Link to comment
Share on other sites

wszystko już dogadane. :)
sunia jutro pojedzie i będzie można ruszać z ogłoszeniami.
co do psiaka to trzeba dopytać tych właścicieli, poproszę o zdjęcia i sprawdzę jego reakcję na imię..
mam nadzieję, że to ich pies i wróci szczęśliwie do domu.
wszystko jest na dobrej drodze.. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dopiero teraz zaglądam bo dzisiejszy dzień należał do tych pracowitych.
trochę nam się zeszło, ale sunia już bezpieczna i to jest najważniejsze. :multi:
sunieczko mówiłam ci, że będzie dobrze, prawda? ;-)
przed wyjazdem zrobiłam małej kilka zdjęć, będą się nadawać do ogłoszeń. :razz:
jak przyprowadziłam ją do domu, to od razu znalazła sobie miejsce u mnie na łóżku i tam już została do momentu wyjścia. położyła się i grzecznie leżała, przy czym trochę się też zdrzemnęła, tak dobrze to jeszcze nie miała.
Generalnie Lisia jest bardzo grzeczna, nie rozrabia, nie niszczy, bardzo ładnie prowadzi się na smyczy, co mnie zdziwiło ( myślałam, że będzie dużo gorzej ), na smyczce zachowuje się tak dumnie, że aż miło patrzeć, jest posłuszna i cicha, dzisiaj tylko na pana weterynarza zawarczała jak chciał jej zastrzyk zrobić. :lol:
widocznie miała coś przeciwko i wcale się nie dziwię, określono jej wiek na 1-2 latka, czyli w ogłoszeniach będzie miała 1,5 roku. :eviltong:
Donacja dziękuję Ci, że ze mną pojechałaś i przepraszam, że zajęło to trochę dłużej niż myślałam. ( zdążyłaś na 16 do szkoły??? )
Paulina Tobie kochana dziękuję, że od początku z nami byłaś i pomogłaś nam bardzo! Dziewczyny obecne na wątku dziękuję, że zaglądałyście, podnosiłyście, wspierałyście. Wszystko jest na dobrej drodze, żeby Lisia mogła wreszcie znaleźć nowy kochający domek..... :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

zobaczcie jaka ślicznotka. :)

[IMG]http://i1.fmix.pl/fmi923/a9306990002745574d07e870[/IMG]

[IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2864/cb406574000d8f334d07e896[/IMG]

[IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2718/9f6a652a0007b8104d07e89e[/IMG]

[IMG]http://i2.fmix.pl/fmi23/1d993e700010688a4d07e88a[/IMG]

[IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1322/5c10801e002beefe4d07e87f[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Marzena super, ze moglam Ci pomoc po raz chyba 3-ci :) i wspaniale! Zajebiste sa chwile jak udaje mi sie to zrobic :)! Zaluje, ze nie dalo rady pomoc malym, choc wiedzialam, ze facet je zabije, ja to wiedzialam :(... Sa pewne sytuacje kiedy nie mozna gadac tylko trzeba dzialac i staram sie tak robic, choc w sumie ani ja zadna fundacja ani organizacja, tylko taka szara mysz jak my w wiekszosci tu :)
Piecha nasza najdrozsza :loveu::loveu::loveu::loveu: jest pod opieka Fundacji NOGA W LAPE, czeka ja sterylke w pozniejszym okresie, no i trzeba placic za hotelik gdzie jest...
Wkleje dane Fundacji :)

Marzena sory za moje zakrecenie, ale taki sajgon jaki teraz jest w moim zyciu, to masakra hehe, ale fajna masakra, bo pomagamy!!!

Link to comment
Share on other sites

pomagamy i to się liczy.
Paulina proszę o dane fundacji, mogę wkleić je w pierwszym poście.
a tak dzisiaj kam. opiekowała się astkiem, który ma bardzo dużo energii w sobie i najchętniej cały czas byłby w ruchu, w porównaniu z nim mój Chester to aniołkiem jest. :evil_lol: na zdjęciu trochę sfrustrowany, że nie poświęcamy mu 100% uwagi.. :oops:

[IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1506/411868bc001dbadb4d07ea4b[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest wystraszona, zalekniona, przerazona, ale powolenku zaczyna odnajdywac sie w tej sytuacji, jak jej otoczenie... Bardzo Was prosze o ogloszenia, tylko z moim numerem, ok?Skoro juz jest pod ta Fundacja to bardzo o to prosze... Tak samo jesli chodzi o Szarika - ktory bedzie mial DT - trzymam kciuki za dogadanie sie z tymczasowiczem :)!

Aha, w przytulisko dali jej WEGA :)

Link to comment
Share on other sites

Moze i pasuje :), ale ja sie nie bije o to :), bo nie dosc, ze ma super :loveu:, to jeszcze Fundacja placi i to jest najwazniejsze :) Tak ja tam wolaja :) Ale nie wiadomo jak nazwie ja nowy wlasiciciel, to juz naprawde niewazne... :)

[B]Fundacja Noga w Łapę. Razem idziemy przez świat.[/B]
[B]ul. Hawajska 5/9, 02-776 Warszawa[/B]
[B]Alior Bank 87 2490 0005 0000 4500 5605 8992[/B]
[B]z dopiskiem : Lisia :loveu::loveu::loveu:

oby tylko kasa byla na hotelowanie to i Lisiczka moze byc :)))

Blagam Was o wplaty na Nia, bo mnie wyklucza karnie :evil_lol: za to wciskanie psow :)

Prosze, wrzuccie konto na pierwszy post...

[/B]

Link to comment
Share on other sites

I blagam nie zapominajcie o mnie w sprawie Szarika :)! To, ze bedzie mial DT i uniknal smierci, to super, ale ja bede odpowiedzialna za oplate za Niego, a to 300 zl miesiecznie, i to to juz moja niestety sprawa nie fundacyjna :(
Dziewczyny od Was zalezy jego los! Od Waszej POMOCY BEZCENNEJ! Ja pomoglam jak moglam, ale tez jestem bezrobotna i do tego matka Polka, szczesliwa rozwodka :) - ale biedna, wiec blagam nie zapominajcie, ze Szarik jest na mojej glowie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...