Jump to content
Dogomania

mała beżowa sunia Lisia, kochana kruszyna MA JUŻ DOM :)


marzenawtf

Recommended Posts

[quote name='kora78']Lisia dostaje 40zl jednorazowo na prosbe Dory, w spadku po bokserowatym Bilbo, nad ktorym czesciowo skrzydla rozlozyla Sos Bokserom, dzieki czemu kasa uzbierana po nim zostala.

nr konta juz wysylam do osoy, ktora robi przelewy[/QUOTE]

dziękujemy bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje Dora za pomoc finansowa :loveu:! Sunia powolutku sie otwiera, ale jest klebkiem strachu :(
Bardzo boi sie psow :(
Moja kolezanka Natalia, ktora jest ANIOLEM :loveu:, porobila mnostwo ogloszen o Lisi!
Czekam teraz na telefony :)

Tu , jesli chodzi o Lisie, placi jeszcze Fundacja, gorzej z "moim" Szarikiem: :([url]http://www.dogomania.pl/threads/197884-Szarik-starszy-wilkowaty-pies-potrzebuje-naszej-pomocy.?p=15890917#post15890917[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie dzwonil...

A ja znalazlam w Swieta zachudzona sunie,same kosci,cierpienie i bol!
Ta suka zostala oddana do schronu,po smierci jej Panci...I zwiala! Dala noge,i trafila do mnie na ulice... Cierpi jak cholera :( Teskni... Wytlumaczcie mi jak ktos mogl ja oddac!?

Link to comment
Share on other sites

A my znalazlysmy 2 szczeniaczki w pudelku zostawione na przystanku autobusowym,dzien przed wigilia,ale do schronu nie oddamy,chociaz nasz tymczas,to juz nie tymczas tylko male schronisko,a dlugi za tymczas horendalne,ale w schronie nie przezyja:-(a psiak,ktory mial kochana pancie,rowniez w schronie nie przezyje:placz:niestety wiecej smutku niz radosci na tym swiecie:-(

Link to comment
Share on other sites

ja tak ogólnie kochana, wiesz jacy ludzie są przeszkadza albo się znudzi to wyrzucic i problem z głowy. chodzi mi o to że w sylwka te petardy będą napierdzielac, dużo uciekinierów przestraszonych będzie :( ładnie to wszystko wygląda ale jeśli by to odemnie zależało to bym zakazała fajerwerków za dużo te biedne psy muszą przeżyc, żeby ludzie sobie mogli popatrzec.

Link to comment
Share on other sites

Co racja to racja :(
Ja to jestem piromanka :),ale tez bym zrezygnowala... Tylko, ze ludzie tez sa tepi! Wiedza, ze beda wybuchy, a psy puszczaja :( My to siedzimy zawsze w domu, bo moj pies ledwo dycha wtedy.... Jak mialabym GO opuscic ...:(???

Link to comment
Share on other sites

nigdzie mu nie będzie tak dobrze jak u Ciebie, przynajmniej ma mniejszą traumę z Tobą przy boku ;) mój podwórkowiec wielki jak byk boi się wystrzałów gorzej niż wody :D a w wigilię odwalił numer, bo się nauczył otwierac furtkę i sobie poleciał na wieś. ludzie z kościoła wychodzili i na cmentarz szli jak go zobaczyli to na siatkę uciekali. przekomiczny widok jak babcie na siatce wisiały :D:D mama to myślała że jej serce stanie bo to nasz podwórkowy postrach, ale się okazało że poza nim łagodnieje i interesują go psy wyłącznie.

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahaha! Dobre! To ja tak mam jak moja suka Majka,jak ja widza stare baby,albo histeryczki z bachorami :)!!! Jedna tak upadla w snieg NA SAM WIDOK i do mnie cwana z ryjem: zebym psa brala, bo to bydle! Od tej chwili moj pies nienawidzi bab w moherach :) MOJA SZKOLA, HAHAHA :):):)

Link to comment
Share on other sites

hehe i bardzo dobrze :D, no czasem śmieszne akcje są z tymi staruszkami, jak by nasze psy to zabójcy były i od razu do gardła leciały. ja też raz z Marzenowym Czesterem szłam a on przyjazny średni pies jest, jak ze mną chodzi po chodniku to go na smycz nie zapinam tylko on sobie bierze kawałek smyczy w mordkę i tak idziemy, no i sobie szliśmy a tu idzie staruszka strach w oczach i oburzenie jak ja mogę z takim mordercą tak chodzic, kaganiec mu założyc z domu nie wypuszczac, najlepiej uśpic, aż biedna z chodnika musiała zejśc, chociaż Czester nawet się na nią nie spojrzał. cóż począc tacy ludzie są i będą, a nam pozostaje się śmiac :D przynajmniej jest z czego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...