Jump to content
Dogomania

Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!


wiewiora1

Recommended Posts

[CENTER][SIZE="3"][COLOR="Red"][B]Szczęśliwa Żabka we własnym domu!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Z braciszkiem, którego trochę męczy :evil_lol: [/CENTER]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/7884/1ajy0.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8081/2adx6.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8498/3alo4.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7206/4adm8.jpg[/IMG][/URL]

Długo się ładowały, ale są!!!

Link to comment
Share on other sites

Ech dziewczyny, dziekujemy za tyle dobrych slow. Ciesze sie ze tak sie stalo, naprawde, choc nie taki byl pierwotny zamiar. Kiedys opowiem Wam jak zakrecilam starego, zeby Zaba wogole tu dojechala. Historia niewiarygodna ale konieczna i niezbedna do calej akcji;) Koniec tulaczki, koniec niepewnosci:multi: Zabie to wyjdzie na zdrowie, mnie zreszta tez bo przyznam szczerze ze denerwowalam sie mysla o adopcji. Wazne ze wszystko w porzadku i jeszcze raz dziekujemy wam wszystkim a akuszce dodatkowo za foteczki:loveu: Relacje bedziemy zdawac na biezaco i co lepsze dziewczyny moje mile, kto ze Szczecina np. Gabryjella, to spotka na pewno Zabulke w PL bo wkrotce tam dotrzemy, pewnie w maju, hurra nareszcie znow w kraju. Prosze was przekazcie Izabelli S czyli pani Izie zeby sie nie martwila. Woli jakos nie widac na dogo, moze cos sie stalo? Niepokoje sie. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Ta wyprawa do Holandii to była takie przedsięwzięcie logistyczne, że ja w pewnej chwili zwątpiłam... Ale Dusje - NIE!!! :multi: :multi: :multi:
Iza na pewno tu zajrzy!!! Woli nie widziałam dawno, nie wiem, co się stało.

Pisz Dusje, pisz dużo!!! I przesyłaj fotki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie akuszka ze bede pisac i focic. A na poczatku kwietnia wielkie przyjecie na czesc Zabuli wydawane przez te mila cudowna Pania Maje ktora rowniez szukala jej domku. Foty obowiazkowe z grila /jesli pogoda dopisze/ i z kolezanka Zabuli malenka Milka. Oj bedzie zabawa i szkoda ze Was zabraknie

Link to comment
Share on other sites

[B]Marzenia sie spelniaja[/B]
[B]Cuda sie zdarzaja[/B]
[B]Znalazlam miejsce na ziemi[/B]
[B]Gdzie zima trawa sie zieleni[/B]

[B]W kraju wiatrakow i tulipanow[/B]
[B]Mam juz na zawsze Pania i Panow[/B]
[B]Mam dwoch braciszkow i siostrunie[/B]
[B]Nawet ciut lubie te moja Punie[/B]

[B]Daje je fory przeciez to kot[/B]
[B]Choc jestem dama sklonna do psot[/B]
[B]Pani mnie uczy dobrego zachowania[/B]
[B]I nie popiera kotow ganiania[/B]

[B]I oto koniec mojej tulaczki[/B]
[B]Niech taki maja inne biedne psiaczki[/B]
[B]Zycze wam tego z serca calego[/B]
[B]Pancow kochanych, domu szczesliwego[/B]

Link to comment
Share on other sites

EEEEEJJJJJJ
WPRAWDZIE JEST POZNO JA PRACUJE W KNAJPIE I ALKOHOLU MAM W BROD ALE JESTEM TRZEZWA,,,,CZY DO MNIE WSZYSTKO DOBRZE DOCHODZI,,,JAK POINFORMOWALA MNIE KASIA SENDI TO SADZIALM ZE TO MOZE ONA JEST PIJANA PRZEKAZUJAC MI TAKIE DZIWNE WIESCI ,,,ALE NIE NIE OBYDWIE JESTESMY TRZEZWE JAK NIC,,,,TO PRAWDA,,,,ZABA JEST W RAJU ,,UDALO SIE JJEJ UKRASC SERCE DUSJI I O TO PROSZE,,,ALE NAJWAZNIEJSZE ZE ZABA W JAKIS SPOSOB PRZEKABACILA MEZA NA SWOJA STRONE,,,NO TO MUSIALA NIEZLE KOMBINOWAC,,,,
TAK SIE CIESZE ZE ONA JEST U CIEBIE DUSJE,,,TO NAJWSPANIALSZA WIADOMOSC DZISIEJSZEGO DNIA,,JA MAM TYLKO NADZIJEE ZE ONA NIE BEDZIE PRZEGINAC ,,,,WIDZE NA ZDJATKU NAWET JAK POKAZUJE BRACISZKOWI PRZYRODNIEMU GDZIE JEGO MIEJSCE,,,
IZIE PRZEKAZE WIADOMOSC,,,A CO DO WOLI TO SAMA SIE ZASTANAWIAM GDZIE ONA ZNIKNELA,,,WIEM ZE MA MATURE ALE TO JESZCZE TROCHE CZASU,,,MOZE SIE ODEZWIE,,,

RADOS WIELKA DZIS GOSCI NA DOGO ,,,A ZABKA JEST SZCZESCIARA:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Rano otworzylam oczy ,,,otworzylam otworzylam ,,,,no i mialam otwarte w rzeczy samej,,i tak mysle i mysle i mysle i ,,,,,doszlo do mnie ze Zabka ma juz swoj dom,,,doczekala sie rozrabiara jedna swojego wlasnego M4,,,,
teraz kiedy doszlo do mnie calkowicie jestem spokojna bo wiem ze u Dusji bedzie miala jak u Pana Boga za piecem,,,a ja lubie cieplo ,,wiec jak moje psiaki maja cieplo to juz spokoj gosci w mojej duszy.......
Dusji jestes wspaniala,,,,slow mi brak,,,,ale ale zapomnielismy o jednym,,,,,,,,,Przeciez ogromne podziekowania naleza sie mezowi ,,za pozwolenstwo,,,pozdrow go od nas i powiedz ze rowny chlop z niego!!!:lol: :lol: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
A Zabce pogroz jeszcze raz na wszelki wypadek odemnie zeby sie juz calkowicie uspokoila i nie przeginala ,,,bo taki los co ja spotkal to mogla sobie tylko wymarzyc wiec niech tego teraz nie zaprzepasci i nie grabi sobie,,,wytlumacz jej ze zabki ma piekne ale nie kazdy musi je ogladac!!!!


DUSJE I MEZU NAJDROZSZY ,,,JESTESCIE NIEOCENIENI,,,GRATULACJE ZA PODJECIE TAKIEJ WSPANIALEJ DECYZJI,,TYLKO ZEBY ZABKA WAS NIE DOBILA SWOJA NIEPOHAMOWANA ENERGIA,,,
OKI KONCZE!!!:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: :placz: to lzy szczescia! :loveu:
Dusje dziekuje z calego serducha.
Podobno jestem straszna zolza i zgaga ale bucze teraz lepiej od syreny przeciwmgielnej :lol:
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Piekny wieczor,ja przy compie a panna Zabula a wlasciwie Toska -Tosia zakradla sie do kuchni, gdzie na szafce blacha a na niej wlasnorecznie upieczone ostatnie 3 kawalki pizzy. Dala rade wskoczyc na szafke i ukradla 1 kawalek:mad: bestia. Ona jest bardzo wysportowana, bo jesli potrafi z kanapy wskoczyc na oparcie:crazyeye: dosc odleglego od niej fotela, to faktycznie ma pare i dobre odbicie:evil_lol: Pociagniemy za te wybryki do odpowiedzialnosci Ciapkowo:diabloti:
My tez Izo cieszymy sie i chyba naprawde byla nam pisana jak to juz wczesniej wspomnialy dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia25']Hehe, to ja też obciąze Ciapkowo, za miętówki, które ze stołu zwinęła zgaga Sendi:cool3:
Mądra Żaba, lubi pizze, tylko jak będzie tak kradła, to może się pożegnać z figurą sportowca:evil_lol:

Dusje ile sztuk liczy Twoje stadko?[/quote]
To w takim razie zakladamy firme sciagajaca dlugi:evil_lol: Co do stadka to nie liczac mlodego malpiatka i starego goryla:razz: bedzie tego na dzien dzisiejszy 4 sztuki w tym jedna futerkowa dama i te trzy hau hau

Link to comment
Share on other sites

Ja cala w emocjach wiec uciekaja mi mysli zeby odpisac na wszelkie posty od fanek i do nich osobiscie. Juz naprawiam roztargnienie wiec Romenko, Gabryjello, Neris, Brazowa, Izabello, Wiewioro, akuszko kasiu i przepraszam jesli nie wymienilam w tym miejscu wszystkich zyczacych Zabuli dobrze. Dziekujemy:multi: :multi: :multi: i oczywiscie my w :loveu: :loveu: :loveu: all of you. Izo, zbyt krytyczna jestes w stosunku do siebie, taki mily cieply glosik i to ma byc zolza? Milo nam sie rozmawialo i z pewnoscia telefonik pomogl troszke sie zakolegowac a przynajmniej rozwial watpliwosci co do mojej osoby. Cieszy mnie fakt, ze jednak mimo odleglosci zdobylam Twoje zaufanie. Wiewiora, bar to niebezpieczne miejsce dla mlodych panien zatem dobrze ze caly czas trzezwa:evil_lol: Pozniej dopisze reszte, teraz do garow, dzieciakom kupilam piekne swinskie nozki niech sobie pojedza, ale najpierw musze je ugotowac z warzywkami

Link to comment
Share on other sites

eh Dusje moja to chyba z tej radości że Żabulka zostaje już u Ciebie na zawsze a co do tekstu w gazecie to ślicznie napisałaś :loveu: aż dziw że nie rzucili się na Żabulkę chętni:mad: :cool3: a to taki cudowny psiaczek:loveu: Ale co tam teraz to sobie mogą pluć w brodę bo Żabulka już nie do oddania:loveu: i nikt tak kochac jej nie będzie jak Dusje:loveu: Ale cudownie:loveu:
Buziaki wielkie dla Ciebie kochana i dla wszystkich Twoich bliskich:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Romenko mila, niestety po raz kolejny Rodacy przedlozyli wyzszosc wakacji na Kanarach nad losem bezdomnych nieszczesliwych zwierzat:mad: Tylko jedna reakcja:angryy: Ale niech im tam. Niech tluka forse i ciesza sie poki czas bo na ich stare lata nie wroze im nic dobrego.My jestesmy uradowani choc to czysty przypadek. Kto nie chcial Zaby niech zaluje. Tak wspaniala sunia, wciaz paskudna dla kota i Reksia ale przeciez opamieta sie...Wyksztalce, zapewnie posag i niech pedzi do kawalerow:evil_lol: Ej, rozczaruja sie nieco erotomani. Dobrze, ze jest z nami, nie mam koszmarnych mysli o adopcji, nie cierpie, a panna zadowolona i w kazdej chwili gotowa na spotkanie w Pl

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Red"]1300 km w poszukiwaniu milości człowieka [/COLOR][/B] - taki tytuł dała Dusje i pięknie opisała naszą Żabkę- Tosię :loveu:, a ta tak uroczo uśmiecha się do wszystkich ze zdjęcia :placz: :placz: :placz:

A potem Dusje pokochała tę rozrabiarę, zaraziła męża i mamy koniec, o jakim marzyliśmy :multi: :multi: :multi:
Niech to trwa jak najdłużej, Dusje jesteś super babeczka :calus:

Link to comment
Share on other sites

akuszko ja musze sprostowac;) na zabulke czekalam z mezem w umowionym miejscu i bylismy tam godzine przed spotkaniem zeby zapobiec ewentualnemu oczekiwaniu na nas. Kiedy mala wyszla z samochodu z jej opiekunka, od razu podbila nasze serca / tak pieknie literacko ujelas swoje mysli"potem" ale to bylo juz przed hi hi/. Pani Ewa nie mogla sie z nia rozstac tak od razu, tak bardzo ubolewala nad jej losem, chcac jej wynagrodzic przekazanie w nasze rece, zabrala na ostatni wspolny spacer a w tym czasie moj TZ chlonal wszelkie info o Zabce plynace z ust Pana Michala. Tylko superlatywy slyszal i nic wiecej. Zabka ku naszemu zdziwieniu pieknie wskoczyla do naszego samochodu i dala sie powiezc w obce miejsce.:lol: Podziwialismy ja z TZ jak bardzo juz wtedy zaufala.....Wierszyk napisany przeze mnie oddaje z pewnoscia Zabkowe myslenie i jej uczucia. Oboje z TZ wiedzielismy ze dla niej to kolosalna odmiana i stres....Pozytywnie historia tej damy zakonczona.

Link to comment
Share on other sites

A teraz zdradze wam jak uknulam spisek celem znalezienia Zabce domu. Otoz moje drogie panie zalozylam sobie, ze Zabula wychodzi ze schroniska i mam znalezc jej dom. Tylko ja i moj syn bylisimy wtajemniczeni w ten niecny zamysl, wiedzac ze Pan Ton tzw. Tosiek w zyciu nie zgodzi sie na 3 go psa, na je go tymczas mam tu na mysli:evil_lol: Oczywiscie , jestem dorosla i wiem co robie, zatem nie obawialam sie wczesniej zadzwonic do Izy i opowiedziec jej o moich zamiarach. Wiedzialam ze jesli nie Polacy to Holendrzy dadza Zabie dobry dom i jak wspomnialam , mala wyadoptujemy oficjalnie przez fundacje majaca prawo do kontroli przed i poadopcyjnej. Maz zyl w blogiej nieswiadomosci do dnia 4.03.2007. W miedzyczasie bylam w kontakcie z Gosia Szwjacar i z Pania Ewa i spokojnie w damskim gronie nagrywalysmy przyjazd Zaby do NL. Moze tak na 2 godziny przed przekroczeniem granicy zaalarmowalam starego, ze Zaba w drodze, ktos musi sie nia zajac bo tak naprawde:cool3: mieli ja odebrac w Niemczech/ rodzina adopcyjna/ ale nikt sie po nia nie zglosil. TZ dostal podwojnej energii i popedzil na spotkanie.... Ukazalo sie ogloszenie, 1 telefon w sprawie Zaby, moje watpliwosci,/ notabene przemyslane/ i uwierzcie ze po tym telefonie TZ zazadal zatrzymania panny u nas. Ja dla zasady na NIE juz chyba dla zachowania twarzy,przeciez Zabavjest z nami. Fortel zadzialal i dziala do dzis. Mowiac krotko, zakrecilam TZ dokladnie w kwestii przyjecia Zaby do nas. Pozniej zakrecila juz sama Zaba wdziekiem i urokiem i przekonala pana ze ten jeden telefon jest zupelnie niepotrzebny.....
PS wiedzialam co robie nazywajac Zabe Tosca na wszelki wypadek. Holendrom pasuje, tak mysle, ale TOn zwany przeze mnie Toskiem zalapal w mig Tosia, ot poszlam po linii najmniejszego oporu, moglam przeciez nazwac ja Bambi/ czyz nie piekne? albo jescze inaczej...ale znajac Tona bylam pewna ze to imie zaowocuje oooooTosiek&Tosia
Jesli w oczach fanek bede uznana za wariatke to zapewniam Was ze naprawde wiem co robie. Teraz i juz od dawna lezy mi na sercu los Mopci z Ostrowii Maz., chcialam ja wziac do siebie i proponowalam pomoc niemniej jednak mimo staran dziewczyn Mopcia nadal pozostaje w schronisku. Troche nieudolne dzialanie wolontariuszek spowodowalo, ze to Zabcia otrzymala szanse ale wierzcie mi ze Mopcia pozostaje nadal w moim sercu. Ona jest bouvierkiem niemalze i jestem przekonana, ze moglabym znalezc dla niej dobry dom w NL. Mopcia traci szanse z dnia na dzien a tak bardzo chcialabym jej pomoc...Bez wspolpracy zwyczajnie nie dam rady

Link to comment
Share on other sites

akucha, masz racje:lol: Uwierz, ze Austerlitz dopisalo sobie legende pt: Tu byl Napoleon, hi hi. Do dzisiaj zjezdzaja tlumy ludzi pragnacych obejrzec tzw.piramide cesarza, wiedza ze to bujda na resorach, ale pewnie magia legendy dziala:evil_lol: Niebawem stane tam i zaczne inkasowac mamone:evil_lol: oddam ja na AFN i misja moja zakonczona. A tak powaznie to powiem tobie i wszystkim ze nasza Zaba to bohaterka. Nie ma ceny na ta dame, nie ma ceny na sznaucia i teriera rasy made in Rzepin;) My wciaz jestesmy szczesliwi i nie poskapi nam ostatni.....kto to spiewal????

Link to comment
Share on other sites

1.pizza...Dla Zabki to drobnostka pokonac wszelkie przeciwnosci zeby dorwac sie do jedzonka,,,to u niej normalne:p
2,musisz ja krotko trzymac i pokazywac gdzie jej miejsce bo wszystkich wykonczy:eviltong:
3,Bar mnie nie zepsuje zapytaj Brazowej jakie ze mnie grzeczne dziecko:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...