Jump to content
Dogomania

Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!


wiewiora1

Recommended Posts

Oj Dusje zakochasz sie w nije zobaczysz ,,najpierw tylko musisz jej kroku dorownac ,,bo zywotna to ona jest,,,biega skacze ,,podszczekuje ,,podpiskuje ,zacheca do zabawy,,taki z nije figlarz,,,
jest poza tym bardzo karna ,,ja chodzilam z nia do lasu zawsze bez smyczy ,,biegala skakala po nim ale nie ustannie pilnowala sie nogi,,,jest kochana ,,przekonasz sie sama!!!
to teraz niedziela niedziela!!!!!trzymam kciuki[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie Żaba w niedziele po kąpieli wybrała się na pociąg o godzinie 14 przez 5 h była w pociągu - spała na kanapie - miała z 5 ataków ADHD ale poradziliśmy sobie ;) w pociągu znalazła kilku dodatkowych chętnych do głaskania - więc ogólnie podróż bez stresu. Po przybyciu do Gosi Szwajcar bardzi szybko zabrała się do pracy i ustawiła dwa psiaki dwa razy większe od siebie. Biedna Alaska i Obi chodzą po domu sterroryzowani, a ja mam bodyguarda który nie pozwala psiaką wejść do pokoju w którym śpię. Więc ogólnie wszystko wporządku - Żaba uważa że dom w Szczecinie jest jej a Alaska i Obi to tymczasowi goście. ;) Tutaj zostanie jeszcze przez dwa tygodnie albo trochę dłużej. Jestem bardzo mile zaskoczona warunkami i przygotowaniem Żaby do podróży, obraz zapisany w mojej pamięci sprzed kilku lat temu odszedł w niepamięć, miło zobaczyć że są osoby którym bardzo zależy i dbają o psiaki jak o swoje. Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja juz kiefdys zaznaczalam ze ona sswieta nie jest ,,ale nies jest nibezpieczna i nie obliczalna,,to po prostu zazdrosc ,,nigdy nie miala czlowieka dla siebie i teraz to nadrabia,,,da sie uteperowc,,szkoda e te twoje zabkow jej nie pokaza i nie nastrasza to by przestala hojrakowac,,,Pamietam jak z Mona zadarla,,ale mona wieksza i silniejsza pokazala jej gdzie jest jej miejsce,,i tak sie uteperowalai poczula respekt,,
Nawet nie bylo mi jej zal gdy oberwala troche od Mony,,moje slowa do niej ,,i bardzo dobrze nikt ci nie kazal zadzierac,,,miala mloda nauczke,,i sie skaczylo zadzenie czekoladki wszedzie gdzie sie ruszala,,,mysle ze i niedlugo sie uspokoi i bedzie ok,,pozdraiwmai dawajcie wisci ,,,:p

Link to comment
Share on other sites

Po dlugasnej przerwie na laczach/niezaleznej ode mnie/ wreszcie juz od dzisiaj moge znow zajrzec na dogo. Nawet nie wiecie jak sie ciesze. Nadrobilam zaleglosci w temacie Zabuli, choc w miedzyczasie smsowalam z Gosia i ciut dowiedzialam sie o zabulce. Ale to co czytam tutaj o tej pannie to zawrot glowy:evil_lol: Toz to diablica z piekla rodem. Ciekawa jestem jak poradzi sobie z moimi psiakami, hi hi. Czekam niecierpliwie na terrorystke z Gdyni i zaczniemy ja pieknie edukowac:diabloti: bo panienka musi przyzwoitych manier nabrac, nieprawda?:evil_lol: Pozdrawiam was serdecznie i czekamy na wiesci od Kamili

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wiadomosci od Zabulki. Szwajcar czyli Gosia wlasnie napisala mi w mailu bardzo cieple slowka pod adresem naszej panienki. Zabulka wprawdzie terroryzuje jednego z jej psiakow, ale drugiego czyli suni nie udalo jej sie pokonac:evil_lol: zatem obie panny jakos sie dogaduja. Zabulka uwielbia zabawki, sznurki, pilki niestety nie, pieknie zjada karme i szaleje. Tapczan, kanapy nie sa jej obce, doskonale sie czuje na tych mebelkach az Gosia zachodzi w glowe jak to mozliwe po kilku latach w schronisku, na marginesie zarowno Kamila jak i Gosia sa pod wrazeniem Gdynskiego schroniska:multi: , ja zreszta tez po rozmowie z Pania Izabella. Zabula towarzyszyla psiakom Gosi na zajeciach agility i jak to okreslila Gosia zachowywala sie bardzo dostojnie. Bardzo lubi samochod:crazyeye: czyli panna automobilistka. To na razie tyle, juz jutro powinnam znac termin przyjazdu Zabeczki do NL i oczywiscie zaraz dam znac tu na forum. Przed Zabunia jeszcze dluga droga ok.800km ale z pewnoscia zafascynuje ja taka przygoda.Czekam niecierpliwie na moja mila panienke :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kolejny mail od Szwajcar czyli Gosi.
Zabula wyjezdza z Polski juz w te sobote z pewnoscia po godzinie 13.00. Gosia wypozyczyla dla niej na podroz klateczke pasujaca do jej szanownego cialka:lol: Prawdopodobnie, okolo 20 - 23 wieczorem Zabula przekroczy progi mojej goscinnej chalupy i w ten sposob zainauguruje pobyt w NL. Panienka cierpi nieco na chorobe lokomocyjna, zatem z pewnoscia musi zapomniec o dokarmianiu w drodze ale wody z pewnoscia jej nie zabraknie, za to po obejrzeniu katow na miejscu moze liczyc na ten juz dawno obiecany rosol z wkladka miesna tak zwana. Trzymajcie kciuki za szczesliwa podroz Zabuli i dajcie znac co u Was kochane panie, bo cisza zapanowala na watku a szkoda. Oj poczekajcie, jak wy tak milczycie teraz to ja pomilcze od soboty az do......no powiedzmy sierpnia 2007:evil_lol: I co to bedzie co to bedzie??? Cicho wszedzie, glucho wszedzie......

Link to comment
Share on other sites

A mnie juz sen odebralo z wrazenia bo to juz jutro:multi:rosol chyba zaczne gotowac juz teraz zeby ciut ochlonac. Mam zdjecia Zabulki od Gosi ale nie umiem ich wstawic a poza tym nie mam pojecia czy bez jej zgody moge zamiescic, no i co tu robic? Moze chociaz 2 bez osob trzecich dla zachowania ich prywatnosci. Komu wiec zdjatka na maila z prosba o wstawienie? Prosze ustawiac sie w kolejce i podawac namiary mailowe:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...