Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

Zapraszam na kolejny bazarek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227693-Kosmetyki-Avon-pluszowy-psiak-Na-Agr%C4%99-do-6-01-do-21-00?p=19165413#post19165413"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227693-Kosmetyki-Avon-pluszowy-psiak-Na-Agr%C4%99-do-6-01-do-21-00?p=19165413#post19165413[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gisic87']Dzwoniłam i się dogadałyśmy;) Zawożę Agrę w czwartek rano i odbiorę pannice w sobotę wieczorem;) Dzięki Gosiu za załatwienie tego tymczasiku:loveu:[/QUOTE]

To super! Bardzo się cieszę, że się udało!

Link to comment
Share on other sites

Oj udało udało całe szczęście;) Przed tą wyprowadzką na kilka dni będę musiała jeszcze Agrze pazury obciąć bo obcinam jej tylko troszeczkę bo ma czarne więc nie widzę gdzie jest nerw no i wykąpiemy pannice bo futro zimowe już prawie całe zrzuciła i jakieś takie matowe te kłaczki ma.

Ostatnio Agrę przyłapałam na gorącym uczynku jak do zlewu pycholem zaglądała. Nawet nie usłyszała jak weszłam i witałam się z Milką dalej poszłam do kuchni stanęłam za nią a Agrula nic ani nie usłyszała ani nie zobaczyła tylko dalej penetrowała zlew:roll: Dopiero jak jej dotknęłam to odskoczyła. Bidulka już chyba coraz gorzej słyszy bo i czasem jak ją wołam do pokoju to muszę troszkę krzyknąć by usłyszała. Ale mimo tego humor jej dopisuje i jak zwykle przychodzi i prosi o głaski. Ostatnio wynalazła nawet nie wiem skąd piłkę która kiedyś się gdzieś zapodziała i latała zadowolona po całym mieszkaniu a Milka tylko burczała pod nosem bo piłka kiedyś piszczała i mimo że piszczałki już nie ma to Mila i tak jej nie rusza tylko popiskuje leżąc obok niej, źle jej się kojarzy bo ona nią piszczeć nie potrafiła:evil_lol:.

Poza tym Agrula grzeczna a i na spacerkach mniej uwagi na psy zwraca ale to bardziej chyba przez to że ich nie widzi jak są daleko dopiero jak jakiś bliżej podejdzie czy pod ogonem obwącha to dopiero ale i w tym przypadku nie zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki robiłam teraz fotki psiakom i przed chwilą zauważyłam jak Agra zaczęła się "czyścić" że ma guzka centralnie na "pochwie". Wcześniej (jakieś 2-3tyg) nie miała a teraz jest taki twardy wielkości 2 ziarnek grochu. Nie wiem co to może być za guzek ale jak teraz go dojrzałam to od razu panika bo ja panikara. Poniżej wkleje jego zdjęcie jakie udało mi się zrobić, niestety Agra jak zaczęłam coś przy niej robić to panika więc zdjęcie takie sobie:roll:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0jnbOfa3dbY/T8onlQ0ZJzI/AAAAAAAAC_U/ri8H4Mmh2U8/s512/Zdjęcia Aparat 1087.jpg[/IMG]

A tu pozostałe fotki:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QGVmhFvJFnQ/T8on00QKAWI/AAAAAAAAC_k/-dDJPVxLqv8/s640/Zdjęcia Aparat 1093.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S6gwZX30yzA/T8on5f6mjlI/AAAAAAAAC_w/wJFgsUCbkyE/s640/Zdjęcia Aparat 1094.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AgCxLOGqUK4/T8oocPE2S2I/AAAAAAAADAo/BcTXGXhBeoE/s640/Zdjęcia Aparat 1106.jpg[/IMG]

A tutaj wyszła jak typowa babulinka:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HaZoxf7iYmI/T8on-BbbpNI/AAAAAAAAC_4/YLWgIH--hzY/s640/Zdjęcia Aparat 1096.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No guzka wypadałoby sprawdzić ale co z tego jak dług ogromny, z deklaracji nawet na pół worka karmy nie starcza do tego brak szczepień. Ja niestety nie mam nawet z czego wyłożyć za ostatnie pieniądze kupiłam worek karmy resztę opłaciłam rachunki a jedzenie dla siebie to już mi TZ i mama musieli pomóc i zakupić:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']No guzka wypadałoby sprawdzić ale co z tego jak dług ogromny, z deklaracji nawet na pół worka karmy nie starcza do tego brak szczepień. Ja niestety nie mam nawet z czego wyłożyć za ostatnie pieniądze kupiłam worek karmy resztę opłaciłam rachunki a jedzenie dla siebie to już mi TZ i mama musieli pomóc i zakupić:shake:[/QUOTE]

:( Czy ktoś miałby czas powysyłać zaproszenia na wątek???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Guzek wazny bo nie wiadomo co to jest.Ale priorytetem sa niestety szczepienia,ktore jak wiadomo sa obowiazkowe(wscieklizna)!:([/QUOTE]
smutne wiesci -co to moze byc za guzek..na pewno musi go zobaczyc wet:-(
przesle kase na szczepienia i cos dodatkowo
prosze Skarbnika Agry o przeslanie konta na PW

Link to comment
Share on other sites

[B]beataczl [/B]ślicznie dziękujemy w imieniu Agry to dla nas bardzo dużo znaczy:loveu: Zaraz wyślę nr konta na pw.

A my z pannicami koło południa wybieramy się na spacerek bo dzisiaj nareszcie ładna pogoda się zrobiła;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87'][B]beataczl [/B]ślicznie dziękujemy w imieniu Agry to dla nas bardzo dużo znaczy:loveu: Zaraz wyślę nr konta na pw.

A my z pannicami koło południa wybieramy się na spacerek bo dzisiaj nareszcie ładna pogoda się zrobiła;)[/QUOTE]

otrzymalam pw -dzis wplace
i u nas pogoda ladniejsza! to milego spacerowania :smile:

Link to comment
Share on other sites

Pannice tak jak im obiecałam były na spacerku ale tylko na godzinkę bo miałam jeszcze dzisiaj sporo latania i dopiero do domu weszłam. Agra luzem cały czas jednak Milkę na czas przejścia obok wody musiałam na smycz zapiąć by się nie wytaplała bo mama to jutro by mnie zabiła jakbym jej takiego brudnego śmierdziucha oddała na przechowanie.:roll: Agra rzeczywiście gorzej słyszy nawet na spacerze wołana nie przychodziła dopiero jak zobaczyła jak klasnęłam rękami w nogi na przywołanie przybiegła. Moje plany wykąpania Agry jednak spełzną na niczym. Nie myślałam że tak późno do domu wrócę a nie chcę jej teraz kąpać bo jeszcze wieczorny spacer czeka i nie chcę by się przeziębiła:roll:

Jutro o 9 zawożę ją do Ani którą ją na te 3 dni przygarnie, mam tylko nadzieję że Agra nie będzie zbytnio tęsknić i broić. W nocy będzie spać w garażu (alergia)ale za to cały dzień do dyspozycji ogródek, więc będzie dobrze mam nadzieje

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Wczoraj już wróciłam do domu jednak że to było po 22 psiaki odebrałam dzisiaj. Agrę odebrałam po 14. Pannica zadowolona "wycałowała" ile wlezie. Wczoraj Ania pojechała z nią do pani vet w schronisku bo zauważyła że Agra zaczęła się drapać po uszku. Okazało się że ma zapalenie. Zdziwiło mnie to bo w domu w ogóle się nie drapała. Do tego dostała zastrzyk na stawy. Ona jak już ją brałam ze schroniska to widać od razu że ma problemy z łapkami. Wydaje mi się że po tym zastrzyku jest gorzej bo na spacerze kilka razy powłuczyła tą łapką i się potykała. Pazurki też vet jej poobcinała jednak jak powiedzieli nie obyło się bez krwi no bo u niej nerwów nie widać, dlatego ja zawsze tak o milimetry obcinam. Poza tym pannica zadowolona w końcu ogródek do dyspozycji miała, jednak jak jechaliśmy do domku całą drogę stękała a już pod blokiem to wręcz wyła. Chciałam z nią jeszcze na trawkę pod blok iść ale gdzie tam jak wypaliła i pociągnęła mnie to prosto do klatki a po domu chodziła za mną jak cień.

Milka też miała jak w raju może nie ogródek ale co 2h na spacerek wychodziła. Do tego kilka ponad godzinnych spacerów a to na janine a to po osiedlu do tego co chwilę a to kawałek ptysia a to paluszki no i mimo że mama rygorystyczna to sama z nią spacerowała a i na wyrko zapraszała. Moja 9 letnia siostra to była zasmucona że już Milkę zabrałam i tylko opowiadała jak to się ją fajnie przytula a jeszcze rok temu na jej widok uciekała i płakała bo się jej bała:evil_lol: A teraz tylko pyta kiedy jeszcze z Milką przyjdę.

Pannice przez te 2 dni wywczasowały się więc że hej. W poniedziałek mam tylko podjechać do schroniska z Agrą jeszcze na przeczyszczenie uszka.

Link to comment
Share on other sites

No niestety __Laro:shake: ja już n ie chcę wysyłać pw z prośbami bo aż mi głupio.
Agra dalej troszkę potyka się ale jest radosną psicą i to najważniejsze:lol:
Niestety nie podjechałyśmy na czyszczenie uszka bo dzwoniłam do Ani i powiedziała że pani wet to chyba raczej z rana jest a ja o 16 dopiero w domu byłam. Ale dostałam od TZ otosol który stosował u swojego psiaka więc przemyłam nim dzisiaj uszko Agrze.

Aha doszły wpłaty:
anett - 20zł (stała czerwiec)
beataczl - 100zł
bela51 - 10zł (stała maj)
oraz 20zł od użytkownika fb

Jutro wypłacę pieniążki z bankomatu i podejdę po tabletki na odrobaczenie by przed szczepieniem odrobaczyć a później zaszczepimy dziewczynę

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znalazłam awizo z poczty więc pewnie tabletki doszły. Jutro pójdę odebrać. Ślicznie dziękuję Alicjo:loveu:

Pogoda jest wybitnie okropna i Agrze nie służy. Pannica nie ma ochoty nawet na spacerki. Trawa mokra jest dla niej be i chodzi tylko po chodniku jedynie na szybko tylko na trawnik wskoczy zrobi co ma zrobić i szybko ciągnie do domu. Milka wręcz odwrotnie biega i skacze radośnie zaliczając wszystkie kałuże po kolei:roll:
Podobno w weekend mają być upały więc jak tylko się ociepli i padać przestanie pójdziemy sobie po lasku pohasać.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Jutro odbiorę awizo z poczty dzisiaj nie dałam rady. Więc w środę podam Agrze tabletki a w przyszłym tygodniu zaszczepimy;)
Dziewczyny źle znoszą dzisiejszą pogodę. Na spacerze chodziły powoli ociężale ciągle sapały i co chwile robiły przerwę w spacerowaniu chociaż spacerek i tak nie był długi bo wyszłam z każdą na 30 minut.
Agra ostatnio znowu zaszalała w sobie znany sposób i rozniosła po całym mieszkaniu worek ze śmieciami który przygotowałam do wyniesienia. Poza tym nie ma więcej akcji typu ściąganie z blatu, sikanie czy niszczenie to był tylko pojedynczy wybryk;)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na kolejny bazarek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228431-Okazja%21-Markowe-sukienki-torebka-buty-kosmetyki-na-Agr%C4%99-do-30-06-Zajrzyj?p=19258942#post19258942"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228431-Okazja%21-Markowe-sukienki-torebka-buty-kosmetyki-na-Agr%C4%99-do-30-06-Zajrzyj?p=19258942#post19258942[/URL]

Proszę podnoście chociaż

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...