Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

[quote name='Gisic87']Miałam pierwsze zapytanie o Agrę w formie...smsa:shake: cytuję tak jak jest napisany sms:
"Witam czy ogl z pieskiem.agra.jest aktualne.czy piesek jest za darmo, czy lubi dzieci i czy niejest agresywny. proszę o odp. dziekuje"

Chciałam coś odpisać ale się powstrzymałam.
[/QUOTE]

Czasem ludzie nie potrafia formulowac nalezycie swoich pytan. Moze nie warto sie denerwowac, tylko odpisac, ze prosisz o kontakt telefoniczny, jesli ta osoba jest powaznie zainteresowana. Przeciez i tak ewentualny dom bylby do sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam jakiegoś pecha by na akcje dojechać:roll: Była taka ładna pogoda tyle dni no i ja po prostu wiedziałam że zacznie lać jak mam gdzieś jechać:shake: Tych ramion nie udało mi się jednak wkręcić bo nie miałam też jak na złość klucza nasadowego, potrzebna była 13 i jej akurat w zestawie brakowało. Dopiero dzisiaj rano zamontowałam te ramiona z pomocą znajomego a i tak wydaje mi się że coś jest nie tak z jedną wycieraczką:eviltong:

Do tego wczoraj wpadł mi telefon do miski z wodą dla psiaków i prawie się zepsuł całą noc go suszyłam i dopiero dzisiaj zaczął działać a tak jakiś error się wyświetlał i nie chciał się włączyć a jak już się włączył po kilku godzinach to klawisze nie działały( odbierania i odrzucania połączeń oraz blokady telefonu) bo tylko te posiadam bo dotykowy. Na szczęście nie zapeszając dzisiaj działa sprawnie i oby tak zostało. Ostatnie dni to chyba jakiś pech mnie prześladuje

Link to comment
Share on other sites

W piątek też nie padało przez pół dnia, skąd miałam mieć pewność że i w niedziele padać nie zacznie? Nie będę ryzykować i jechać bo później jak bym do domu wróciła. Nie moja wina że nie miałam odpowiedniego klucza by je zamontować, z resztą nie będę dyskutować

Link to comment
Share on other sites

dostałam przed chwilą telefon w sprawie Agry, skopiowałam treść na wątek "po ile ten pies" ale i tu przytoczę:
- Ja w sprawie internetu
-tzn. bo nie bardzo rozumiem
- o owczarka mi chodzi
-rozumiem że Agrę suczkę która jest do adopcji?
-ile ona ma miesięcy? (w tle męski głos krzyczy do 2 lat do 2 lat tylko)
- Agra ma 8 lat
- a to nie......
W ogłoszeniach jest jasno napisane ile Agra ma lat:roll:

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam na drugi numer który próbował się ze mną skontaktować, okazało się że to ta sama kobieta. Porozmawiałam z nią dłużej i mam dylemat czy wstawić na czarne kwiatki czy dać szansę:roll:
Kobieta przynajmniej szczera, szuka psa najlepiej w typie owczarka suczki do 2-3 lat najlepiej już wysterylizowanej. Po rozmowie da się wywnioskować że ludzie hmm typowo "wiejscy" Jednak mają już od 3 lat suczkę ze schroniska i chcą pomóc kolejnej. Mieszkałaby w domu, nie żaden łańcuch czy kojec, teren z tego co mówiła ogrodzony. Wszystko wydaje się ok poza karmieniem:roll: Na to pytanie pani odpowiedziała że karmią suchą karmą z kauflanda i kupują mięsko które gotują. Na moje stwierdzenie że to nie jest odpowiednia karma odpowiedź że jej piesek jak do nich przyszedł był wychudzony a teraz taka beczułka że Beczka na nią sąsiedzi mówią. Domek wydaje się ok zgadza się na wizytę i podpisanie umowy jednak ta karma nie wiem co myśleć. Pani bez oporu podała adres by wizytę przeprowadzić ale nie wiem co dalej zrobić doradźcie, być może to nie jest zły dom i jakiś piesek miałby szansę. Aha państwo mieszkają w Słupsku

Link to comment
Share on other sites

No właśnie warunki wydają się ok z tego co kobieta mówiła, jednak mi nie udało się jej przekonać do innej karmy. Po rozmowie wywnioskowałam że rodzina no tak jak pisałam "wiejska" ale z normalniejszym podejściem do psów czyli żaden łańcuch czy kojec. Zobaczymy założę wątek na przygarnę psa a nuż się jakiemuś uda

Link to comment
Share on other sites

Od dłuższego czasu nikt tutaj nie zaglądał a i ja sama zaniedbałam nic nie pisząc.

Niestety przyszłam z niefajnymi wieściami. Dzisiaj dostałam wypłatę za tą połowę maja którą przepracowałam dostałam ogromną kwotę 170zł:angryy: Pracy mimo wysyłania i roznoszenia cv zero:shake:

Może się to wielu osobą nie spodobać ale zdecydowałam, że Agry tymczas u mnie będzie płatny. Niestety nie mam wyjścia no chyba że ktoś zdecyduje się Agrę zabrać do siebie.
Możecie pomyśleć że chcę zarobić na biednej suni jednak to nie tak. Nie mam funduszy na jej utrzymanie, mało nie mam funduszy na utrzymanie swojego psa ani nawet siebie, dla mnie to trudna i ciężka decyzja. Biorąc Agrę pisałam że ojciec zgodził się tylko na 2 tygodnie jej tymczasowania. 2 tygodnie zmieniły się w ponad pół roku. Można było przeczytać na wątku że wielokrotnie pisałam że nie mamy karmy że oddawałam im mięso które miałam sobie zrobić na obiad, że były dni że nie miałam psom już co do miski włożyć. Na szczepienia i badania Agry także robiłam sama bazarki na których rzeczy wystawiałam własne bądź fanty od bela51 której dziękuje. Fakt są osoby którym jestem ogromnie wdzięczna że nawet po 3kg nam przywiozły by tylko psiaki przez kolejne kilka dni głodować nie musiały, że były osoby które chociaż 20zł wpłaciły bo te pieniążki były niezbędne na zakup karmy.

Jeśli ktoś nie zgadza się i ma do mnie pretensje o to że zamieniam bezpłatne dt dla Agry na płatne niech napisze a jeśli uważa że to tylko z chęci zysku to niech zabierze Agrę do siebie bo ja niestety nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje że rozumiesz. Napisałam już na wątku Sosnowca. Jest mi głupio bo przez tyle czasu i tyle psów co u siebie miałam nie brałam za tymczas pieniędzy (poza Tofikiem zabranym z Rudy Śląskiej), innym wyjściem jest znalezienie Agrze innego bezpłatnego tymczasu tylko pytanie kto się zgodzi zwłaszcza że jest wizja że może to potrwać kolejne pół roku. Robię jej ogłoszenia odświeżam ale nic z tego nie wynika a jakby nie patrzeć mam do wykarmienia nie jednego dużego psa a dwa a to kosztuje

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje ślicznie:loveu:

Pozwólcie że w tym poście będę wpisywać deklaracje
Stałe:
bela51 - 10zł
abra64 - 10zł
leonarda - 10zł
Jednorazowe:
saphira18 - 20zł
bela51 - 10zł
Alicja - 15zł
Monika z Katowic - 50zł


Cioteczki przepraszam ale naprawdę nie mam wyjścia:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...