Jump to content
Dogomania

Szansa juz po operacji! Po 6 tygodniach w klinice pojechała do swojego domu :)


Tola

Recommended Posts

Dzieki Magiraf ,ze jestes !!!!

wiadomosc od ukrytego smoka

Będę więc czekać na wieści. Jakoś się będziemy dogadywać, co do terminów.
Piszcie do mnie, jak będziecie potrzebować tego transportu. Aha, i jeszcze jedno - fajnie by było, gdybym wiedziała tak z dzień wcześniej, łatwiej mi wtedy jakoś się organizować.

Pzdr,

Ukryty Smok

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magiraf']Dostalam info o Suni od IVV, jestem z Wami i dorzucam sie do operacji Malej. Dotarlam dopiero teraz i widze, ze juz raczej wszystko prawie pewne co do miejsca wykonania zabiegu, ale gdyby zaszla jakas nieoczekiwana zmiana/potrzeba to znam bardzo dobrych ortopedow w Katowicach i Warszawie.[/QUOTE]

witaj magiraf na nastepnym watku zamojszczaków :) piszesz o dorzuceniu do operacji Szansy-konto to samo co Polly i Rozi tylko koniecznie z dopiskiem że to dla Szansy:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z prof.Silimanowiczem.Konsultacja jest możliwa w kazdej chwili po umówieniu na bieżąco.Wyjaśniłam mu cała sytuację Szansy.Jesli w grę wejdzie operacja zrobi ja wj ak najkrótszym czasie od konsultacji.Przybliżoną cenę zabiegu może podać dopiero po zbadaniu suni.Skontaktuję się w takim razie ze Ukrytym Smokiem w sprawie transportu.
Jednocześnie za poradą Toli skontaktowałam się z wetem schronikowym,z prośbą,żeby przenieść sunię do szpitalika i odzywić przed ewentualną operacją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Jestem po rozmowie z prof.Silimanowiczem.Konsultacja jest możliwa w kazdej chwili po umówieniu na bieżąco.Wyjaśniłam mu cała sytuację Szansy.Jesli w grę wejdzie operacja zrobi ja wj ak najkrótszym czasie od konsultacji.Przybliżoną cenę zabiegu może podać dopiero po zbadaniu suni.Skontaktuję się w takim razie ze Ukrytym Smokiem w sprawie transportu.
Jednocześnie za poradą Toli skontaktowałam się z wetem schronikowym,z prośbą,żeby przenieść sunię do szpitalika i odzywić przed ewentualną operacją.[/QUOTE]

Dobre wiesci, dzieki wielkie za nie! :) Czyli, ze wszystko uklada sie zgodnie z planem i juz mozna dzialac, supeeeeeer!!! To jest po prostu Szansa skazana na Sukces! :) 50zl juz leci ode mnie dla Malej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie zapomnij tylko proszę Zadro (rozmawiałam o tym dziś z Tolą), by wykorzystać wyjazd na konsultację, zabrać sunię na czczo i za oczywiście porozumieniem z panem doktorem zrobić jej podstawowe badania (morfologia, biochemia).[/QUOTE]
To wszystko jest do ustalenia.
Czekam na odpowiedz od Ukrytego Smoka dot.transportu do Lublina

Link to comment
Share on other sites

"Wrzuciłam" naszą Szanśe na Rocky pomaga:

[URL="http://www.facebook.com/home.php?sk=group_136574843065488&ref=notif&notif_t=group_activity#%21/home.php?sk=group_136574843065488"]http://www.facebook.com/home.php?sk=group_136574843065488&ref=notif&notif_t=group_activity#!/home.php?sk=group_136574843065488[/URL]


A wieczorem zrobię dla niej publiczny event na FB - teraz jest za dużo wpisów i może się zagubic w tym tłumie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam publiczny event dla Szansuni na FB, tylko nie miałam konkretnego kontaktu, więc dodałam maila Majqi.... dajcie znać, co i jak zmienić - idę w ramiona mojego ukochanego...Morfeusza...

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=163484707028383&num_event_invites=26#!/event.php?eid=163484707028383[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mogę was pocieszyć,że sama konsultacja będzie pewnie bezpłatna. Czy umówione jest miejsce w klinice aby mogła w niej poczekać na ew. operację? Nie wiem czy wiecie ale właśnie trwa wymiana rentgena i na zdjęcie łapki trzeba będzie podjechać w inne miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...