Jump to content
Dogomania

ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Piękny i optymistyczny dzień więc zmajstrowałam taki o to bazarek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198026-UWOLNIJ-KO%C5%81TUNA%21%21%21-ZBIERAMY-FUNDUSZE-NA-ZAKUP-MASZYNKI-koniec-2-stycznia-o-20.00"]http://www.dogomania.pl/threads/198026-UWOLNIJ-KO%C5%81TUNA!!!-ZBIERAMY-FUNDUSZE-NA-ZAKUP-MASZYNKI-koniec-2-stycznia-o-20.00[/URL][/QUOTE]

bazarek jest super!!!!
A myślałaś nad tym, żeby ten sprzęt zarabiał rownież na inne potrzeby przy odfilcowywaniu zwierzaków za pieniądze - np kiedyś mojego persa jak mi się sfilcuje na wiosnę???? Albo innych???? Tylko trzeba by ostrza w spirytus włożyć pewnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']bazarek jest super!!!!
A myślałaś nad tym, żeby ten sprzęt zarabiał rownież na inne potrzeby przy odfilcowywaniu zwierzaków za pieniądze - np kiedyś mojego persa jak mi się sfilcuje na wiosnę???? Albo innych???? Tylko trzeba by ostrza w spirytus włożyć pewnie.[/QUOTE]
Ostrza trzeba będzie dezynfekować w odpowiednich preparatach i dość często wymieniać. Jak mi dasz swojego kota to go obetnę tylko za efekty nie odpowiadam:evil_lol:
Ostatnio strzygłam psa w typie shih tzu samymi nożyczkami, jak zobaczyła go pewna trzylatka powiedziała tylko"Bob ma nową fryzurkę" dobrze,że dzieci wszystkiego nie widzą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']No dobra troszkę napiszę - Leon ma dom!!!! Zauważyła go jedna ze studentek weterynarii a niedawno odszedł psiak jej dziadków mieszkających niedaleko kliniki; MaDi dziś załatwiła wszystko - wizytę, rozmowy i w ogóle i Leonek został w swoim nowym domku - z ogrodem, ale mieszkanie w domu nie na zewnątrz :loveu: Państwo nie wystraszyli się leczenia bo swojego poprzedniego psiaka leczyli tez i nie jest to dla nich nic dziwnego :) Pani się popłakała jak psiaka zobaczyła, a Pan szczęśliwy, że będzie miał znowu z kim chodzić na spacery :laola:

MaDi napisze więcej, ależ jestem szczęśliwa aaaaaa :drinking:[/QUOTE]

:) to najpiekniejsza wiadomosc od wielu dni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...