Jump to content
Dogomania

ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='jogolcia@pdx']Super wiadomości o Leo...:multi:

Heledore - cieszę się, że podobał Ci się mój blog;)... teraz jesteś na nim gwiazdą, i mam nadzieję, że odwiedzających historia Leosia poruszy ( a może i inne zwierzaki skorzystają). Będę robić pokaz slajdów z komentarzem dla mojej Szansy :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197458-Pom%C3%B3%C5%BC-kalekiej-suni-opu%C5%9Bcic-schron-Zbieramy-na-diagnostyk%C4%99-i-operacj%C4%99!?p=15870498#post15870498[/url]

Masz może jakieś sugestie? Nigdy nie robiłam jeszcze filmików do YT...[/QUOTE]

Tak, znam historię Szansy... IVV napisała do mnie o tym na priva. Dodałam informacje na temat suni pod filmem o Leonku. Jeśli ktoś będzie zainteresowany pomocą, to tam jest też link do Szansy :)
Gwiazda ze mnie taka, jak z koziej dupy trąbka :P

Jeśli chodzi o filmy na YT, to są takie programy do robienia darmowych pokazów slajdów... Tylko musisz sobie ich poszukać w google, bo ja osobiście używam od początku jednego i tego samego programu, który jest płatny...

Najlepiej szukać pod hasłami typu: "free youtube slideshow creator"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Heledore']Tak, znam historię Szansy... IVV napisała do mnie o tym na priva. Dodałam informacje na temat suni pod filmem o Leonku. Jeśli ktoś będzie zainteresowany pomocą, to tam jest też link do Szansy :)
Gwiazda ze mnie taka, jak z koziej dupy trąbka :P

Jeśli chodzi o filmy na YT, to są takie programy do robienia darmowych pokazów slajdów... Tylko musisz sobie ich poszukać w google, bo ja osobiście używam od początku jednego i tego samego programu, który jest płatny...

Najlepiej szukać pod hasłami typu: "free youtube slideshow creator"[/QUOTE]

Dzięki Gwiazdorko Heledore :evil_lol:, chyba nawet Picasa ma taka opcję pokazu slajdów, musze to sprawdzić... Mam też program (niestety jeszcze nie używany - oh, ten brak czasu!) Movie Plus X3. Może go znasz?

Wdzięczna jestem bardzo za pomoc dla Szansy :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']zajrzałam na bloga - wow te smakowitości z dyni :mdleje: aż zgłodniałam a tu spać iść trzeba :shake: albo to :mdleje: [U][B][FONT=Georgia][I]ZAPIEKANKA Z PUREE ZIEMNIACZANEGO, KUREK, I ŚWIEŻEGO SZPINAKU


[/I][/FONT][/B][/U][FONT=Georgia][SIZE=3]aaa no i jeszcze jestem ciekawa czy szafranekm albo lapo były w odwiedzinach u Lapo vel Leonka? [/SIZE][/FONT][U][B][FONT=Georgia][I]dziewczyny piszcie jeśli byłyście :modla:
[/I][/FONT][/B][/U][/QUOTE]

Malawaszko - zapraszam na jedzonko - u mnie tego zawsze pod dostatkiem ( gotowanie jest moją terapią, której efektami obdzielam znajomych i sąsiadów, bo nei sposób wszystkiego zjeść na świeżo :eviltong:) , chociaż odkąd mnie wciągnęło na dogo, nie mam czasu ( ani siły) publikować tam nowych postów... ale to wróci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Malawaszko - zapraszam na jedzonko - u mnie tego zawsze pod dostatkiem ( gotowanie jest moją terapią, której efektami obdzielam znajomych i sąsiadów, bo nei sposób wszystkiego zjeść na świeżo :eviltong:) , chociaż odkąd mnie wciągnęło na dogo, nie mam czasu ( ani siły) publikować tam nowych postów... ale to wróci...[/QUOTE]

ja to nie mogę gotować za często :lol: moje psy i koty robią się wtedy zbyt podekscytowane zapachami i plączą mi się pod nogami, koty próbują na szafki wskakiwać, wszyscy chcą być pierwsi - więc chętnie bym do Ciebie na degustację wpadła, ale kurcze... latanie samolotem nie jest moją ulubioną czynnością :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jogolcia@pdx']Dzięki Gwiazdorko Heledore :evil_lol:, chyba nawet Picasa ma taka opcję pokazu slajdów, musze to sprawdzić... Mam też program (niestety jeszcze nie używany - oh, ten brak czasu!) Movie Plus X3. Może go znasz?

Wdzięczna jestem bardzo za pomoc dla Szansy :calus:[/QUOTE]

Wiesz co, osobiście tego programu nie testowałam, ale ze screenshotów, które oglądałam na necie widzę, że to całkiem dobry program. Ma w każdym razie wiele funkcji. Może być troszkę zbyt skomplikowany jak na początek. Ja jak się "uczyłam" Premiere Elements (bo na nim pracuję) to się wyklęłam za wszystkie czasy, takie to było frustrujące! :D
Trza duużo samozaparcia ;) Ale jak się chce, to się da! Przypadek Leonka jest na to doskonałym dowodem :)

Nie dziękuj Kochana za pomoc dla Szansy! Ile mogę, tyle z siebie daję.
Właśnie jestem na etapie odmawiania sobie pójścia do Rossmanna, żeby wysupłać jakąś pomoc dla Szansy i miesięczną deklarację dla Lapka.

Czemu ja jestem taka biedna!!! ;(
Trzeba było szukać bogatego chłopa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja to nie mogę gotować za często :lol: moje psy i koty robią się wtedy zbyt podekscytowane zapachami i plączą mi się pod nogami, koty próbują na szafki wskakiwać, wszyscy chcą być pierwsi - więc chętnie bym do Ciebie na degustację wpadła, ale kurcze... latanie samolotem nie jest moją ulubioną czynnością :shake:[/QUOTE]


Ja po prostu nienawidzę latania samolotami (chociaż podróże uwielbiam dla kontrastu :evil_lol:)...

Mój kocio jest nauczony, że stół i blaty w kuchni są tabu (on jest naprawdę mądry, bo nauczyłam go nawet prosic łapką, jak psiaka, o przekąski - IVV widziała na skypie na własne oczy), ale pod nogami się też plącze - ile czasami jest krzyku i zawodzenia, jak mi ten jego wiewiórkowy ogon podejdzie pod nogę, mamo! Ale nie odejdzie, a ja czasami przepłukuje naczynia bokiem i z wyciągniętymi ramionami, żeby go nie nadepnąć, ale sięgnąć do zlewu... Oczywiście mogę pisać o Lulusiu godzinami :eviltong:... ale miałam o jedzeniu :shake:

No więc jedzenie jest zawsze i w różnych odmianach, stylach, i konfiguracjach... Moze kiedyś w Poslce, jeżeli któs wygra na loterii, zbuduje wielki hotel dla zwierzaków, to ją przylecę na wakacje i będę gotować kilkugwiazdkowe potrawy dla wszystkich :multi:...

No dobra, znowu utonęłam w marzeniach...buziole

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Heledore']Wiesz co, osobiście tego programu nie testowałam, ale ze screenshotów, które oglądałam na necie widzę, że to całkiem dobry program. Ma w każdym razie wiele funkcji. Może być troszkę zbyt skomplikowany jak na początek. Ja jak się "uczyłam" Premiere Elements (bo na nim pracuję) to się wyklęłam za wszystkie czasy, takie to było frustrujące! :D
Trza duużo samozaparcia ;) Ale jak się chce, to się da! Przypadek Leonka jest na to doskonałym dowodem :)

Nie dziękuj Kochana za pomoc dla Szansy! Ile mogę, tyle z siebie daję.
Właśnie jestem na etapie odmawiania sobie pójścia do Rossmanna, żeby wysupłać jakąś pomoc dla Szansy i miesięczną deklarację dla Lapka.

Czemu ja jestem taka biedna!!! ;(
Trzeba było szukać bogatego chłopa ;)[/QUOTE]

Ależ dziękować zawsze trzeba... ja też próbuję dać ile mogę. Zrezygnowałam ze świątecznych prezentów, i oglądam każdy grosz przed zakupami w sklepie, ale to ciągle mało... Też by mi się przydał taki z kasą, ale kumaty, bo do tej pory trudno było znaleźć osobnika z obiema charakterytykami... no, cóż poradze, że lubię arystów, wrażliwców, i takich bardziej delikatnych... groszem to oni nie "śmierdzą"...

Znowu gram na loterii - czy ktoś z wysoka nad tym czuwa???? Hellloooooooooooooo, jestem tutaj ....

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpłaty - jak nie ma nicków to wpisuję imię i pierwsza litera z nazwiska:
20 zł Monika B. z Dąbrowy Grn.
30 zł Kasia P. Warszawa
100 zł Heledore
30 zł AniaGucio
500 zł Aneta, Anna D. Ostróda
39 zł Ania O. Strasbourg przez Paypal
100 zł Iwcia e-sznaucery
50 zł jogolcia@pdx przez Paypal
20 zł Margi
100 zł szafranekm
10 zł Saththa
50 zł farmerka63
30 zł Karolina K. Szczecin
50 zł irenaka
60 zł bico
100 zł IVV przez Paypal
[/B]
[B]
SUMA: 1289 zł[/B] :Rose:

[B]WYDATKI:
37 i 20 zł dwa szampony
40 zł ubranko

suma: 97 zł

SALDO: 1192 zł[/B]


To wpłaty zaksięgowane do chwili obecnej - wielkie wielkie dzięki! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Chciałam tylko zauważyć, że Lełon ma jakiś nieopisany wdzięk i charme ( mimo roju pcheł w czasie przeszłym i łysego nosa), skoro zgromadziło się na jego wątku tyle dobrych dusz...i pięknych kobiet (i nie myślę tu bynajmniej o sobie ;) )

Mało który pies na dogo jest tak "dopieszczony" - trzymajmy się wytyczonego kursu , ciotki, aż do szczęśliwego końca tej opowieści o psie zagubionym w śnieżnej zamieci:happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Chciałam tylko zauważyć, że Lełon ma jakiś nieopisany wdzięk i charme ( mimo roju pcheł w czasie przeszłym i łysego nosa), skoro zgromadziło się na jego wątku tyle dobrych dusz...i pięknych kobiet (i nie myślę tu bynajmniej o sobie ;) )

Mało który pies na dogo jest tak "dopieszczony" - trzymajmy się wytyczonego kursu , ciotki, aż do szczęśliwego końca tej opowieści o psie zagubionym w śnieżnej zamieci:happy1:[/QUOTE]

[quote name='wieso']farmerka 63 a widzialas zdjecia...on po prostu rozbraja :) nawet lysyi z pchlami.....[/QUOTE]

Nasz Leoś to jest Sexi Beast :D
Bestyjka oczywiście w dobrym sensie :)

Ja myślę, ze nas "uwiodły" te jego oczy wyglądające spod żółtego ręcznika :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Heledore']Nasz Leoś to jest Sexi Beast :D
Bestyjka oczywiście w dobrym sensie :)

Ja myślę, ze nas "uwiodły" te jego oczy wyglądające spod żółtego ręcznika :D[/QUOTE]

Sznaucery tak mają ;). Mój też ma słodkie spojrzenie, ale jak na miniaturkę przystało, charakterek niezły :diabloti:.
Całe szczęście Leoś jest olbrzymem, a te są do rany przyłóż zazwyczaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...