Jump to content
Dogomania

ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szafranekm']Wiem MaDi, że kubraczek powinien być, ale Pani, która Leosia przyprowadziła, mówiła, że nie jest potrzebny bo nie jest zimno.Ale jutro jak będę u niego to poproszę koniecznie o ubranko.[/QUOTE]

No coś ty żartowałam tylko, przy takiej temperaturze nie ma takiej potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

Komu takiego fajnego cudaka komu komu????

[B]Dziewczyny które znacie i spotykacie Leosia proszę wypiszcie w punkcikach co udało sie zaobserwować nt jego charakteru - jaki do psów, ludzi (w tym mężczyzn, bo z tym różnie bywa u psów z przeszłością :roll: zwłaszcza, że go pobito... i raczj kobieta tego nie zrobiła nie?), jak się zachowuje zostawiony sam w pomieszczeniu/kojcu w klinice? jak przy zastrzykach? podczas czesania? ja bym to zebrała i jakiś tekścik ogłoszeniowy potrzeba ułożyć i do dzieła szukania domu przystąpić[/B] :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Leon zaczął się wygryzać, dostanie nowe leki.
Musze mu kupić karmę dla psów z problemami skórnymi, niestety cierpię na ciągły brak czasu, jeśli kurier dotrze szybko to ew. można ją zamówić przez internet.
On wszystkich lubi szczególnie jak mają coś do jedzenia.
Czesać go nie wolo aby nie drażnić skóry, podczas zastrzyków nie szarpie się, tylko ogląda jak go zaboli( ma twarda skórę).
Ładnie chodzi na smyczy, wie po co jest spacer- zachowuje czystość.
w boksie siedzi grzecznie obserwuje otoczenie lub śpi, dzisiaj szczekna kilka razy jak Mijałam go z Barym, chyba się obraził,ze szłam z innym:evil_lol:
Musi zostać w klinice na pewno jeszcze około tygodnia chyba,że maja na miejscu lekarza, można gdzieś poczytać o tym hotelu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Mówił o weterynaryjnej RC ale wie,że jest droga, jeśli nie ma na nią funduszy to trzeba pomyśleć o czymś innym dla psów z problemami. Może macie jakieś doświadczenia?[/QUOTE]

RC weterynaryjne można kupić już tylko w gabinetach wet, w necie można kupić eukanube dermatosis: [url]http://www.krakvet.pl/eukanuba-dermatosis-response-formula-10kg-p-612.html[/url] możemy kupić jeden worek żeby go wzmocnić na początek, potem byłbym jednak za joserą bo jest bardzo dobra też na sierść a przystępniejsza cenowo dla nas

Link to comment
Share on other sites

OK to zamawiam i leci do Ciebie

edit:
zamówiona josera - 19 kg za 149 zł - worek 15 kg + 2 małe po 2 kg - taka promocja więc tanio wyszło

[INDENT] [B]Wpłaty - jak nie ma nicków to wpisuję imię i pierwsza litera z nazwiska:
20 zł Monika B. z Dąbrowy Grn.
30 zł Kasia P. Warszawa
100 zł Heledore
30 zł AniaGucio
500 zł Aneta, Anna D. Ostróda
39 zł Ania O. Strasbourg przez Paypal
100 zł Iwcia e-sznaucery
50 zł jogolcia@pdx przez Paypal
20 zł Margi
100 zł szafranekm
10 zł Saththa
50 zł farmerka63
30 zł Karolina K. Szczecin
50 zł irenaka
60 zł bico
100 zł IVV przez Paypal
117 zł Alina B. Witten
20 zł Marzena
20 zł Jolanta G. Krosno
30 zł Sabina B. Gliwice
60 zł Monika R. Gdańsk
[/B] [B]
SUMA: 1536 zł[/B] :Rose:

[B]WYDATKI:
37 i 20 zł dwa szampony
40 zł ubranko
149 zł Josera optiness 15 kg + 4 kg gratis

suma: 246 zł

[SIZE=3][COLOR=Red]SALDO: 1290 zł[/COLOR][/SIZE][/B] :Rose: [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj to miejsce, które jeszcze wczoraj wygryzał jest suche, on jest na prawdę w kiepskiej kondycji, zdjęcia nie oddają prawdziwego wyglądu i ilości sierści.
Szafranekm była dzisiaj u Leosia dr mi doniósł zanim Szfranekm się pochwaliła:eviltong:
dr czuwa w każdej sytuacji;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Ja tez jestem :oops::oops: Tylko, że siedze cichutko ale na bierzaco jestem;) Mnie tam opluty monitor nie przegoni, zwarzywszy na to jak wygląda mój własny osobisty :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

no ja takoż samo ;) zarówno w kwestii śledzenia wątku jak i zaplutego monitora :p ...

ale jak trza sie meldowac to sie melduje - jestem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...